Šta je novo?

Problem HD 7970

e9936fa6550cfdb000d956f8adb31b08.jpg


Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Pa, nije gpu load konstanstno na 99%. Gledam klok je na 1000mhz, na prvom je oko 70 - 99% , na drugom je konstantno oko 70% load.Postoje spajkovi i pikovi i za klokove i za gpu load.

Jel mozes da pokrenes Heaven 4.0 i da postavis ovakav SS sa ovim postavkama ?
 
Pa da i to haha, rekao je da je koristio u sli nju i r9 280 ili 280x zaboravio sam, sve jedno ja je večeras vraćam, pa ako je da za tipa 20 tak eura opet cu se zezati i probati šta kako, al opet nije mi jasno sta to.moze da bude

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Pa ovde nije zato što sam izašao iz igrice već koliko se sećam al znam dok igram upaljen mi osd i vidim da radi u maxu klok usage sve, samo čini mi se memorija njena ne prelazi 1gb ili 2

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Kupiti 7970 za 50 evra i ocekivati da je sve ok, svasta!

Ajde sto ne radi dvi to nije ni bitno ali da sumnjas da kartica ne radi zato sto je spojena na hdmi to je manje vise smesno.

Pre ce biti da je ta kartica iz rudnika i da ima flesovan custom bios koji joj je omogucavao da kopa zato lepo od tog koga si kupio ga pitaj jel menjao bios i ako jeste neka ti posalje originalni da mozes da je vratis u fabricko stanje.

Ovo sa biosom deluje logicno.
 
Pa recimo uvek sam pre bio da se uzimaju takve grafike jeftine, uzeo sam 560 za 10e bila u spoju odneo namestio i evo.je radi još uvek, naprimer uzeo fx 6300 koji i dalje koristim za 500 dinara, prvo cenio 30e naravno bio u poplavi krive iglice ja otišao tamo pokušao pred njegovim očima da stavim kažem mu ovo ne može krive iglice vidiš, reko mogu da ti dam 500 din pa da se zezam i pokušam da namestim, eo ispravio iglice još uvek radi sve normalno :)

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Sejvuj bios sa gpu-z i okači ga ovde, da vidim dal može nešto da se sredi.
 
Znam pročitao sam se pitacu ga večeras da li je menjao bios, opet kažem koristio je sli možda joj je sad bios od r9, pošto je koristio obe u sli

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Uh znam da mučim sve vas opet kažem trenutno ne mogu nemam sad napajanje kakvo treba, ako je opet uzmem večeras od.njega šaljem sve što treba da probamo da je namestimo, bila je čudna posle, i kad je počela da vrti kulere sama brže nego što treba, i video sam kad se pali Windows bas ono welcome ne baci linije nego kao da pukne ljubičasti krug u sekundi i brže i nestane odmah

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Da nedodje do zabune ne sli nego crossfire, ja za sve kažem sli

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Pa recimo uvek sam pre bio da se uzimaju takve grafike jeftine, uzeo sam 560 za 10e bila u spoju odneo namestio i evo.je radi još uvek, naprimer uzeo fx 6300 koji i dalje koristim za 500 dinara, prvo cenio 30e naravno bio u poplavi krive iglice ja otišao tamo pokušao pred njegovim očima da stavim kažem mu ovo ne može krive iglice vidiš, reko mogu da ti dam 500 din pa da se zezam i pokušam da namestim, eo ispravio iglice još uvek radi sve normalno :)

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
Znaci, zeznuo si nekog ko je nastradao u poplavama? Svaka cast!
 
Zašto sam zeznuo, video je da su krive iglice mogao je sam da ih ispravi

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Znaci, zeznuo si nekog ko je nastradao u poplavama? Svaka cast!

Nemoj tako, to ti je mac sada sa dve ostrice i tu je bilo ko ce koga zeznuti? Da li taj sto je prodavao procesor da ce da zezne kupca i da ga proda za 30 evrica i pitanje taj koji ga kupi hoce umeti da ga namesti da radi ili ce ga kupiti neki koji ce umeti da ga nemesti pa zezne prodavca da ne moze da se namesti ali da ce da plati odredjenu svotu para.

Bilo kako bilo to ti je bio damoklov mac.
 
Nemoj tako, to ti je mac sada sa dve ostrice i tu je bilo ko ce koga zeznuti? Da li taj sto je prodavao procesor da ce da zezne kupca i da ga proda za 30 evrica i pitanje taj koji ga kupi hoce umeti da ga namesti da radi ili ce ga kupiti neki koji ce umeti da ga nemesti pa zezne prodavca da ne moze da se namesti ali da ce da plati odredjenu svotu para.

Bilo kako bilo to ti je bio damoklov mac.
Eo skroz lepo receno, pokazao sam mu da iglice video je da ne može da se stavi u ploču, rekao još sam ga pitao koliko ga cenis s obzirom da vidis da treba da se sredi rekao je 1000, ja reko mogu 500 da ti dam, on kaže može i eto, to je kao da ja sad nekom prodam grafiku ko zna da je namesti..

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Grafika je vraćena, ostalo je da mi javi kad proba kod njega, kaže da njegova r9 390 baca 40 fps na ultra u anno, probace ovu pa će mi javiti šta kako

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
I znam da ne ide da mešam teme ovako, imam kućište corsair 450d polovno naravno koliko može da vredi?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
deset hiljada evra.
 
Hahah dobro pristajem i za 5 :'D

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Nema procena na forumu, to je kokan pokusao reci :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha ja se stvarno izvinjavam onda nisam znao,a verovatno bih znao da sam procitao pravilnik :D
 
Meni bi bilo logicnije da isprobam grafiku u crysis 3 ili doom u vulkan pa da uporedim sa rezultatima koji mogu da se nadju online ako je to uopste i potrebno... Stari tomb raider iz 2013 isto moze odlicno da posluzi jer ima benchmark i gotovo da ne koristi CPU...

Za wot sam siguran da na max podesavanjima grafika nece raditi ni priblizno na 100%, cak ni sa ugasenim efektima zbog procesora... Jedino za AC nisam siguran, ali su ostale igre koje si naveo ogranicene procesorom.
Pogresna je metodoligija testiranja
 
Vraćena je grafika, poslao mi video da kod njega u witcher 3 gta v radi super u fulu sve, u čemu je bio problem ne znam,mozda je i dobro što je tako ispalo, možda je bila duvana pa bi za mesec dana pala :)

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Hahahah pa ne verujem do sad je promenjeno 5-6 grafika da li smem u ovoj temi da pitam nesto i vezi temperature za fx?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
S obzirom da si ti otvorio temu mislim da ne bi trebalo da bude problema, mada imas zasebnu veliku temu za FX procesore, mozda je bolje tamo da pitas.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno