Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Baš smešno!
Nisam retard,ako ne želiš da pomogneš onda nemoj da odmažeš
 
Poslednja izmena:
Baš smešno!
Nisam retard,ako ne želiš da pomogneš onda nemoj da odmažeš
Izvini ako si se osetio uvredjenim, to stvarno nije bila namera. Strana 15 u mom slucaju je strana ovog threat-a gde ti je jedan deo onoga sto trazis objasnjen. [emoji106] [emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Trebao bi prvi post u temi da se edituje.
Da li se nekome desilo u Jarvisu kada se dodaje nešto u favorit tipa film, serija, kompletna sezona. Prilikom odabira i pustanja iste iz favorita zabaguje Kodi i izbaci iz aplikacije!?

Sent from my D6603
 
Čekaj skinuo sam ona 4 fajla što je postavljeno. Ukapirao sam da treba neki Exodus player da se skine,gde i kako ga instalirati? Zamolio bih one koji ovo koriste da objasne u nekoliko slika kako treba sve od početka. Hvala!
 
Dajte, ljudi, stvarno! Pa jeli moguce da ne mozete na yt da ukucate "how to install kodi"? Od najobičnije instalacije jednog programa pravite nuklearnu fiziku. Mali milion tutorijala imate na yt. Hajde da je nesto komplikovano nego je stvarno prosto.
 
Pa tebi je možda prosto. Nismo svi u osnovnoj,srednjoj i faksu učili engleski. Zato postoje forumi na kojima možemo da uprostimo stvari. Da pomognemo jedni drugima. Ja sam nekoliko puta objašnjavao istu stvar nekim ljudima u drugim temama pa nisam pravio problem. Ako ne želiš da pomogneš ....
 
gledam zvezda bamberg na SK1 preko zem addona, nijednom evo 3.cet nije iskocio kanal..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
gledam zvezda bamberg na SK1 preko zem addona, nijednom evo 3.cet nije iskocio kanal..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Meni iskače svake 2min, vratim se za sekund ali iritira malo. A slika odlična, npr bolju nisam dobijao ni za plaćeni IPTV.

Reci mi preko koje putanje si upalio SK posto ih ima na vise mjesta? Ja gledam preko SK iz "mysports" zen addon

Sent From My Galaxy S7
 
neee, slow TV pa SK1.. PROBAJ PA JAVI

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Radi odlično, hvala! Jedino da kažemo mana što ovaj stream dosta kasni ali nema veze :)

Sent From My Galaxy S7
 
Svaki stream poprilično kasni :)

Nismo pominjali u ovoj temi, jesmo na forumu, za fudbalske HD strimove moja preporuka ide za www.lfootball.ws uz sopcast za PC ili sop to http za android
 
meni od zem addona za sport nista bolje ne treba, ali zaista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
meni od zem addona za sport nista bolje ne treba, ali zaista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Pravo zboriš, reci mi samo koju putanju koristiš za arenu ?
Video sam ga na dva mesta, jedan od ta dva uopšte ne radi, ovaj drugi radi ali suviše često baferuje, nisam sve pregledao pa ga možda ima još negde.
 
arenu imam na kablovskoj... meni zem treba najvise za SK i za TSN kanale

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
krastavac.. haha..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam uspeo da pokrenem. Na LiveTvSerbia ima nekakvih Sport Klubova koji koče neverovatno,skoro ne gledljivo. Gde grešim?
 
Nigde. Tražiš druge strimove
 
Ja sam celu utakmicu odgledao na modbro.Jeste da je offtipic ali arena i sk su na modbro zakon, ni jednom nije secnulo bukvalno.
 
Pa da. Na mobu je ok,ali ja hoću na kompu da budu ok strimovi kako bih mogao da ga prebacim na TV
 
Onda sopcast jer nema boljeg kvaliteta od ruskog lfootball, bar ja nisam našao ništa slično.
 
Nazad
Vrh Dno