Šta je novo?

Koji telefon do 150-200e?

nele11

Cenjen
Učlanjen(a)
28.05.2011
Poruke
237
Poena
170
Moja oprema  
Mobilni telefon
Mi 9T
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Posto mi je crkao g3 ,uzeo bih neki polovan telefon,kao zamenu za g3.Bitno mi je da ekran nije ispod 5inca,posto ne mogu da se naviknem sada na manji telefon :D
Sta uzeti od navedenog?
S5
J5
J7
A5
P9 lite
ili nesto drugo?
 
J5 je odlican telefon upeglan tw i sjajna baterija, samo mu fali malo vise memorije jer se napuni brzo. Pricam o 2015 verziji. Bukvalno best buy za te pare.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
J5 2016 je super, samo fali bolji chipset, fullhd ekran, led notifikacije, auto-brightness. Nije strasno..
 
I gotovo svaki od njih ima neki Quad/Octa MediaTek na 1GHz, koji su u odnosu na Kirin 650 u H7 lite igrackice [emoji4]

Sto siris dezinformacije? hahaha, kakav MTK na 1Ghz, to je bilo pre 4 godine, telefoni su odlicni za pare koje kostaju, sada vecina ima najnovije SD procesore ili ove nove MTK koji su isto dobri. Za ljude koji hoce dobar telefon za 150-200EUR ovi telefoni si odlicni, kupio sam do sada preko 10, narucivao iz Kine direktno i ni sa jednim nisam imao ni jedan problem.

@aleks001

www.kimovil.com

Ovde imas najprodavanije telefone u Kini sa cenama i linkovima, pogledaj, mozda ti se nesto svidi, Ja ti preporucujem leEco x620 i xiaomi redmi note 3 pro. Sa carinom ce te izaci ispod 200EUR, a odlicni su telefoni.
 
Ako nije problem, nadji mi telefon u Srbiji, u legalnim radnjama, sa garancijom i racunom i cenom do 200e koji je bolji od H7 lite, posto je to ono sto je covek trazio.
Управо паде телефон на плочице и разхеба се начисто.
Који нов тел, из радње, нормалне, са гаранцијом од две године ми препоручујете, са ценом између 150 и 200 еур?
 
Poslednja izmena:
Ne kazem ja da je honor 7 los telefon, ne pratim toliko domace trziste, mozda ima neki meizu ili xaiomi za te pare kod nas, ja ti kazem da ovo gore za procesore sto si naveo ne da nije tacno nego je smesno, noviji MTK su odlicni procesori, X10-X20-X25...

Ja mu savetujem da poruci iz KIne direktno i da za te pare dobije ozbiljan telefon, i tamo imas garanciju samo sto se malo duze ceka ako se tel salje nazad za Kinu. Doduse ja ni jednu reklamaciju nisam imao za ovih5 godina koliko narucujem telefone iz Kine...
 
Covek je pitao konkretno za telefone u tom cenovnom rangu, u legalnim domacim radnjama.

Ja sam mu dao odgovor za te telefone,u tom cenovnom rangu, u legalnim domacim radnjama. Ni za sta drugo. Da si procitao sta je prethodno pisano, znao bi to.
 
Pricitao sam ja odlicno, samo sam coveku predlozio drugaciju opciju. A tebi sam citirao ono sto si rekao. Nemam nameru da se raspravljam, samo sam rekao da si u zabludi, napisao si da ostali kineski telefoni imaju smesne procesore MTK na 1Ghz sa smesnim cipsetom sto veze nema za istinom. Vecina ih ima SD procesore najnovije generacije, ili najnovije MTK x20-25 koji inace jedu taj kirin 650 za dorucak. AKo covek ima mogucnost ja mu predlazem da poruci neki telefon i da za te pare dobije mnogo bolji uredjaj nego ovde sto moze da kupi kod legalnih uvoznika koji skidaju kozu sa ledja.
 
Ne, napisao sam da ostali kineski telefoni iz tog cenovnog ranga koji se kod nas mogu naci imaju 1GHz MTK.
 
Daj neki link da vidim? Mozda imaju neke MTK 6753 i sl srednje klase, ali ti od 1Ghz su davna istorija, ako se ne varam to je bila ona prva serija koji se jesu malo vise grejali, ali to je bilo pre cirka 5 godina, od tada je MTK znatno napredovao,a posto je covek totalno nezahtevan korisnik koome telefon ne sluzi za igranje i sl onda sam mu eto predlozio da malo "rizikuje" sa garancijom i da ne placa globu nasim operaterima vec da pare iskoristi za kupovinu sto boljeg uredjaja.
 
Nema neki konkretan link, ja sam pretrazivao na jednom sajtu koji pokriva vecinu domacih radnji(iz nekog razloga pokriva i neke nelegalne, pa sam telefone iz njih izbacio iz racunice) i jos neke radnje koje nisu obuhvacene tim sajtom. Pisem na pp
 
Stigao Nougat za Honor 7 lite, potpuno nenajavljeno.

Jos jedan razlog zasto uzeti ovaj telefon, ako se kupuje u domacim radnjama [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno