»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Novo u Benchmark Shop ponudi: Antec CPU kuler Kühler C400

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        25.033

Jedan od novih proizvoda u Benchmark Shop ponudi jeste CPU kuler kompanije Antec, pod nazivom Kühler C400. Antec Kühler C400 je dostupan po promotivnoj ceni, a radi se o vazdušnom hladnjaku za Intel i AMD procesore.Kuler podržava Intel LGA 2011 v3/ LGA1366/LGA1156/LGA1155/LGA1151/LGA1150/LGA775, kao i AMD FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 podnožja. Odlikuju ga četiri bakarne toplotne cevi i plavo osvetljenje ventilatora. Ventilator ima 120 x 120 x25mm i nudi maksimalan protok vazduha od 77 CFM, uz 800~1900± 10% RPM.Antec CPU kuler Kühler C400 je u narednom periodu dostupan po promotivnoj ceni od 4790 dinara, a možete ga poručiti putem ove stranice.Vaš Benchmark! ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Mile
        Guest
        A podrska za AM4?

Member Avatar korisnika krangasmatron
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        295
        Mehanizam za zakljucavanje je isti kao na ranijim soketima tako da je ovaj hladnjak kompatabilan.

Newcomer
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        51
        Ne svidja mi se odnos Benchmarka prema potrosacima. Kupio sam maticnu plocu plativsi online jos u ponedeljak pre podne. Ista jos nije dostavljena, a pozvali su me kazavsi da ce je danas dostaviti. Zahvalio sam se, no, od kurirske sluzbe i ploce ni traga ni glasa. Nadam se da ovakav postupak nece biti opravdan sa praznikom, odnosno neradnim danom. NIje prvi put da se tako postupa.
        - Obrazovan je onaj koji ima obraza -

Member Avatar korisnika rAMA
        Na forumu od
        Feb 2007
        Poruka
        8.884
      6. Moja mašina
        • CPU: i7 6700k + NH-D15
        • MoBo: Maximus VIII Ranger
        • RAM: G.SKILL TridentZ RGB 16GB DDR4 3000MHz (F4-3000C16D-16GTZR)
        • VGA: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8G
        • MON: Acer Predator XB271HU 27" G-Sync @150Hz
        • HDD: Samsung 830 128GB + SEAGATE BarraCuda 3TB ST3000DM008 + 1.5TB Samsung EcoGreen F2 + WD6400AAKS
        • OPT: ...?
        • Case: Fractal Define XL Titanium Grey
        • SND: Creative Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100, Presonus HD7
        • TV: Sony KDL-50W756C
      7. Zavisi sa kojom kurirskom službom sarađuju, neke su praznovale dva dana, neke samo sredu.
        ▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A█ N ██▓▒

Newcomer
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        51
        Jedno je sigurno, nikada vise kod njih necu kupovati. Ovoliko je vremena nekim drugim shopovima bilo potrebno da prihvate reklamaciju i izvrse zamenu proizvoda ili vrate novac.
        - Obrazovan je onaj koji ima obraza -

Member Avatar korisnika Space Beer
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        2.682
      10. Moja mašina
        • CPU: AMD A10-7850K + LC-CC-120
        • MoBo: Asus A88XM-Plus
        • RAM: DDR3 4x4GB 1866MHz
        • VGA: PowerColor R7 260X 2GB
        • MON: BenQ G2222HDL
        • HDD: Toshiba 500GB
        • Case: CM N200 + NZXT Sentry Mesh ::: CM G550M
      11. Citat Citiram korisnika: AleksandarNS Pogledaj poruku
        Ne svidja mi se odnos Benchmarka prema potrosacima. Kupio sam maticnu plocu plativsi online jos u ponedeljak pre podne. Ista jos nije dostavljena, a pozvali su me kazavsi da ce je danas dostaviti. Zahvalio sam se, no, od kurirske sluzbe i ploce ni traga ni glasa. Nadam se da ovakav postupak nece biti opravdan sa praznikom, odnosno neradnim danom. NIje prvi put da se tako postupa.
        Kad vidim koliko poštujemo naše praznike, slobodno vreme i svoju državu, dobro nam i ide. Strašno je koliko ne obraćamo pažnju na ljude koji nemaju odmor i smatramo da je normalno da se radi svaki dan po 10 sati. Takvima želim ništa manje, posebno ako imaju decu

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •