Šta je novo?

Koja graficka za FS D2750-A2

mbcom

Poštovan
Učlanjen(a)
13.03.2015
Poruke
249
Poena
70
Pozdrav,

Imam FS Esprimo P3510 sa plocom D2750-a2, napajanje njegovo 300w.
Procesor je E8400

Jel bi mogla neka graficka i koja bi mogla?


Hvala
 
Pozdrav mbcom.
Mašina koju imaš to je brendirana mašina koju je proizvođač namenio nekom poslu office tipa. Koliko vidim na netu ploča ima integrisanu grafičku kartu ali i PCI Express x16 slot za grafičku koja bi mogla da se ubode i koristi. Iako bi mogao da ubodeš neku malo jaču grafičku karticu u poređenju sa postojećom integrisanom, tu postoji jedna začkoljica, a to je napajanje. Ono jeste relativno kvalitetno (dosta kvalitetnije od kineza) ali je taman toliko jako da podrži postojeću potrošnju. Ukoliko si definitivno odlučio da dodaješ grafičku, traži neku koja je što manji potrošač i manjih dimenzija jer ti je i prostor u tom kućištu ograničen. Takođe ubadanje neke jače i novije grafičke kartice nema smisla jer taj procesor ne bi mogao da iskoristi svu njenu snagu i ne bi dobio peformanse "za sve pare". Nadam se da sam koliko toliko pomogao
 
@Pera.Kojot ...Hvala puno druze. Znam, mislim da mu je napajanje oko 300w. Resio sam da ga zamenim, jer nista ne bih dobio ubacivanjem malo jace graficke. Sto se prostora tice, nije problem, to je ono tower sire kuciste Esprimo 3510. Bolje da se ne zezam sa njim.

Sent from mTalk Lumia 640XL
 
Nazad
Vrh Dno