Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Da li je moguće kontrolisati Kodi sa druge mreže?
Situacija je sledeća:
Na poslu sam, bliži se kraj radnog vremena i hteo bi da pogledam neki film kad stignem kući. Filmove puštam preko quassar/elementum pa im treba i sat ili više da baferuje (taman dok dođem).
Kući mi je android box sa kodijem a na poslu koristim android telefon. Teamwiever mi nije opcija jer ga sistem na boxu ne podržava.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Uključiš ga team viuverom, lupam kao moguće rješenje. Drugo mi nije jasno, šta učitavaš toliko. Ja kad pustim film čim ga učita počnem gledati. Rijetko se desi da nema dovoljno sidersa, većinom neki prastari filmovi. Pokušao sam par puta ove 4K filmove po 70 GB i tu treba vremena - odustao od njih jer ne vidim velike razlike u kvaliteti. Ili ti je net katastrofa ili nešto nije u Kodiju dobro podešeno.
 
Neće na ovom atvexperience sistemu da radi teamwiever.da hoće nebi bilo problema. Net mi je prosečan 20 mbit, skidam filmove od po 30gb u proseku, zato mu treba dobar bufer. Neka alternativa za teamwiever bi isto odgovarala pod uslovom da radi "androidNAandroid". Ili neki dodatak za Kodi...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ја Коди користим смо за скидање филмова. У Quasar сам убацио само један руски торент форум и скине га за пар минута. У току скидања скинем превод и убацим ха поред филма. Филм покренем са МX player и веома сам задовољан.

Е сад зашто то радим?!
Купио сам VOX smart са андроидом који не може да извуче нормално гледање филмова у високој резолуцији са Кодијевим плејером. Једноставно нема "снаге". Са MX player укључим хардверско убрзање и више нема сецкања, кашњења тона итд. Телевизор има мало рам меморије.


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nedavno sam počeo da koristim Magic Dragon addon,

https://www.wirelesshack.org/how-to-install-the-magic-dragon-kodi-add-on.html

dosta je dobar, ali kad pokrenem film i tražim titlove ,kao da addoni za titlove ne mogu da prepoznaju naziv filma i ne mogu automatski da mi izbace listu titlova za određeni film, kao recimo što radi na Exodus , već moram ručno da ukucam naziv filma da bih pronašao titl. Ako neko ima rešenje, nek napiše, hvala u napred.
 
Ima i Kore - official remote for kodi. Ne znam kako radi samo vidim da ima.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Mora da se instalira na windowsu neki apple servis da bi radilo ili to može da se nekako zaobiđe?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Bonjour mora da se instalira da bi radilo a inace mora da bi radilo air playing.

Probao i Yatse i Kore, slicno, Yatse malo vise opcija.
 
Ok, biće onda yatse, sutra ću se igrati sa tim. Odgledao konačno večeras aba ligu ko čovek, od početka do kraja, bez seckanja, u fulskrinu.[emoji4]

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li neko zna gde se moze skinuti green addon,posto sam ja instalirao kodi balkan repo ,ali u tom fajlu nema nista osim denis liste.Molim za pomoc?
 
Balkan Green na Facebook.
Imaš link na repo na glavnoj strani.
Iz repa instaliraš wizard on ti instalira ceo build

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
Kako nema? Kod mene ima
e8c8ca08fc12a73aba16271caad74a64.jpg


Sent from my UP520 using Tapatalk
 
Imam probleme poslednjih nekoliko dana ne mogu da pristupim domaćim addonima,ili rade sa prekidima,jedan minut oće drugi neće.
To su livetvserbia,Phoenix reborn,Phoenix adult,Green addon, Dontv nikako...izbacuje error 403
Baš me frustriraju
 
Green radi normalno. Kod tebe je problem. Osim ako misliš na iptv, tu je uvek problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zadnjih dana kada probam da pustim neki film preko covenanta, nema nijedan source. Instalirao sam exodus, on radi, ali ne “vidi” real debrid linkove. Da li znate kako da sredim barem nešto od toga. Apple tv 4
 
Jel moze neko da preporuci placenu iptv listu, vidim na KP ima ih bas dosta, jel neko koristi neku?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bonjour od apple servisa traži. instaliraj i tunes pa kad završi deinstalieaj sve osim bonjour.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel moze neko da preporuci placenu iptv listu, vidim na KP ima ih bas dosta, jel neko koristi neku?

Skoro svi nude besplatno 24h, neka ti posalju pa probaj.

Mene zanima nesto drugo: ima li neki " IPTV provajder" koji nudi funkciju pogledaj propusteno?
 
Skoro svi nude besplatno 24h, neka ti posalju pa probaj.

Mene zanima nesto drugo: ima li neki " IPTV provajder" koji nudi funkciju pogledaj propusteno?
Mogu ti reci da su svi manje više isti. Ja sam koristio nekoliko tih listi i sada isto koristim jednu na Samsung TV.
Ako me pitaš koju neznam šta da ti kažem. Što se tiče vraćanja to nema ni jedna lista [emoji817]%.
Uzmi neku za probu pa...to je to pozdrav.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ima, pojedini strani IPTV provajderi imaju tu mogucnost. Od ovih nasih, nasao sam jednu koja ima tu funkciju, bar na delu kanala, ali to premotavanje po njihovim recima radi na ovim mag stb-ima i na androidu, na TV aplikacijama ne.
Koju aplikaciju koristis na Samsungu za IPTV?
 
Poslednja izmena:
Koristim i "Smart IPTV" i "ott player".
Ali mogu ti reći da je "Smart IPTV" bolji, ne nešto značajno ali lakši je za rukovanje.
Što se tiče liste veruj mi sve su ti manje više iste.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Jel te liste rade kako treba, mislim jel secka kad je server preopterecen? Internet se podrazumeva da mi je brz 60mbs.
 
@milosboklic pun ti je inbox ne mogu da ti posaljem pm

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Има виеттв (ак иптв). Додуше, не на свим каналима, али има.
Skoro svi nude besplatno 24h, neka ti posalju pa probaj.

Mene zanima nesto drugo: ima li neki " IPTV provajder" koji nudi funkciju pogledaj propusteno?

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno