Šta je novo?

Vga to dvi D adapter

ma sve je pokusano sto se tice povezivanja, pisti pa pisti :)

uzmem kao poslednje resenje uzmem da reinstaliram drajvere... i vidi cuda, vise ne daje taj zvuk posle paljenja monitora :D

znaci gremlini samo....
 
sve bi ja njih čekićem pa na roštilj. krc- krc !
 
Хдми на вга је решило све. Савршена слика.
 
Da ne otvaram novu temu:

Ima li neko iskustva sa 3 kabla/adaptera? Npr. ako imam DVI kabl koji ide u DVI -> DP adapter koji ide u DP -> miniDP adapter koji ide u miniDP ulaz na karti? I isto to sa VGA i HDMI kablovima :)
 
HDMI i DP i njihove veze su praktično ista stvar a mini i mikro su različiti samo po veličini tako da adapteri nisu problem i ponašaju sa isto prema DVI. Evo jedan od moja 3 monitora je povezan: DP (na kartici) na DP - HDMI adapter, HDMI kabl do monitora sa DVI konektorom preko HDMI > DVI pasivnim adapterom. Bilo šta od toga na VGA mora da bude aktivni adapter.
 
Ok, hvala. Gledam one profi karte i ove manje (Low profile) sve dolaze sa 4 mDP porta i u pakovanju 4 mDP -> DP adaptera/kabla. A meni jedan monitor ima DVI, drugi samo VGA (trenutno koristim DVI-VGA adapter), i TV ima samo HDMI :D

Nije mi jasno zašto ne stave bar jedan mDP -> HDMI u pakovanje, ako ništa drugo :|
 
VGA ne može u DVI D bez dodatne elektronike. DVI D i HDMI su slični pa može.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da, to znam. Sad mi je jedan monitor prikaćen VGA kablom preko VGA-DVI adaptera.

Na ovako nešto sam mislio

2017_10_16_08_16_33_radeon_pro_wx4100_at_DuckDuckGo_Opera.png

Hoće li to raditi? Plus sve isto za VGA i HDMI
Druga opcije je da prva dva kabla zamenim jednim miniDP-DVI. ALi radije bih sa 3, da bih kasnije imao veću fleksibilnost, tj. da ne kupujem ponovo sve ako sledeća karta bude imala DP umesto miniDP
 
Nazad
Vrh Dno