Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Posto iptv kanali na Live TV Serbia mnogo koce (nonstop izlazi onaj buffering), jel koristi jos neko neki slican addon za exyu kanale, ali da rade normalno bez bufferinga?
Inace imam net na 10mb/s i lista koju dobijam na 24h rade bez problema i to uvek, a Live TV Serbia uzasno blokira posto svi koriste iste linkove za gledanje.
 
Ma ja sam ga tek danas prvi put instalirao kod brata na komp i jedva se snalazim. Kod mene na boxu i laptopu je jarvis a kako vidim tako ce i ostati.

I ja tako mislim. I meni se Jarvis i vise svidja i u njemu se snalazim. Zato sam instalirao Krypton (jer neki addonovi nece da rade na Jarvisu), a onda podesio skin za Jarvis i sve je kao pre! Imas na You Tube-u klipove o tome, mislim bas da je Live TV Srbija pricao o tome, ali sigurno nije jedini.
 
Samo da javim da sve radi kako treba bio je problem do neta
 
Posto iptv kanali na Live TV Serbia mnogo koce (nonstop izlazi onaj buffering), jel koristi jos neko neki slican addon za exyu kanale, ali da rade normalno bez bufferinga?
Inace imam net na 10mb/s i lista koju dobijam na 24h rade bez problema i to uvek, a Live TV Serbia uzasno blokira posto svi koriste iste linkove za gledanje.
Check Ikea Catalogue and innovations Catalogue.
Pojuri addons 'Ultimate IPTV'
 
Poslednja izmena od urednika:
Kod mene na Ultimate IPTV nista ne radi. A jesu li nekome proradile serije na Live tv Serbia?
 
Gde cete da gledate sad u pola 6 finale engelskog kupa a da bude bar u 720p bez kocenja?
 
Na sky sport 1 preko zem addona

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne nadjoh nigde u 720p da ne koci. Ako si nasao, napisi ako te ne mrzi koji tacno podmeni.
 
Imaš super bloodzeed acestream, hd slika.
 
Jel radi nekome addons Neokino i Filmovix?
 
Poslednja izmena:
Pojuri addons 'Ultimate IPTV'

Instaliram "from zip file" Ultimate IPTV. Šta da instaliram za arenu?
Install from zip file/.Ultimate IPTV/-koji repository?-
Ne znam koji repository da instaliram, iz foldera english ili international?
 
English/repository.ultimate-1.0.0.zip
Hrvatska Arena
06c2c90d1be6ee49d7ff403b28371681.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel ima u taj Ultimate SK a da je poštena slika?

Sent From My Galaxy S7
 
ne mogu sad da proverim,ima kad ima...cesto se apdejtuju liste za strim...a ne proveravam ja to cesto jer sam godinama na Sharingu...
trenutno ide SK na Modbro(ali to nema veze sa KODI)
 
Koliko te ubjedjujem bitrate da uzmes cs, kao da nemas centa :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Koliko te ubjedjujem bitrate da uzmes cs, kao da nemas centa :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Uzeo sam ali to nije radilo kako treba, kidala mi je slika. A neka to nego je i slika bila bzv, Arena je bila u HD ali je SK bio ne bas sjajnog kvaliteta.
Nadji mi CS dje ima SK u HD-u i uzimam ga odmah :)
 
Sportklub nema u hd nidje bez total tv, ali imas kanala sa boljom slikom nego sportklub koji prenose isto, jos ton sa stadiona :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Koliko je realno da tražite sport klub hd na kodiju? Kodi je alternativa a ne nešto što bi moralo da ima sve hd kanale i da radi bez ikakvih problema.
 
To i ja gledam... krastavac ako želiš krštene hd kanale bez seckanja i ostalog, otvoriš se za neki servis.
Ja plaćam iptv vec godinama 10€ mesečno i ne lomim glavu oko toga, sve živo od domaćih, sportskih i ostalih programa. Pored netflixa 4K ( delim sa jos 3 druga i izlazi me 3€ mesečno ) koristim kodi za filmove/serije. Uglavnom Phoenix.

Sent from my D6603
 
Ma ne tražim HD na Kodiju, tražim ga na IPTV koji ću da platim. Na Kodiju vidim da se mogu naći Arene koje su da kažemo gledljive, pa reko' ima i SK.
 
A zasto jednostavno ne ici na gledanje dogadjaja, evo sada preko sport365 (uz uparivanje uredjaja da se strim ne bi prekinuo za 2 min.) uzbekistanski fudbal u 720p (bein sport).

Kome ne smetaju komentatori iz egzoticnijih zemalja moguce je naci strimove (nekada je slika bolja, nekada losija).

Ovo se sve odnosi na free gledanje (i fudbal pre svega).
 
Poslednja izmena:
A zasto jednostavno ne ici na gledanje dogadjaja, evo sada preko sport365 (uz uparivanje uredjaja da se strim ne bi prekinuo za 2 min.) uzbekistanski fudbal u 720p (bein sport).

Kome ne smetaju komentatori iz egzoticnijih zemalja moguce je naci strimove (nekada je slika bolja, nekada losija).

Ovo se sve odnosi na free gledanje (i fudbal pre svega).
Uzbekistanski fudbal? Nisi valjda ozbiljan? :D
 
ce4ad57fb412679393c738f190b7bee6.jpg


Googlajte jedan po jedan...Prvo instalirate Exodus ili bilo koji video add-on, sledece ide instalacija f4mTester, pa posle koji god redosled da izaberete, nije vazno. Uzivajte u svih kanalima sa ovih prostora (IPTV, Kablovska, etc...), od svih sportskih do svih filmskih ili sta vec preferirate....[emoji108] [emoji106]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno