Šta je novo?

Koji Head set do 3800 din

Fangorn

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2008
Poruke
327
Poena
320
Iscitao sam gomile tema o slusalicama i uglavnom se vrte stvari oko hd 7, superlux par modela, takstaru...

Ocemo poklon da uzmemo a budzet nam je 3800, ako moze samo par predloga za slusalice. Pretežno će se koristi za muziku slušanje i na poslu povremeno za razgovor.

Za genius hsg500v model drugar sto je radio u prodavnici racunarske opreme kaze da su ih dosta vraćali na reklamacije pa sam od njih odustao.
Da li vredi uzimati Plantroniks Gamekom 380 ili za te pare neki drugi model?

Svaka preporuka dobro došla
 
Poslednja izmena:
Koristim HsG500v, drug koristi i brat je koristio bez problema(osim kod brata, on ih je polomio pa su crkle, ali ne vidim to kao problem).

Za 20-ak evra koliko kostaju su sasvim solidne slusalice za gaming.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Koristim HsG500v, drug koristi i brat je koristio bez problema(osim kod brata, on ih je polomio pa su crkle, ali ne vidim to kao problem).

Za 20-ak evra koliko kostaju su sasvim solidne slusalice za gaming.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Ja bih taj genius, a i bilo koji drugi izbegao. Imam ga na poslu, ništa spec, nisam odusevljen, u odnosu na cm sirus c koji sam platio oko 3800din. Pogledaj gamecom 318 npr.
imaš za te pare i: http://pioneer-headphones.com/english/outdoor/se-mj503t.html
 
Poslednja izmena:
+1 za Plantronics 380/388, koristim ih vec 2 godine, izvanredne slusalice sa mikrofonom za taj novac.
 
Koristim HsG500v, drug koristi i brat je koristio bez problema(osim kod brata, on ih je polomio pa su crkle, ali ne vidim to kao problem).

Za 20-ak evra koliko kostaju su sasvim solidne slusalice za gaming.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Mene su izuzetno zuljale te slusalice i vratio sam ih u prodavnicu bukvalno posle 1 dana. A i kada je ukljucen USB kabl bruje kada se nista ne reprodukuje.
 
Usb kabal je za vibraciju, i da, i ja sam primetio da kad je uboden usb u komp zuje kad se nista ne reproduktuje.

Svakako mi je ta vibracija beskorisna, ne znam cemu sluzi, neki kvazi-bass, pa uopste i ne koristim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Znam da je USB ustvari samo napajanje za vibro elektro motore, ali kada vec ima neki feature, zasto onda ne radi kako treba :) Kontam da je zbog "prljavog" napona u kucistu, ali svejedno. Ja sam taj problem resio kada sam ih imao tako sto sam USB kacio na adapter pa direktno u uticnicu, onda nema brujanja.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno