Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

ex yu

Ja nemam taj problem...Gasi I vraca iz mesta...[emoji23] [emoji23]
Ali nmvz, ipak je bitno da radi...[emoji106] [emoji108]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Pozdrav, nov sam. :D Koristim kodi nekih mesec dana tako da znam osnovne stvari. Instalirao sam ovaj EX YU koji predlazes ali nece uopste da se pokrene. Izlazi mi nesto error 404 17078224_10208601538977797_418916094_n.png17091243_10208601541057849_106538432_o.png17016566_10208601542337881_1870023889_o.png17016500_10208601541537861_1530172043_o.png
Prvi put pisem ovde pa se nadam da sam dobro ubacio slike. Ako se neko razume u ove logove pomoc je dobrodosla. Hvala :D
p.s. dobra tema!
 
OK uspeo to sve da odradim nije bio problem, problem je što mi sve osim livetvserbia ili prijavljuje grešku ili stalno vrti onaj krug i nema strema jednostavno.
U principu me samo i zanima arena sport tako da ovo drugo mi nije ni važno, arena sport sa livetvserbia radi ali je kvalitet očajan, mada može da prodje u nedostatku boljeg :)
zem tv addon 300x receno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na Zemu je hrv Arena dobra, srpska je ista kao i na livetvserbia.
 
Pozdrav, nov sam. :D Koristim kodi nekih mesec dana tako da znam osnovne stvari. Instalirao sam ovaj EX YU koji predlazes ali nece uopste da se pokrene. Izlazi mi nesto error 404 Pogledajte prilog 223447Pogledajte prilog 223448Pogledajte prilog 223449Pogledajte prilog 223450
Prvi put pisem ovde pa se nadam da sam dobro ubacio slike. Ako se neko razume u ove logove pomoc je dobrodosla. Hvala :D
p.s. dobra tema!
Kopirao sam moj post:

"Prvo instalirate Exodus ili bilo koji video add-on, sledece ide instalacija f4mTester, pa posle koji god redosled da izaberete, nije vazno."

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kopirao sam moj post:

"Prvo instalirate Exodus ili bilo koji video add-on, sledece ide instalacija f4mTester, pa posle koji god redosled da izaberete, nije vazno."

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Exodus sam instalirao pre mesec dana, f4mTester pre 4,5 tako da imam i jedno i drugo i instalirano je i jedno i drugo pre EX YU
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, nov sam. :D Koristim kodi nekih mesec dana tako da znam osnovne stvari. Instalirao sam ovaj EX YU koji predlazes ali nece uopste da se pokrene. Izlazi mi nesto error 404 Pogledajte prilog 223447Pogledajte prilog 223448Pogledajte prilog 223449Pogledajte prilog 223450
Prvi put pisem ovde pa se nadam da sam dobro ubacio slike. Ako se neko razume u ove logove pomoc je dobrodosla. Hvala :D
p.s. dobra tema!

Taj SimpleKore plugin error sam imao i ja, to je ja mislim u sklopu SkyNet plugina ili exyu plugina.
Kako mi ta dva plugina ne trebaju skinuo sam ih.
Probaj samo sa livetvserbia pa vidi jel' ti samo on završava posao.
 
Instaliraj f4m ponovo....Ja da budem iskren prvi put vidim tvoj problem....Ali resicemo...[emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taj SimpleKore plugin error sam imao i ja, to je ja mislim u sklopu SkyNet plugina ili exyu plugina.
Kako mi ta dva plugina ne trebaju skinuo sam ih.
Probaj samo sa livetvserbia pa vidi jel' ti samo on završava posao.

Zao mi da obrisem SkyNet. On mi najbolje izgleda od svih. Ali isprobacu ako ovo sa f4m ne uspe
 
Instaliraj f4m ponovo....Ja da budem iskren prvi put vidim tvoj problem....Ali resicemo...[emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

17102100_10208602377118750_399850914_n.png
Evo sta mi sve nudi. Mozda je fora u tome sto treba da imam instaliranu pravu verziju tog f4mTestera? Inace pojma nemam ni cemu sluzi hahah
 
Zao mi da obrisem SkyNet. On mi najbolje izgleda od svih. Ali isprobacu ako ovo sa f4m ne uspe

Možda nije SkyNet, nisam siguran, ili je on ili exyu.
Kada sam skinuo sve i vratio kako je bilo pre instaliranja svih tih plagina, sledeći put sam samo stavio exodus, f4m i livetvserbia, dakle bez ta dva koja sam naveo i nije bilo tog errora.
 
Možda nije SkyNet, nisam siguran, ili je on ili exyu.
Kada sam skinuo sve i vratio kako je bilo pre instaliranja svih tih plagina, sledeći put sam samo stavio exodus, f4m i livetvserbia, dakle bez ta dva koja sam naveo i nije bilo tog errora.

Resio sam problem. Bilo je do verzije EX-YU. Imao sam 1.0 a sada sam nasao 2.0 i instalirao je i radi :)
 
[emoji106] [emoji106] [emoji108]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moze li neko od moderatora da postavi naziv - kratak opis svih do sada pomenutih addona u prvom postu ? Smatram da bi svima bilo korisno.
 
Samo u pretrazi ukucas naziv kanala (kliknes na lupu) i izbacice svih pet arena, ili Hustler na primer :)

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Skroz ok aplikacija!:) Meni je došla preinstalirana sa boxom pa sam je malopre obrisao i instalirao opet i šljaka. Nisam ovo očekivao, iskreno. Ni jedan kanal ne secka, sport klubovi, arene, espn, fox sport.... brdo kanala i svi rade bez problema.
 
Šteta što njihov Kodi plugin ne radi, barem ja nisam uspeo.
 
Jel ima hd strimovi za arene i sportklub ili samo obicni?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav društvo,
nov sam u ovoj temi,čitao sam malo od početka ali nisam razumeo. Na YT ima mnogo tutorijala ali opet ništa.
Da li ima neko tutorijal da mi postavi kako da pokrenem ovo. Instalirao sam Kodi 17 Krypton. Gde se skidaju ti Addonovi i ma negde da se gledaju domaći kanali. Interesuju me Arene i Sport Klubovi.
Hvala i izvinjavam se ako pitam nešto što već postoji.
 
Pozdrav društvo,
nov sam u ovoj temi,čitao sam malo od početka ali nisam razumeo. Na YT ima mnogo tutorijala ali opet ništa.
Da li ima neko tutorijal da mi postavi kako da pokrenem ovo. Instalirao sam Kodi 17 Krypton. Gde se skidaju ti Addonovi i ma negde da se gledaju domaći kanali. Interesuju me Arene i Sport Klubovi.
Hvala i izvinjavam se ako pitam nešto što već postoji.
Strana 15 ovog threat-a...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa u ovoj temi kliknes na 15. stranu i imas objasnjenje sa slikama

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno