Šta je novo?

mi5 vs redmi 4 (s625) vs rn4 (x20)

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,709
Poena
975
uzeo bih jedan od ovih telefona na par meseci da odmorim glavudzu :) za sada mi je izbor izmedju dva redmija jer se plasima pada cene mi5 posle izlaska mi6. (vodjen iskustvom pada cena mi4c ,mi3 i mi4) .

najvise me interesuje da li ovaj sa x20 ima probleme sa komunikacijom posto je mtk oduvek kuburio sa problemima u vezi wi fi i 3g signala ,jos od x10.

zanimljiva tema :)

p.s. inace pricao sam sa vladimirom sa kp jedno 10ak minuta i opet nisam presekao sta da uzmem :)
 
Poslednja izmena:
Mi5 po meni najbolji ozbor ali ima problrma sa crkavanjem.ploce a garanciju nema.verovatno. Jel ti neophodna jako dobra baterija ili mi5 zadovoljio tvoje potrebe?
 
ma sigurno ce zadovoljiti ali predvidjam mu cenu za 2 meseca oko 200e za nov. sto je iz mog ugla gledanja bacenih 50e u startu jer cu sigurno posle 3 meseca hteti da ga prodam :)
 
Poslednja izmena:
Nece cena pasti toliko brzo za mi5. Mi6 kad se pojavi bice mozda 500e, a mi5 isto koliko i sada. Mozda ce tek za godinu dana mi5 biti 200e, a mi 6 350e.
 
pa napisao sam u htc10 temi. taj ekran je i razlog zasto se htc10 greje vise neogo sto treba.. totalno nerealan i neverovatan potez sa njihove strane
 
Ma da ,za 180e. Sama pomisao da 2 ova moba + dodatnih 40e vredi kao htc10 je bolest sama po sebi.

Edit : hvala :)
 
Poslednja izmena:
Ma da ,za 180e. Sama pomisao da 2 ova moba + dodatnih 40e vredi kao htc10 je bolest sama po sebi.

Edit : hvala :)
E fkloznice ja planiram da uzmem redmi 4 obican 16/2 za majku pa me samo zanima da li si uzeo sa globalnim romom i da li tako dolazi fabricki ili to prodavci ubacuju?
I neka te lepo sluzi. [emoji4]

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sa globalnim je došao :) Mislim da je prodavac ubacio

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja planiram da uzmem od Vladimira redmi 4. 145e + futrola ili kaljeno staklo. [emoji4]
Pitacu ga da li je on ubacivao ili tako dolazi. Kako si zadovoljan sa UI interfejsom?
Mada cu ja novu da instaliram.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Fino bre. Prijatno sam se iznenadio ,ne znam da li je do MTK u njemu ali fino mi drži apk iako je miui strokavi :)



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Redmi 4 nema Global ROM. Ima kuvanog Kineza.
 
Pa to je Kinez :) Tu nema ota apdejta.

Sent from my Redmi Note 3
 
Za njega su svi global rom-ovi ako imaju gp i vise jezika...LOL

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Vidim da pises u vise tema...Mi kao ovde ne znamo , a u drugoj temi ce ti neko naci telefon sa Global rom-om...
Srecno...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno