Šta je novo?

Itunes problem instalacije na win 10

pejch

Cenjen
Učlanjen(a)
14.02.2012
Poruke
135
Poena
180
Neće i neće,neznam šta je problem,primetio sam da prilikom downloada pred kraj stane i neće dalje tako da moram da pauziram pa nastavim.
 

Prilozi

  • Hvataj 1.PNG
    Hvataj 1.PNG
    9.5 KB · Pregleda: 89
Skinuo si 64bitnu verziju?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imao si stariju verzuju itunsa. Izbrisi sve sto je vezani za apple. Drajvere, bonjur, cak i itunes music iz user/appdata... pa probaj onda
 
Imao si stariju verzuju itunsa. Izbrisi sve sto je vezani za apple. Drajvere, bonjur, cak i itunes music iz user/appdata... pa probaj onda

Jesam i nisam ga dugo koristio jer lično ne koristim ifon mejdutim sin mi je promenio uredjaj (imao 6 i uzeo 6s) i reko da uradim bekap i pokrenem itunes on mi kaže stara verzija ima nova reko nek je nadogradi i od tada problem,sve sam deinstalirao ručno pregledo regedit i očistio i dalje isti problem.U pitanju je win 10 64bit.Da napomenem da je starija verzija itunes radila bez problema.Lutam netom i svuda vidim iste savete ali i sam sam to sve odradio medjutim i dalje mi izbacuje isti prozor sa obaveštenjem koje sam okačio .
 
I meni se desavalo. Nesto ti je ostalo od prethodnog. Ukljuci da vidis hidden folders. Onda treba da obrises is appdate sve vezano za apple. Znam da se ponavljam ali i ja sam mislio da nije do toga ali onda sam skapirao da mi uvek nesto promakne
 
I meni se desavalo. Nesto ti je ostalo od prethodnog. Ukljuci da vidis hidden folders. Onda treba da obrises is appdate sve vezano za apple. Znam da se ponavljam ali i ja sam mislio da nije do toga ali onda sam skapirao da mi uvek nesto promakne

Hidden folders mi stalno uključen,neznam probaću još jedanput sve da odradim i da vidim da li ću uspeti.
 
IMG_0026.JPG

Npr ovde brises Apple ap sup 32 i 64 bit
Apple device support
apple soft update
Bonjour
Itunes
Pogledaj ovu putanju i sve apple brisi

27b4878e06d4bfe8f296c7e390d1e0e4.jpg
 
Nazad
Vrh Dno