Šta je novo?

Huawei Honor 8 Lite

Trebalo bi da dobiješ jos barem jedan update pre Orea, ali kod Huaweia pojedini modeli mnogo kasne sa ažuriranjima. Razlog je nepoznat.
 
Načekaćemo se, to je sigurno. [emoji16]
 
O da. Valjda ću ga dočekati s ovim komadom. Svrbi me honor 9 lite pa ako se pojavi u Vipu... :d

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Ljudi jel moze predlog u vezi maske za 8 lite?
Koristim teracell silikonsku providnu, koju sam uzeo u VIPu sa telefonom. Sve me vise nervira jer mi klizi. Plus sto imam kozu na dlanovima jako suvu. Bez maske je najlepsi ali tek tu klizi majko mila. Odlucio sam da pazarim nesto, a ne bih da bacim 500-1000din jer cu preko neta verovatno naruciti. Ne bih silikonsku, nego gumenu (na iPhone 4 sam koristio bio neku gumenu glatku i to je bila najnajnaj maska za moje ruke).
Trazim na kupujem prodajem, ali ima mali izbor.

Sta kazete za ove dve?
https://goo.gl/DB9CxX ili https://goo.gl/JHtURV

Ne znam ova prva jeftinija od kakvog je materijala, a ova druga mi je izgleda bolja varijanta ali nisam siguran da li je to kruta maska? Plasticna? Imate li iskustva?

Ako imate i neki drugi predlog slobodno, nije sad bitan faktor cena ali ne bih davao 30-50e za masku i slicno. :)
 
Nilkinova (sa drugog linka) je sasvim dovoljna za tvoje potrebe.
 
Ne vidim u opisu materijal. Znas li, da li je plasticna mislim tvrda maska ili savitljiva?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ne vidim u opisu materijal. Znas li, da li je plasticna mislim tvrda maska ili savitljiva?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
To ti je Nilkin Frosted Shield. Ja je imam. Tvrda maska, nije silikon / guma, ali je odlična.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Onda cu nju da narucim. Jel rapava na ledjima?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Da, ja sam pisao u vezi brzog punjenja. Telefon ga podržava, ali dolazi sa "sporim" punjačem.
P10 Lite ima za nijansu bolji ekran tj. realnije boje.
Mada, trebalo bi sačekati Honor 9 Lite koji bi uskoro trebalo da krene da se prodaje. Ako ne može da se čeka onda P10 Lite.

Honor 8 lite ne podrzava brzo punjanje,vec onaj njegov blizanac drugog imena ( huawei p8 lite 2017) . Probao sam sa htc fast chargerom ,nista.A i na nekolko sajtova pise da nema podrsku..
 
To su isti telefoni, samo se ime razlikuje.
 
Poslednja izmena:
Onda cu nju da narucim. Jel rapava na ledjima?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Jeste. :)

Btw, probao sam h8l na 2A punjaču od P10l. Jeste se brže napunio, ali nisam merio koliko se dugo puni sa njegovim pa da uporedim tajming. Ovaj ga je od 20ak do 100 % nagurao za malo manje od sat i po. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa to je onda to.Trebalo bi na kockice screenu da piše fast charging

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam poručio sličan (da ne kažem maltene isti) ali marke Xiaomi. Čekam da mi stigne. Šta te interesuje? Štap ko štap samo čini mi se kvalitetniji i može da služi kao tripod, zbog čega sam ga uglavnom i uzeo). Kraći je malo nego ovi standardni "kineski generic" štapovi koje srećemo po prodavnicama ali to može samo da znači da se neće kriviti kada se izvuče do kraja. Kvalitet plastike na nivou. Poseduje bluetooth daljinac za koji ti treba ona okrugla tanka baterija. Ovaj moj Xiaomi se npr. puni preko USB-a. Kažem ti poredio sam oba pre kupovine, matene su isti. Imaš i klipova na YT pa pogledaj kakvi su utisci.

Sent from my Honor 8
 
E ljudi, ja sam tek sad ukapirao da imamo dve teme za ovaj tel. Jednu koju sam ja otvorio kao P8 lite 2017 dok se još nije znalo kako će se zvati kod nas i ova. :d

Sent from my honor 8 lite using Tapatalk Pro
 
E hvala, ma treba mi da znam gde si narucio da i ja ovaj narucim ili pak ovaj tvoj zavisi sta je dostupno.
 
Ovaj Honor 8 Lite vredi svaki dinar obzirom kako radi, izgleda, kakva mu je kamera sto je na listi za Emui 8. 0 i Oreo. Steta jedino sto nema 32 gb jer 16 zna da postane malo.

Sent from my Honor 8 Lite using Tapatalk
 
Ja ga danas vratih na stock rom. Čim zatvorim aplikaciju u "recent apps" više ne stižu obaveštenja.
Valjda će Oreo da popravi ovo. Jedino mi je čudno što na rom-u za EU tržište ne postoji ovakav problem, jedino na ovom za Kinu.
 
Kako ga rutujes?Otkljucas bootloader pa Twrp preko kompa i na kraju supersu iz twrp,jel?
 
Poslednja izmena:
Elite rom je solidan, ima poneki bag...kao što je neprikazivanje ikonice nakon instaliranja aplikacije. Mora da se instalira jos jedan launcher i nakon instalacije aplikacije promeni launcher i vrati na Huawei-ev. Taj bag vec mesecima ne može da ispravi. Bolje baterija drži na elite rom-u nego na stock-u...za nekih 30%
Mada, nemoj da gubiš vreme, jer ce ubrzo i Oreo i onda ćeš se vraćati na stock
 
Poslednja izmena:
A i ovako je baterija perverzija dobra na stocku :)
 
Kad je to ubrzo? S obzirom da ja imam preko VIP-a telefon?
 
Ja mislim da nece pre mesec/mesec i po sigurno.
 
Ja ne verujem da ce pre pocetka aprila.
 
Treba prvo da dobiju P10,P10 plus, Mate 9 serija, Honor 9, Honor 8 Pro i Honor 8.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno