Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

e ne znam, meni je ok jer gledam na monitoru PC

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Citam o Real-Debrid i kodi-ju i zanima me vredi li dati kintu i osete li se poboljsanja?
 
Itekako vredi, premium linkovi za svaki search.RD nalog moze da se deli na dosta boxova ( ne znam na koliko tacno ali ja sam sa svojim nalogom povezao preko 5 uredjaja i na svima radi besprekorno ) tako da se bukvalno moze deliti i pretplata za poznanicima i sl.

Vidi koji sve addonovi podržavaju RD, kod mene je dobitna kombinacija sa exodusom.
Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Takodje i od mene pohvale za realdebrid. Radi odlicno sa exodusom, uvek linkovi sa dobrim snimcima a i pretplata nije nesto skupa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
radi, ne radi, radi, ne radi. tako je kod mene bilo pa sam se uz**** i obrisao ga
 
Itekako vredi, premium linkovi za svaki search.RD nalog moze da se deli na dosta boxova ( ne znam na koliko tacno ali ja sam sa svojim nalogom povezao preko 5 uredjaja i na svima radi besprekorno ) tako da se bukvalno moze deliti i pretplata za poznanicima i sl.

Vidi koji sve addonovi podržavaju RD, kod mene je dobitna kombinacija sa exodusom.
Sent from my D6603

Kada kazes premium ima li 4k linkova, npr fil warcraft?
 
Nisam do sada jos video 4K link na Exodus-u.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^ Release HUB > 1080p zone. Ima i 4k i 10bit HDR i 3D itd :p
 
Jel vam radi Opensutitles addon? Meni crko, 0 rezultata i prijavljuje grešku...

....shit has hit the fan...
 
Društvo,
Uspeo sam da instaliram Kodi. Tačnije instalirao sam neki Osijek bulid i stvarno sam zadovoljan njime. ZEM addon mi je nekako najbolji za Sport Klubove i Arene to mi je i trebalo. Interesuje me koliko dugo već radi ovaj Kodi i da li se gase nekad neki Addoni?
 
Društvo,
Uspeo sam da instaliram Kodi. Tačnije instalirao sam neki Osijek bulid i stvarno sam zadovoljan njime. ZEM addon mi je nekako najbolji za Sport Klubove i Arene to mi je i trebalo. Interesuje me koliko dugo već radi ovaj Kodi i da li se gase nekad neki Addoni?


Nemam pojma koliko dugo. A za "gašenje" , povreno brljeknu, ali brzo se to popravi. Samo treba imati u vidu da je "živa stvar"...
 
E pa to. Znači živa svar,moguće je i popoljšanje,a i pucanje. Hvala!
 
Filmovi:

- Udjete u "Video"
- Files
- Kucajte bilo koju adresu od ponudjenih u SS-u

Uzivajte....

d578e17bd26964d0dec4236391a9ffac.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Opus Dei, gdje tacno ovo kucamo i sto tačno dobijamo? :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Dobijaš kompletne filmoteke koje su ti likovi napravili, spremne za gledanje bez drugih adonova
 
A gdje kucam? Nijesma bas ukapirao?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
0a527eae21ba040cf13aa6c428910ff6.jpg
bb01261f2f57a9dc5d443e18219f2caa.jpg
ced322e23d32f0198063bf6d3fc3f152.jpg

Ovde ce se pojaviti novi folder, gde se biti milion filmova... Folder ce se zvati onako kako ga nazoves...
bd744f337e813fdba8534fe90176c981.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako pretrazivati medju sumom filmova?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno