Šta je novo?

WWDC 2017

Problem je sto ljudi ne shvataju koliko su neke od ovih stvari bile komplikovane za razviti

Koliko je tesko razviti grupisanje notifikacija po aplikaciji? :d Verujem mnogo teze nego AR stvari, posto to nisu odradili.
 
Grupisanje je postojalo do iosa 10. Vidim svi kukate kao ranjenici zbog toga, slažem se da je bilo preglednije ali ni ovo nije smak sveta
 
Ma tesko je udovoljiti svima,nikad nismo imali vise mogucnosti nego sada,a da pritom sve radi i dalje kako treba,fluidno i stabilno. Opet se traze neke mane,itd... Uvek ih je bilo i bice,nista nije idealno. Nekome je iOS mozda dosadan,a nekome sasvim dovoljan,kao sto rece kolega. To je cela filozofija [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Grupisanje je postojalo do iosa 10. Vidim svi kukate kao ranjenici zbog toga, slažem se da je bilo preglednije ali ni ovo nije smak sveta

10 godina nesto postoji i ti odlucis da napravis kupus i karambol posle 10 godina? Ja iskreno ne mogu da verujem za taj potez i ko je to odobrio, a eno gomila, ali gomila zalbi na MR-u nije to mali broj i verujem da su vecina njih pisali feedback, ali dzaba izgleda.
 
Koliko je tesko razviti grupisanje notifikacija po aplikaciji? :d Verujem mnogo teze nego AR stvari, posto to nisu odradili.

Ne bi trebalo da je tesko uopste i slazem se sa tobom, ali ovo je bio vise komentar na postove tipa - nisu nista novo uradili, a izbacili novi iOS.

Sve cesce Apple izbacuje vise stvari za developere u samom iOS, pa tako sam sistem na prvi pogled ne deluje mnogo sveze, ali ono sto ce da se napravi u narednom periodu od aplikacija je bas to sto omoguce u svakoj od tih inkrementacija :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo se nadam da nece i u High Sierra izbaciti grupisanje notifikacija po aplikaciji, mada mi nije jasno uopste zasto na Mac OS-u ima a na iOS-u nema...
 
I ovaj potez sa lockscreen-om i povlacenje od gore, a i recent notifications... Ne znam cemu to?!

mada mi nije jasno uopste zasto na Mac OS-u ima a na iOS-u nema

Ne koristim Mac, ali kad ovo vidim, pomislim gde je ona njihova teznja ka spajanju svega MacOS + iOS?
 
Da sacekamo septembar i finalnu verziju, promenice se tu mnogo sto-sta
 
Nazad
Vrh Dno