Šta je novo?

Stara borba PopcornTime-a

stereo

Čuven
Učlanjen(a)
11.12.2003
Poruke
252
Poena
630
Posto sam nedavno imao neka losa iskustva sa nekim programcicima sto na kompu sto na telefonu resio sam da pokrenem ovde pitanje.

popcorntime.sh ili popcorn-time.to ili umesto svega toga showboxappdownload.com???

Trazio sam malo po netu i tamo je opsti rat - svi pljuju jedni druge kako su zarazeni malverima i virusima i puni reklama i tako to. Tako nista konkretno nisam saznao - neki moj zakljucak - da je mozda onaj .sh moguci pravi naslednik i da .to ima zatvoreni kod pa niko nije siguran jesu li ok ili ne.
Za showbox, pola pola, neki ga hvale neki zale i tako...

Ja sam ranije koristio popcorntime.io koji je presao u .se pa je otislo na neku comunity edition ali tad sam vec prestao sa svime time tako da sam malo izgubio kontinuitet sa celom pricom oko toga.
Ortak jedanvidim koristi sada showbox.

Ah da i da kazem da bi ga najvise koristio na tabletu (android).

Ima li ovde neko sa iskustvom a da hoce da podeli?
 
5s9K3zc.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ovaj dijagram sam video na netu ali kao sto rekoh u pocetnoj poruci veliki borba je u pitanju pogotovu na reeditu oko ove aplikacije. Zamolio bih nekoga sa iskustvom koriscenja jednog ili drugog da odgovori...
Popkorn vidim moze da se koristi i na kompu i na telefonu a onaj showbox izgleda samo na telefonu a na kompu samo uz prisustvo nekog virtual android programa ili slicno.

@admache - Terrarium TV nisam probao kakav je u odnosu na ova dva??? Jeli radi na slicnom principu??? torrenti??? Pusta u svom playeru ili mozes ti da izaberes??? jel za android i za pc???
 
.sh verziju ja koristim, radi bez problema.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Skini dev verziju, na njoj jedino može

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno