Šta je novo?

Osvetljenje kucista

Narucio sam i ja ove 5050 plave i crvene :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
da nije malo 60 cm ?
 
pa ako planiras da pravis reflektor jeste, ali za jednu stranu kucista koja je oko 50-60cm nije
 
Meni je metar bio knap, sa sve seckanjem i strateskim pozicioniranjem da bude uniformno osvetljenje.
 
pa to, reflektor :)

ako hoces sve u krug onda je malo naravno...
ali ja valjda volim malo diskretnije, da ne sljasti previse...
ovako samo 2 strane i meni dosta...
 
@Balaburin
Iseci tu stranicu brusilicom, steta je da se ne vidi. Ja sam uspeo cak i polukrug da isecem brusilicom. Najlakse je kad stranu stavis na stiropor i na nju stavis tegic da se ne pomera. Prvo grubo iseces i posle popravis drugim kamenom.
kuciste.jpg
 
ma alat i nacin nije problem... imam alata dosta i radim sa njim, ali mi zao da secem stranicu...
razmisljam se da samo kupim celu stranu od stakla pa izbusim rupe i usrafim, samo da napravim nosace za sta da srafim...

ali ne zutim jer mi svejedno stoji na podu u cosku pa se ni ne vidi... prvo sto da napravim drugi pa da stoji gore
 
Moje kuciste je staro 12 godina i nije mi bio problem da ga iskasapim, da je novo i meni bi bilo zao.
 
ma alat i nacin nije problem... imam alata dosta i radim sa njim, ali mi zao da secem stranicu...
razmisljam se da samo kupim celu stranu od stakla pa izbusim rupe i usrafim, samo da napravim nosace za sta da srafim...
ali ne zutim jer mi svejedno stoji na podu u cosku pa se ni ne vidi... prvo sto da napravim drugi pa da stoji gore

Pa prvo vidi da li moze od titana stranica na widow (vladimirdowla, racunamo na tebe da proveris), a onda da li moze posebno strana da se nabavi u maloprodaji (ili mozda neko sa titanim hoce da se menja za stranicu). Ne seces nista, fabricki izgled.
 
titan sigurno pase, ali ne bi da dajem 5000+ din samo da bi zamenio stranicu...
ali padalo mi i to na pamet...
zato cu verovatno nekad ceku stranu staklenu da ne bi sekao...

valdudowlu sam pitao za ova jeftinija sto je imao da li pasu, ona serija od oko 2500 din ali manji su za malo, probao covek...
za to mi i ne bi bilo frka da kupim, odma bi i udomio novo kuciste... to manje i jeftinije...
 
Meni je stiglo danas, ali umesto 60 cm, poslali su mi 30 :wall:

Slika.JPG

IMG_20170302_171504.jpg

Šta da radim. Totalne su budale.
 
Platio sam 60 cm a dobio pola. Pokrenuo sa dispute !
 
Platio sam 60 cm a dobio pola. Pokrenuo sa dispute !

Nista ja nisam pokrenuo, pitao si sta da radis i odgovor si dobio, ili primeni odgovor koji sam ti dao ili placi nad tim sto su te kinezi zavrnuli (a mozda i ti nisi dobro razumeo sta kupujes)....
 
Ja sam razumeo vrlo dobro. Platio sam 60 , a dobrio 30. Neću da plačem, nego sam pokrenuo dipute. Videću kako će da se odvija. Nije problem da se zalemi još ali neću da me zaza tamo neki Kinez.

Inače ovo što je stiglo baš korektno sija. Kvalitet je isto dobar. Verovatno je ovo bila samo zabuna pri pakovanju.
 
Ja sam razumeo vrlo dobro. Platio sam 60 , a dobrio 30. Neću da plačem, nego sam pokrenuo dipute. Videću kako će da se odvija. Nije problem da se zalemi još ali neću da me zaza tamo neki Kinez.

Inače ovo što je stiglo baš korektno sija. Kvalitet je isto dobar. Verovatno je ovo bila samo zabuna pri pakovanju.

Javi kako se zavrsilo sa kinezima...
 
I meni stiglo od 30cm

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li si se žalio ?
 
Nije u pitanju novac nego princip. Ajde sada da nas svaka ****** zeza.
 
Nemoj se kacit s njima. Oni znaju kung fu.
 
Nisam se zalio samo sam mu pustio poruku da umesto 30 stiglo 60 ali nista nije odg. Inace svetle odlicno.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nema šta da pričaš sa njim. Ideš na Dispute, a ako se ne nađe rešenje ideš na escalated. Tada ti Aliexpress (ako smatra da si u pravu) vraća novac u celosti ili deo. Kinez ne dobija ništa. Zatim mu lupiš lošu ocenu, pa neka razmišlja koliko mi se isplati da obmanjuje ljude.
 
Javi kako se zavrsilo sa kinezima...

Vatili pare. Njima se ne ispalti loša reklama

Dear Vladimir Mladenovic,


The dispute (order id: 501546498256860 ) has been closed today and we have made a mediation.

Result:

Your claim is accepted.
Final resolution: Full Refund (no need to return goods)

You can log in to <http://trade.aliexpress.com/issue/issueDetail.htm?issueId=600154701886860> to check the details.

Thank you for your cooperation and support, and hope you have a great experience shopping with AliExpress. Your understanding and cooperation will be appreciated.


Reminder: Normally buyer will receive the refund in 3-15 business days.

Best regards,


AliExpress Case Management Team
 
Ja sam kod mene namestio didide 3528 vezao ih na molex i super svetli,slabije su od 5050,ali nisam hteo da idem na varijantu Las Vegas mada sam je hteo ne hteo dobio,a posto je brend masina,brend napajanje od 320w pa sam gledao i potrosnju,metar ovih 3528 trose 4.8w/m,a ove 5050 trose oko 14w/m.
b44515b81528814a1f10eb75200533b9.jpg
a9c3013698902515c403cbe16cfc7674.jpg


Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Da li negde kod nas ima da se kupe splitteri za led trake/ventilatore?

Treba mi onaj cetvoropinski kablic da mogu sa ploce direk na vise ventova, u mom slucaju 3.
 
Nazad
Vrh Dno