Šta je novo?

Huawei Honor 8 Lite

Sto se tice brzog punjenja probao sam sa nekim punjacem od 2A i cini mi se da brze puni:
-prikljucen sa 28%
-posle 45 minuta napunjen na 68%
-posle 60 minuta na 80%
-posle 80 minuta doslo do 91%

Probacu sa originalnim iduci put sa slicnim tajminzima pa da uporedimo.
 
Definitivno podrzava brzo punjenje.Punim ja sa punjacem od P10 i napuni brze nego sa nekim klasicnim ili njegovim fabrickim.
 
Stigao

1fe1ea407eb70476881e07ff74879f89.jpg


Sent from my Honor 8 Lite using Tapatalk
 
^ Ne radi mu to. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A tvoj nije global? :)
 
Javi utiske posle updata, da imamo info iz prve ruke.
 
Pametno, zato se i meni ne vrsi update kada nemam apsolutno nikakvih problema.
 
Kakav je to update od 500mb? Jel to emui 8?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Kakav je to update od 500mb? Jel to emui 8?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Nije, to je najverovatnije decembarski peč koji ispravlja propuste.
Rekli smo vec. Oreo i EMUI 8 ce biti najverovatnije pocetkom aprila.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je i dalje b165 poslednji i kaže da je up-to-date.
Inače, dobro radi. Nikakvi gličevi od septembra.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Dok oni ovo updateuju preko vipa ja cu ga zameniti za nesto drugo haha

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Uredjen update na b185, perfektno radi, novina je u tome sto je sad verzija emui 5.0.1, pored ovoga kad se obrise neka slika u galeriji dobija se folder u kome ta slika stoji jos 30 dana, sto je zgodno ko slucajno obrise nesto sto nije zeleo, takodje i kod kamere ima nova opcija fokusiraj sve ( kad se naslika nesto, moze posle da se radi zum, slicno kao bohe, mada je jos to daleko od toga) ali zanimljiva opcija svakao
 
Sta brise od podataka ovaj update.? Pojavi mi se jutros,al ne smijem jos da pustim,dok ne vidim sta moram da sacuvam :)
 
Pa ne brise nista,postoji deo memorije koji je rezervisan za FW.Samo ne moras bas da imas full napunjenu za svaki slucaj,oslobodi bar 100 mb.
 
Morao sam 800 mb da oslobodim :) . I ne brise nista!
 
Uredjen update na b185, perfektno radi, novina je u tome sto je sad verzija emui 5.0.1, pored ovoga kad se obrise neka slika u galeriji dobija se folder u kome ta slika stoji jos 30 dana, sto je zgodno ko slucajno obrise nesto sto nije zeleo, takodje i kod kamere ima nova opcija fokusiraj sve ( kad se naslika nesto, moze posle da se radi zum, slicno kao bohe, mada je jos to daleko od toga) ali zanimljiva opcija svakao

All focus je stara opcija, nista novo.

edit: I ja sam ujutru dobio update.
 
Imam ovaj fon od maja prošle godine, uzet u telenoru. Prezadovoljan sam, ali čekamo Oreo 8.0. Na poslednjem B185 updateu, sve je ok. Zanima me sampo, da li će ovaj fon dobiti sve što će doneti Oreo i Emotion Ui, ili će biti ograničeno. Ostaje da vidimo.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jel ima neko povremeno problem na ovom telefonu,da mu prilikom gledanja youtube,samo pocrni donji deo ekrana? Ne desava se cesto,i nestane kad izadjes iz aplikacije,al eto mozda neko zna resenje. Inace nije mi se desavalo,pa sigurno jedno 1.5 ili 2m ,a pocelo po ovom zadnjem updateu ponovo( ne znam jel povezano) .
 
Desilo mi se, doduse ne iz youtuba nego iz minimize youtube aplikacije. Jednom i dosad nikad vise...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Onda ja ladno nisam primetio da je to i ranije bilo.. moja greska izvinjavam se :D
 
Desavalo se i meni to par puta, a cuo sam od drugarice da se i njoj desavalo na njenom 7 lite, dal je do procesora ili softvera, ne znam, ali sam inace prezadovoljan telefonom, za ove pare stvarno mislim da nema bolje.
 
Ma mnogo retko se to desava da bi uticalo na odlican utisak o telefonu ,nego reko mozda neki banalan problem,pa rekoh da pitam . Vidim da se prodaju sad vec i za 150e ,sto je stvarno premala cena za ono sto telefon nudi..
 
Pazi, ima i prednosti a ima i mana. Ja sad posle 7-8 meseci mogu da zakljucim sledece...
Jako je klizav bez maske (to je za mene mana jer volim da nosim telefon bez maske) i zakljucio sam da sledeci telefon mora biti kockast, nesto tipa XPERIA. Definitivno mi ne pasu zaobljeni telefoni, imam neki trip. - To su neke mane licne prirode.

Sledeca stvar je malo memorije za skladistenje podataka. Definitivno sledeci telefon minimum 32GB ako ne i 64GB.
3GB RAM je sasvim dovoljno.

Za cca 150e koliko se krecu cene polovnjaka H8lite, definitivno bih sada probao nekog kineza sa vise memorije.
 
Pazi, ima i prednosti a ima i mana. Ja sad posle 7-8 meseci mogu da zakljucim sledece...
Jako je klizav bez maske (to je za mene mana jer volim da nosim telefon bez maske) i zakljucio sam da sledeci telefon mora biti kockast, nesto tipa XPERIA. Definitivno mi ne pasu zaobljeni telefoni, imam neki trip. - To su neke mane licne prirode.

Sledeca stvar je malo memorije za skladistenje podataka. Definitivno sledeci telefon minimum 32GB ako ne i 64GB.
3GB RAM je sasvim dovoljno.

Za cca 150e koliko se krecu cene polovnjaka H8lite, definitivno bih sada probao nekog kineza sa vise memorije.
Generalno, memorija možda jeste problem, ali kako kome. Moje lično mišljenje je:
BEST BUY za uloženi novac.
1. Moguće da dobija Oreo, i moguće da će tu srediti memoriju. 2. Samim tim, mislim da će ovaj fon tek da se koristi.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Izbrisah poruku nekako :) . Ukratko,i za mene je best buy i planiram i naredni tel.da mi bude huaweijev ,mozda honor 7x bude sledeci.. A do pre godinu nisam hteo da pogledam u huawei telefone :) ...
 
BEST BUY za uloženi novac.

Sve zavisi gde ulažeš novac. :d
Ako u Džidži, ЊinЊin i sl. onda za samo 3 hiljade više je nešto bolji izbor MI A1. Lično sam se uverio pošto sam prešao sa Honor 8 lite na MI A1. Neuporedivo bolja podrška, telefon osetno brže radi, a o keširanju i baratanju aplikacijama u pozadini da ne pričam koliko je bolji. Još duplo više Interne memorije i mnogo bolji zvuk na 3.5mm džeku je meni bio ogroman plus. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno