Šta je novo?

Dead Space 4

djordje29

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruke
1,908
Poena
210
Ovo je nešto što željno iščekujem.

 
Mislim da ovaj sto je okacio ovo, masta o igri, naznake mislim da uopste nema o bilo kakvom izlasku cetvrtog dela. Svakako bih voleo da vidim neki nastavak, ali ovako nesto mi nije merodavan dokaz. :)
 
Koliko god da bi voleli stavljena je tacka na dead space.
 
Bas sam pre neka dva meseca sa uzivanjem presao opet sva tri dela. Nazalost, ni ja ne verujem da ce uopste biti novog dela.
 
Uspeo sam da sredim Dead Space Extraction na kompu, Dolphin je keva...
 
Hvala na info nisam do sada znao,da je izasao deo za nintendo wii stavio sam da se skida :)
 
Koliko god da bi voleli stavljena je tacka na dead space.

Kako da ne, čim zafali ideja, vratiće se ovoj. Kao što je sa Hitman: Blood Money stavljena "tačka" na Hitman serijal. Kao što je i Kojima po izbacivanju MGS4 stavio tačku na MGS serijal, takvih primera imaš koliko hoćeš...
 
Hvala na info nisam do sada znao,da je izasao deo za nintendo wii stavio sam da se skida :)

Nema na čemu, uživaj.. Imaš i Dead Space 2 - Severed

Dead-Space-2-Severed_300x400.jpg
 
Bice cetvorke kad-tad sa sve glory-gory egzekucijama, jer to je imao DOOM i odlicno je prosao. :)
 
Ok je, vredi igrati, ima dobrih lokacija, noćna mora se nastavlja u solidnom smeru :D
Čak sam je kupio zbog co-op-a, i solidno je teža u dvoje, bar meni.
 
Prvi i drugi deo su bili fenomenalni, treci sam izbegavao do malopre zbog orijentacije na akciju i zbog losih ocena, ali sad sam je zavrsio i trojka mi je odlicna.
Voleo bih cetvorku, jednog lepog dana.
 
Nazad
Vrh Dno