Šta je novo?

WWDC 2017

drgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3,724
Poena
435
Poznat je datum održavanja Apple-ovog godišnjeg Worldwide Developer Conference.
WWDC se održava u San Jose-u od 5-9. juna i počinje kao i uvek Keynote-om na kome će biti predstavljen iOS 11 i novi MacOS.
Za sada nema informacija da li će na ovom eventu biti predstavljen i neki hardver.
d3be541088cec9f7713c51e8bb89896b.jpg


Više informacija:
http://www.theverge.com/2017/2/16/14635150/apple-wwdc-2017-june-5th-announced
 
Poslednja izmena od urednika:
Zanimljiv koncept, barem da notifikacije srede :mad: :whip:
 
To bi verovatno bio najveci upgrade iOS-a do sada,ako bar bude nesto priblizno tom konceptu. Napokon i rezolucija za video da moze da se promeni u aplikaciji [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto jelte imam iPhone, jel mogu da castujem na komp stream? Neki program nesto?

Posto jelte nemam Mac, a ni win10 da bih koristio Edge, ostaje mi da coravim na telefonu ako ne moze da se castuje na komp.

Ili barem neki stream da mogu normalno da gledam preko AceStream-a ili Chrome-a.
 
Ako imaš chromecast onda možeš na njega pa kao čovek da gledaš na tv-u ;)
 
Na kraju će biti iOS... Odoh da pogledam jednu epizodu Gotham-a
 
2b4cecbe1aed525b1af4875d91c4f315.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
7ad6cc2b85313f3f1021e8dfcbedab60.jpg
be7eb2eaeb7fcea2bd104cc405ac2310.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nisu uradili grupisanje notifikacija... Au ne verujem... Mislim da se nećemo družiti više...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bas gledam sad, pa ovo su totalne nebuloze, photos, emoji's, games itd, na sta se oni fokusiraju nije mi jasno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se da će i iPhone dobiti ovu iPad tastaturu. Mislim 2017 je godina.

Dock na iPad-u je odličan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni se svidja ovaj ipad pro 10.5 [emoji4]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Najsiromasniji Mac OS upgrade ikada.
Prebacivanje na novi file system i prebacivanje citavog UI na Metal je poprilican poduhvat. Meni bi samo to po sebi bilo vec solidno znacajno. Pogotovo sto je free update :)

Meni se svidja ovaj ipad pro 10.5 [emoji4]
Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
Kada sam video kako Affinity Photo radi ne znam kako cu odoleti da ne kupim ako bude lepo radio sa Canon RAW i Fuji RAW file-ovima :)
Realno, ono je bolesno dobro kako radi. Nadam se da ce Affinity Photo za macOS takodje da bude Metal 2 i da izadje uskoro. Photoshop kriminalno lose radi i na mac i na PC bez obzira na konfiguracije sa vecim file-ovima. Ako Affinity tu moze da se dokaze mogao bi polako ugroziti PS :)

edit: bas cu se sign up za beta da vidim da li ce biti za iPad 4 iOS 11 i kako ce raditi...
 
Poslednja izmena:
ja cu uzeti tastaturu sa num padom od iMac Pro-a ako je budu prodavali :)

kakav je bezobrazan ovako space gray...
 
iMac Pro je brutalna masina,a odlican je i novi iPad Pro. Sto se iOS-a tice,tako nesto sam otprilike i ocekivao,da je moglo bolje,svakako jeste. Davno sam prestao da verujem u to da ce svaki novi event biti neka revolucija. Sve u svemu,nije lose.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno ja sam slucajno naleteo na event, nisam ga ni bookmark jer uglavnom posle pogledam koje su dev novine u iOS/macOS na developer portalu ili WWDC app kada prodje. Uglavnom, od WWDC ocekivao sam samo vesti o novim OS-ovima. Problem je sto ljudi ne shvataju koliko su neke od ovih stvari bile komplikovane za razviti - iskreno me zanima kakav je npr. ARKit je je ono stvarno delovalo neverovatno. Sto se tice ostalog prijatno iznenadjenje za osvezavanje lineup-a proizvoda, a cak i za to da ce zvanicno da naprave podrsku za externe graficke :)
 
Nazad
Vrh Dno