Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ma nije to problem, izabere on drugi host. Nije meni zbog filmova nego zbog NBA. Na Phoenixu gledam NBA replays a oni su samo preko openloada.
 
Koju verziju imas? Mozda ne odgovara procesoru koji koristis. Imas vise verzija za razlicite procesore pa proveri koja ti odgovara.
 
Jutros htjedoh da pustim klincu Minions-e (sinhronizovane) preko "Live TV Srbija" koji mu se vrte danima, ali jok, puko link, sad vidim da dosta stvari u sekciji "Domaće serije i filmovi" ne radi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel postoji addon sa kvalitetnijim stream-om Arene Sport? Ovo na Live TV Serbia je bas lose.
 
Narode kako vam radi kodi poceo nesto da izbaca tokom filma verzija Kodi 16.1
 
Jutros htjedoh da pustim klincu Minions-e (sinhronizovane) preko "Live TV Srbija" koji mu se vrte danima, ali jok, puko link, sad vidim da dosta stvari u sekciji "Domaće serije i filmovi" ne radi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Isto. Ja jutros mami instalirao i kao evo ovde imaš domaće serije i filmove i šta god kliknem ne radi.
 
Poslednja izmena:
A za sport klub gde moze sa kvalitetnom slikom, na Live nije nesto...?
 
Da li neko zna sto bi ovo moglo da crashuje znaci krene film i radi jedno 10 -15 minuta i onda kao da se sam pauzira pise 100 bufer i tako ostane zablokiran pa posle neznam tacno 30 sekundi do 1 minuta izbaci na linkove filma
 
Takodje instalirao KODI 17 Krypton na pc i opet se isto desava u pitanju windows 7 64 bit a takodje se desava i na androidi minimx 2/16 gb gde je instaliran 16.1 to sve pocelo od juce

kada pustim film sa hard diska preko kodija radi dobro na PC-ju , probacu i na androidu da li radi

evo ga log http://pastebin.com/XRX52Zk2
 
Poslednja izmena od urednika:
Filmovi sa harda nemaju nikakve veze sa online filmovima... Njih možeš da gledaš i sa XBMC 11...
Na kom addonsu tu puca stream filma...?
 
Bilo kom Spectofork Exodus nekad posle 10 minuta nekad posle 3
 
Izgleda da je do interneta ali sta, sad sam video da kada skidam neki fajl isto prekine nekad na 20 mb nekad na 100 mb preko browsera firefox skidam
 
Poslednja izmena:
Evo okacio sam moj advancedsettings (OBAVEZNO PROMENI GA U XML FAJL ZNACI TREBA DA BUDE advancedsettings.xml) ubaci ga tamo gde treba (na linku iznad pise gde ide u zavisnosti od sistema na kome je kodi) i tek onda ukljucis kodi.

Pustis film i pauziras neko vreme da se "skala" ispod filma malo napuni.

Ovaj advancedsettings je namesten da puni oko 300MB.

Kod mene je nekad sporiji internet i ovo funkcionise dobro, problem moze da bude ako internet nije konstantan (ako dolazi do prekida).

Jos jednom ovaj .TXT treba da bude .XML (nisam mogao da ga okacim kao advancedsettings.xml).
 

Prilozi

  • advancedsettings.txt
    199 bajta · Pregleda: 83
Poslednja izmena:
Koji addon za automatsko brisanje cache,juce live serbia kanali su blokirali nakon minuta.
 
Evo okacio sam moj advancedsettings (OBAVEZNO PROMENI GA U XML FAJL ZNACI TREBA DA BUDE advancedsettings.xml) ubaci ga tamo gde treba (na linku iznad pise gde ide u zavisnosti od sistema na kome je kodi) i tek onda ukljucis kodi.

Pustis film i pauziras neko vreme da se "skala" ispod filma malo napuni.

Ovaj advancedsettings je namesten da puni oko 300MB.

Kod mene je nekad sporiji internet i ovo funkcionise dobro, problem moze da bude ako internet nije konstantan (ako dolazi do prekida).

Jos jednom ovaj .TXT treba da bude .XML (nisam mogao da ga okacim kao advancedsettings.xml).

Probo sad ista prica opet izbaca izgleda da je do neta
 
Neki problem imaš,ja odgledao dve epizode serije 'Taboo'...Bez bilo kakvih problema...Sve odma radi...
 
Mene zanima da neko bio ljubazan i napravi video tutorijal kako se taj kodi instalira i podesava , zadnja verzija na Windows 10 , sva uputstva sto sam nasao na internetu su pravljena sa starijim verzijama i bar ja licno ne mogu da se snadjes prilikom podesavanja i setovanja
 
Instaliraš Kodi kao i svaku aplikaciju i posle trazis tut za addon koji te zanima.

Sent from my D6603
 
Instalirao pre mesec dana CroKodi. Verzija kodija sa preinstaliranim tv adonima. Ima solidan broj regionalnih tv kanala,sportklub,arena... tako da može da posluži
Filmovi i serije sa titlovima su tu, ali na to nisam obraćao pažnju.Navikao sam da ono što me zanima skinem pa odgledam naknadno
 
Nazad
Vrh Dno