»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16 do 30 od ukupno 38

Tema: SONY 49XD8005 REVIEW - 4K 10-bit IPS TELEVIZOR za PS4 Pro GAMING!!!

Newcomer Avatar korisnika Dragon82
        Na forumu od
        Dec 2015
        Poruka
        92
        Nisam ja ni rekao da si ti pominjao 8 bits, neko sam time izmedju redova i indirektno rekao da je razlika izmedju 8 + FRC i 10 gotovo nikakva, a da bi ona trebala biti "uocljiva" u slucaju 8 vs 10! Ta varijanta 8 + ustvari simulira 10 i paletu od bilion boja! Jos jednom ponavljam, niko nije rekao 8, ni ti ni bili ko!

Btw, imas odlican tv!

Member Avatar korisnika bora bora
        Na forumu od
        Apr 2009
        Poruka
        1.307
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 2400 + Hyper212Evo
        • MoBo: GigaByte H67A-UD3H
        • RAM: 2x4gb ddr3 1866 kingston fury
        • VGA: PCS+ R7 370
        • MON: Asus 238H
        • HDD: WD 3TB
        • OPT: Razer Deathadder Chroma
        • Case: Bitfenix Shinobi White
        • SND: Sony XB950; Kenwood+Canton300
        • LAP: Toshiba L500-12P
        • TV: LG 49LH541V
        • INET: DSL
        • Ostalo: AMD je jeftiniji, al te skuplje izadje...
      4. Citat Citiram korisnika: vladimirdowla Pogledaj poruku

Ovaj review mi je baš lepo pokazao koliko sam postao opsednut detaljima, radio sam na njemu kao da mi neko plaća dobre pare, kao I ostale što radim, a nikakve koristi nemam. Čak sam sa dosta ranijih bio I na finansijskom gubitku. Tako da sada imam još par stvari da odradim za YT, I nakon toga dižem ruke od svega. Više se ne vredi zamajavati sa ovim. Očigledno nikog ne interesuje, gledam I po pratiocima I po pregledima.
        To bi bilo greota jer si po meni na top nivou, e sad sto tebe prate ozbiljniji tek-ljubitelji kojih je malo to je drugo. Samo manje vremena ulazi u klipove i manje se opterecuj i bice full, pa i ako se omasi neka specifikacija nije strasno, meni si bukvalno otkrio ameriku sa ovim klipom i ovim modelom tv-a, steta sto sam pre 3 meseca kupio dumb 49ku 1080p za tipa 250e manje, da sam tad znao za ovaj sony definitivno bih njega uzeo jer dok uzmem android box za 100e razlika se dodatno smanjuje u ceni...e sad dal je 8 il 10bit, jeste bitno al ko planira da kupi nek sam istrazuje dalje o tom modelu, ne mora bas sve na tacnu da se servira

Newcomer Avatar korisnika aleksandrinjo96
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        236
        Ja sam uzeo ovaj xd8005 sa (ips panelom) Sonijev TV. Slika odlicna,sve je ok,jedino crna boja me nervira i zivcira. Da bi i ona bila ok morate da se smestite tacno naspram TV-a i da ne mrdate,cim malo odete u stranu ili se zavalite u fotelju kao ja dodje do posvetljenja u uglovima(ako znate kako ovo da resim kazite ). Doduse ja slabo i igram te igre gde je crna pretezna boja,ali ume da vam dira zivac

Nemam pojma da li je 8bit+FRC ili 10bit,ali ima daleko bolju sliku od nekih drugih 4k UHD TV-a koje sam isprobao,a u slicnom su cenovnom rangu kao ovaj model. na kraju dana sam i vise nego prezadovoljan.
        Vlada je odradio super recenziju i samo zbog njega sam i uzeo TV i nisam se pokajao

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        31
        Citat Citiram korisnika: aleksandrinjo96 Pogledaj poruku
        Ja sam uzeo ovaj xd8005 sa (ips panelom) Sonijev TV. Slika odlicna,sve je ok,jedino crna boja me nervira i zivcira. Da bi i ona bila ok morate da se smestite tacno naspram TV-a i da ne mrdate,cim malo odete u stranu ili se zavalite u fotelju kao ja dodje do posvetljenja u uglovima(ako znate kako ovo da resim kazite ). Doduse ja slabo i igram te igre gde je crna pretezna boja,ali ume da vam dira zivac

Nemam pojma da li je 8bit+FRC ili 10bit,ali ima daleko bolju sliku od nekih drugih 4k UHD TV-a koje sam isprobao,a u slicnom su cenovnom rangu kao ovaj model. na kraju dana sam i vise nego prezadovoljan.
        Vlada je odradio super recenziju i samo zbog njega sam i uzeo TV i nisam se pokajao
        Baš mi je čudno da imaš problem prilikom gledanja tv-a pod uglom s obzirom da se radi o IPS panelu. Upravo ovi paneli imaju prednost nad drugim zbog širokih uglova gledanja. Moguće da se zapao primerak sa VA panelom. Uzgred, koje veličine je ekran?

Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        236
        55'' ... Doduse video sam po nekim recenzijama da mu je to mana,tako da navikao sam se vec

Banned
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        154
        Greota samo za 50 herca.

Member Avatar korisnika bobster
        Na forumu od
        Jul 2012
        Poruka
        587
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-6400
        • MoBo: Gigabyte GA-Z170-D3H
        • RAM: Crucial Technology 16GB DDR4
        • VGA: Gigabyte GeForce® GTX 1060 WINDFORCE OC 6G
        • MON: LG LED 23" 23MP48HQ-P IPS Full HD
        • HDD: Patriot Ignite 240GB
        • Case: Cooler Master Silencio 550-KKN1
        • SND: Realtek ALC1150
      11. Toliko ga nahvališe a ima 50hz? Moraću u nekoj radnji da pogledam kvalitet slike.

Edit: Sad sam pogledao i video pokretača teme i izgleda mi kao loša reklama za TV. Dosta netačnih informacija i previše hvaljenja TV-a koji je niža srednja klasa i ne baš tako dobar izbor za gaming.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
        Menjao bobster : 29.05.2017. u 01:42

Member Avatar korisnika vladimirdowla
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        3.136
      13. Moja mašina
        • CPU: FX-8350
        • MoBo: ASUS M5A99X EVO R2.0
        • RAM: Kingston Beast 2400MHz 2 x 4GB
        • VGA: Sapphire HD7950 With Boost
        • MON: ASUS VH242H
        • HDD: Mushkin Chronos Deluxe 120GB, Hitachi 1TB, Samsung F3 1TB
        • OPT: LG HDDVD/BluRay combo drive
        • Case: Cooler Master HAF 612Plus, Chieftec CFT-600-14CS
        • SND: Int.
        • LAP: MSI EX610 sa Win8-icom
        • TV: LG 42LM615S
      14. Uopšte mi nije jasno kako si došao do tog zaključka. Takođe ne znam šta možeš bolje dobiti za 850€, koliko je ovo plaćeno?

Da mi napišeš i spisak tih netačnih informacija takođe, da vidim baš kako sam spucao te tri nedelje života proučavajući svaku sitnicu, kao i svaku rečenicu koju su inostrani stručnjaci napisali o ovom modelu!
        Menjao vladimirdowla : 29.05.2017. u 07:22

Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        236
        Jedna od stavki koja me mucila na ovom xd8005 je stalno pucanje wifi-a.
        Vidim da je izasao update danas i nadam se da je to sredjeno sad jer operativni sistem je sjajan,app rade brzo,al dzaba kad mi puca na svakih 5 minuta

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2015
        Poruka
        24
        Moze neki update o ovom modelu? Preporuka ? Itd..

http://www.eponuda.com/4k-ultra-hd-t...or-cena-398091

Ovaj planiram da uzmem, isti je samo sa oznakom B na kraju. Planiram iskljucivo za gejming, filmove, serije..

Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        236
        Ako se ne varam, to "B" zapravo i jeste pun naziv ovog xd8005 TV-a. Dakle ovo nije neki drugi model,vec isti onaj.

Svaka preporuka. 4K materijal je ubitacan,za igranje odlican takodje.

Member Avatar korisnika Labello
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        259
        Ako planiras da das 1000e kod nas na ovaj model, to je velika greska. Ovo je dobar entry 4k tv za cenu od 500-600e, za 1000e gleda se high end, pravi HDR i daleko kvalitetniji panel.
        Trenutno za ispod 1k evra mozes na KP da uzmes najbolji tv za proslu godinu a kako stvari stoje i za ovu, a rec je o Samsung KS7000 modelu od 49inca. Pre par meseci cena mu he bila oko 800e ali posto je velika potraznja, normalno da je podignuta trenutno, ali je i dalje best buy.

Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        236
        Totalno netacno. Tv je vrh i def best buy.

Member Avatar korisnika vladimirdowla
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        3.136
      21. Moja mašina
        • CPU: FX-8350
        • MoBo: ASUS M5A99X EVO R2.0
        • RAM: Kingston Beast 2400MHz 2 x 4GB
        • VGA: Sapphire HD7950 With Boost
        • MON: ASUS VH242H
        • HDD: Mushkin Chronos Deluxe 120GB, Hitachi 1TB, Samsung F3 1TB
        • OPT: LG HDDVD/BluRay combo drive
        • Case: Cooler Master HAF 612Plus, Chieftec CFT-600-14CS
        • SND: Int.
        • LAP: MSI EX610 sa Win8-icom
        • TV: LG 42LM615S
      22. Odličan je i KS7000 ali VA ima svojih mana koje pogotovo mogu zasmetati kad se "istrese" tolika cifra za TV. Onaj "Dirty Screen" efekat sa mrljama po panelu, koji svaki VA TV ima btw, nije toliko strašan na nekim jeftinim modelima, ali ovako zna da nervira i kljuca u mozak. Govorim iz iskustva, imam jedan Sammy VA televizor i sam. Uglovi su takođe očajni na tim modelima.
        Tempered Glass kućište za MANJE od 40€? MS SPECTRUM REVIEW https://youtu.be/8YJkvr9Bk9Y u 4K

Member Avatar korisnika Labello
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        259
        Testovi govore drugacije, i da nije tog modela, vrv bih se i dalje drzao Sonija ali jedini model koji vredi od prosle godine je x930D, a ovi novi, vrv klasicno samo high end. E sad tu je i tata OLED koji me golica da kesiram, i budem miran dugo..

Da ne bude zabune, x800D je ok tv ali da kosta 500e a ne 800 i vise. Juce nasao na bestbuy-u 60inca 4K tv za 600 dolara, top end.. hahaha kod nas je par hiljada evra..

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •