Šta je novo?

Huawei Honor 8 Lite

Клинцу стигао
2c25be160f2c9e6a498d68485e50a58a.jpg
 
Jel ovo Oreo konačno?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
OK, cekamo onda. Jel telefon uzet kod nekog od naših operatera, ili negde u inostranstvu? Moj je iz Telenora, za sad nema jos nista..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Узет је у ВИП-у, а корисник је Теленор и МТС-а [emoji2]
 
Znaci vip krenuo, nadam se da će i ostali ubrzo :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Probao sam uvece, MX camera i Open Camera. Ne fokusira uopste.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Probaj sa aplikacijom CamScanner, iako je to kamera za dokumenta (radi kao skener za dokumenta), ona pravi strašno dobre fotografije i mislim da ona nema veze sa kamerom na telefonu, jer je ona dobra čak i na telefonima na kojima kamera nije ništa specijalno.
 
Probao sam uvece, MX camera i Open Camera. Ne fokusira uopste.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Možda se zaglavio mehanizam za fokusiranje kamere. Imao sam takav problem na jednom telefonu. Morao sam da malo jače kucnem pored kamere da bi promenio fokus (bliže-dalje).

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma ne fokusira nikako, vec sam probao i da kuckam i olupao sam ga o koleno posteno... Uzimam drugi telefon a ovaj bih nosio u VIP na reklamaciju, ne znam sta da ocekujem, kakva su iskustva sa reklamaciijom? Ipak sam pod ugovorom, imam uredjaj i garanciju a kontam da fokus kamere spada pod reklamaciju?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ako postoji problem, reklamacija mora da se resi. Naglasi da ne zelis popravku, vec zamenu za nov, ako je kupljen u prethodnih 6 meseci i to je to.
 
@Mixer93, naravno da će ti uvažiti reklamaciju, telefon ti je u garanciji. Još je u pitanju Huawei koji ima i svoje distributere i svoj servis ovde; nikad nisam čula da je bilo ko imao problema sa reklamiranjem, čak i sa popravkom van garancije, bilo kojeg Huawei modela telefona. Naravno probaj prvo ovo što ti je @ivanbass1 rekao, ako ti garancija nije starija od 6 meseci.
 
Opste je poznato da nije dobro za bateriju da se puni jacim od predvidjenog.

@dekishaa
Dugujem ti skrinšot punjenja na brzom punjaču, Qualcomm Quick Charge 3.0. Malo sam preterala nije pola sata, ali evo vidi koliko je. Pritom imaj u vidu da je moja baterija vrlo dobra, jer telefon je praktično nekorišćen.
Slazem se sa tobom da je za bateriju bolje super slow punjenje i kad god imamo vremena da treba da punimo telefon što sporijim putem što ja i radim, preko kompjutera, međutim nemamo uvek svi vremena da punimo na slow charge, te tako nije loše znati da ovaj telefon ima i opciju da se napuni brže nego na sopstvenom punjaču.
Slike:

f3b64dfc6aa4c8540fcdbbf6947fc6bf.jpg


a16f2cf9c9fe413baa50ebe616e77d4b.jpg
 
Poslednja izmena:
Bravo dushanna,

Huawei se stisao za 2A punjac, mada puni brze i od toga, cicije...

Poslato sa HUAWEI CUN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Def je brze od MOG 2A PA nek bace u upd I fcp :D

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Pola jula doslo jos malo.. Nema GA 8.0 jos uvek

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ovaj gore jedan dobio update, uzet u vipu..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Negde pročitah da će Oreo za ovaj telefon da se pušta od jula do septembra. Doći će nam tokom leta.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo telefon u Vip-u ali i dalje nema nikakvog ažuriranja...

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nece svima da stigne u isto vreme sve zavisi ide po imei
 
Drugim rečima, ne moramo da cekamo update, nego mozemo ovo odradit?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Sad vidim moj je b213, za njega nema ni tu..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Moj je bio iz VIP i dobio je pre 4 dana Oreo. Iz februara meseca je. Prodao sam ga juce, ali cisto da napisem da stize Oreo, cak mi na P10 lite nije stigao a na Honor jeste.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pišem zbog informacije onima kojima je stalo da instaliraju Oreo, meni ovo stoji već duže vreme, ne znam da li ima još nešto novo, nisam proveravala; stalno dobijam notifikacije da apdejtujem, ali ja to ignorišem, jer mi telefon radi odlično i neću da apdejtujem, dok ne budem morala.
Šaljem sliku, dakle ne znam da li je ovo Oreo ili je samo deo, videćete koji mi je broj modela u prikazu:


574c609ae76a390eca68c318b78c0a03.jpg
 
Nije ti to oreo, ko zna koji je to patch..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Inace, na Oreo je telefon prodisao. Glatkije radi, bolji RAM management, 1GB vise slobodnog prostora u internoj memoriji (verovali ili ne), kamera je poboljsana, skor na Antutu oko 83.000... bolje nego P10 Lite. Bas mu je dobro legao Oreo.
Bolje da sam prodao P10 Lite nego Honora :D
 
cozmo ako je zaista tako svaka im čast, kod mene još uvek nema.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno