Šta je novo?

Sony Xperia XZ Premium

Ukoliko je neko zainteresovan neka pise u inbox. Telefon je bukvalno nov, skoro uopste ne koriscen. Garancija na moje ime, gratis dodatna oprema. Sve u fulu.
Prodajem ga samo iz razloga jer koristim Sony Xperia 1, a XZ Premium sam uzeo bio uz obnovu ugovora na paket, mislio sam da ce mi trebati kao sporedni telefon, ili kad kupujem novi model pa da mogu da ga koristim neko vreme dok ne kupim drugi odnosno dok taj sto kupujem ne moram da se zalecem nego da sacekam da mu malo spadne cena, ali posto sam brzo prodao XZ2 koji sam koristio i kupio Xperia 1, ovaj XZ premium sam bas malo koristio. Bez obzira sto sam ga uzeo uz obnovu ugovora u mts, ja sam ga kupio u Gigatronu jer oni saradjuju sa mts, tako da je garancija Gigatronova i ne daj Boze da nekad nesto ne bude kako treba nema onih peripetija u slucaju reklamacije da mora bas vlasnik da reklamira kod mobilnih operatera, a svakako je telefon na moje ime tako da nemate nikakve brige. Inace Sony koristim jos od 2006 god iz doba Sony Ericssona pocevsi od modela K750i i svaki vodeci model sam od tada uzimao i nikad nikakvih problema nisam imao.

Ovde detaljnije: https://www.kupujemprodajem.com/Mob...cija-TOP-ponuda-88050538-oglas.htm?filter_id=
b80e9dd8b67c932bf4c6cc45f146ee66.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno