Šta je novo?

Middle-earth: Shadow of War [PC, PS4, Xbox]

Taman da predjem Shadow of Mordor pa stize ovo :)
 
Opa ovo se ceka! Deluje lozenje, klasika za trailer, samo da dodaju neke novine u gameplay da ne dosadi i da se sve svodi na isti fight.
Prvi deo sam sa uzivanjem presao, mada sam HC LOTR fen. :D
 
Prvi deo je bila najbolja ubisoft igra koju ubisoft nije izbacio :D
 
Da, da... crni UbiSoft - siroti... ,)

Baš im loše ide...
 
Poslednja izmena:
I Ubisoft konja za ovogodisnju trku ima. :d

Assassin's Creed Empire?

61NfpRw.jpg



http://www.thecodex.network/?p=29860


Q6VO222.jpg
 
Da, da... crni UbiSoft - siroti... ,)

Baš im loše ide...



For Honor i Siege su fenomenalne igre. Moj komentar se više ticao klasičnih ubisoftovih open-world tower unlock/grind igara. Ova igra je izdanak takvog ubisoftovog sistema, a u svakom smislu je potukla sve ubisoftove naslove koji ga koriste, osim možda Division-a, ali on nije sp naslov.
 
Deluje brutalno bas. :D Ali covece minimalno zahteva HD 7950... Bas previse

Nije to uopste mnogo niti nesto iznenadjujuce, problem je sto smo (govorim generalno) sirotinja, ocekujem sve na max standardno za slicne AAA naslove GTX 1070 za 1080p/60fps, RX 480/GTX 1060 verovatno uz tweak nekih stvari na high, eventualno sve na high kao ME:Andromeda.
Sve u svemu vlasnici RX 470 4GB i jacih bez ikakvih problema ce ovo igrati, a ta karta je ispod 200e. Realno je da na medium u 60fps i GTX 1050 ti potera, a ta karta je 145e.Druga je sada stvar sto smo mi sirotinja, kao sto rekoh.

Naravno ovo su sve nagadjanja, ali opet na osnovu trenutnih AAA naslova, mislim da ce to biti to.
 
Poslednja izmena:
HD 7950 je kartica stara pola decenije.
 
Izgleda identično kao i prvi deo.
Ne vidim zašto bi bilo zahtevnije...
 
^
Baš bezveze...
Slično mi je i za N. Automata..(mada nisam probao), ali kažu da je solidno zahtevna za gtx 660.
A isto mi je to kao Blades of Time. Još mi je Blades i šareniji.

U svakom slučaju zbog par igara do kraja godine ću morati uložiti u neku 1060-tku..Mada do sada i nije bilo neke potrebe :)
 
Gameplay graficki deluje ruznije nego original xD Plus ova orc spika je lulzy as fuck...
 
Totalno nepotrebno ork brbljanje... od strasnih orkova napravise poslanike u sklupstini...
 
probao pola sata i obrisao... mozda zato sto opet pikam witchera na ps4 pa mi je ovo bilo bas mlako...
 
Gameplay graficki deluje ruznije nego original xD Plus ova orc spika je lulzy as fuck...

Gameplay,iako repetativan, mi deluje nesto interesantnije i nesto poboljsan (posebno ovaj sistem sa osvajanjem tvrdjava) u odnosu na keca, posto mi je kec totalno jednolicno delovao, nesto kao kopile AC+Batman serijala.

Barem da su se potrudili oko price i ubacili nesto raznovrsnije neprijatelje kroz pricu (da se ne svede na genocid orkova 99% kroz igru) pa i da zazmuris na repetativni gameplay... Ovako izbacili ceo lore kroz prozor (+ovo brbljanje orkova i loot crate sistem) i sveli ga na "Leeroy Jenkins Orc killing simulator v1.5" za klince, no thanks...
 
Poslednja izmena:
Koliko zivota imaju kapetani, 9 kao macke? Neke sam ubio vec 4-5 puta i opet se pojavljuju. Glupi respawn obicnih protivnika bolje da ne spominjem. Kakva glupost od igre.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno