Šta je novo?

Kako iskljuciti Steam na Win 10

dovlagenja

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.06.2013
Poruke
746
Poena
69
Iskljucio sam ga iz procesa pri dizanju sistema, ali opet uspori dizanje OS a i pojavi se steamov box kao da li zelite da ga instalirate (vec instaliran), od kad znam za sebe nervirao me je steam, pri gasenju ako taj prvobitni Box iskljucite samo na X non-stop restartuje sistem a ako mu kazete cancel moze da se ugasi OS, u svakom slucaju potrebna mi je neka preporuka kako najjednostavnije i najefikasnije iskljuciti Steam pri dizanju OS a, unapred hvala na bilo kakvom savetu.
 
Hvala mnogo, ja sam na old fashion way kroz msconfig, al ne valja ocigledno.
 
Poslednja izmena:
Zar nije dovoljno Settings/Interface/Run Steam when my computer starts?
 
Meni na Win 10pro nije bilo jedino ovako kako napisa pistaljka, hvala jos jednom sve fercera, pistaljko hvala.
 
Nema na cemu.

I ja sam se prvi put zacudio kada sam pokusao kroz msconfig da pogasim servise koji necu da mi se pale po dizanju sstema pa nije moglo ali onda sam video u opcijama da je to pomereno ovamo.

Ako sta bude trebalo pitaj, tu smo da pomognemo ako ne ja ali nace se neko ko ce pruziti odgovor. Zato postoji forum da se pomaze!
 
ajd da se umesam... kako da zaustavim team viewer na bootovanju... koji je to proces da ga eliminisem i kako?
 
Ne znam kako dobijete taj Steam Bootstrapper, ja to nemam. Samo sam podesio u Settings-u, i ništa ne pokreće, samo Avast.
 
Nazad
Vrh Dno