Šta je novo?

Microsoft lumia 640 Windows 8.1SP2 Phone u Windows 10 Mobile..veliki problem?

Ralex

Poštovan
Učlanjen(a)
09.06.2015
Poruke
49
Poena
55
Ljudi pomagajte,
Radi se o telefonu Lumia 640 na kome je "fabrički" Windows 8.1 SP2,
Pokušao sam instalirati Instagram na ovaj pomenti telefon, ali nije moglo nikako već samo Instagram Beta, ali ta verzija Beta nije odgovrala korisniku telefona, već sam trebao instalirati Instagram (bez beta), onda vidim da Instagram može na Windows 10 Mobile ali ne i na 8.1 Phone SP2.
Onda uradim upgrade sa Windows 8.1 Phone SP2 na Windows 10 Mobile i uradim sve kako treba, kada je završio VELIKI PROBLEM, NEMAM TASTATURE nikakve te nemogu da kucam u pretragu ništa.
Kada uđem u postavke tastaure tamo nema nikakva tastatura, a kada probam da je dodam kaže da je dodata svaka tastaura, a u stvari nema nijedna. Stalno radi neke ispravke.

Pitanja;
1. Mogu li kako rešiti ovu tastaturu na Windows 10 Mobile
2. Mogu li se vratiti na fabrički Windows 8.1
3.Ako se vratim resetom na Win 8.1 mogu li instalirati prokleti Instagram na 8.1 (a ne mislim na Instagram Beta,za njega znam da može).
Hvala.
 
@ralex
Uradi hard reset telefona o dobićeš tastaturu.
Podešavanje, sistem, osnovne sistemske informacije i u dnu ima reset telefona.
Obavezno baterija iznad 40% i stavi na punjač...
Posle odradi sve update sistema, pa tek onda traži aplikacije, prvo u aplikacijama odradi market, prodavnicu!
 
Vratio sam Reset-om ponovo na fabrički windows 8.1 SP2, moje kratko pitanje je:
Da li mogu na ovaj Win 8.1 instalirati Instagram (onaj koji može na Windows 10 mobile), a da pri tom nije Instagram Beta (jer postoje razlike), ako može kako, a ako nemože trebam povrdu da ne može? Hvala.
 
Instagram na W10M i ostani na njemu, ne vraćaj ga na 8.1
Hard resetom W10M neće biti 8.1, već 10 i to sa tastaturom...
Pisano je već o tome, malo koristi "srč".
 
Pročitaj mi šta piše u podešavanja, sistem, osnovne sist. Inf... Informacije o uređaju... Jeli w10 ?
 
Hvala Rotkod bilo je kako si rekao, izgleda da sam vratio resetom na Windows 10 Mobile a ne na 8.1 kao što sam rekao, i još nešto radi ali na čas sam proverio i bilo je tastature, ako je tako biće sve ok, ako ne javljam se.
 
Hvala Rotkod bilo je kako si rekao, izgleda da sam vratio resetom na Windows 10 Mobile a ne na 8.1 kao što sam rekao, i još nešto radi ali na čas sam proverio i bilo je tastature, ako je tako biće sve ok, ako ne javljam se.

Edit:
Još jednom hvala rotkod, upravu si bilo je kako si napisao sve je ok, windows 10 je a ne 8.1.
 
To je bio bug, koji se rešavao hard resetom. Sada odradi sva ažuriranja sistema, pa tek onda aplikacije koje želiš... Instagram i to... Na W10M imaš instagram koji želiš...
Drži ga na punjaču, malo će potrajati...
 
Nazad
Vrh Dno