Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Instaliraš addon, uloguješ i autorizuješ u MySbb. Ne treba ti nikakvo uputstvo.
 
Ако ме сећаље не вара - није потребна ауторизација већ кориснички податци.
Ту је @offline71 да припомогне ;)
 
Možeš da biraš da li ćeš koristiti podatke za mobilnu aplikaciju ili kod za smart slot,ali realno ne vidim svrhu koristiti kod 😀
 
Svrha sad : dva 4K kanala? 😂
Svrha nekad u prošlosti: SmartTV aplikacije su nekad dobijale kvalitetniji, interlaced stream za sportske kanale.
Ali to the je ukinuto beše li 2023. tako da sad SK sa užasno loše urađenim deinterlace dobijaju svi, i smart i ne-smart.
 
Kod iskoristiš za aplikaciju ne za Kodi,na to sam mislio...
Meni je svrha ovo addon-a da iskoristim mesta koja se koriste za mobilne uređaje koje inače nikada ne bih iskoristio.
 
Tako je moja greška znači samo login podaci za mobilni slot.
 
Pokušavam da ga pokrenem na tv-u ali nikako ne ide,non stop izbacuje grešku,PRV eon 21.7.6 android armv7a.zip.
 
Kodi omega greška za eon adons addon failed to install due to invalid structure,probao sve isvašta, sad mi ni kodi ne vidi zip fajl koji prebaci na tv .
 
Da bi vidio fajlove moraš dati sve dozvole za aplikaciju koju hoćeš da koristiš.
Android TV ideš na Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media and select Allow all the time.
 
Hteo sam da šerujem ovaj film pomoću debrid managera , ovo mi se pojavi .
Na Debridu ima od 10 gb , ovo je blue ray remux od 25 gb
Pojavi li se kod vas ovaj film
 

Prilozi

  • Screenshot_20240417_072106_Chrome.jpg
    Screenshot_20240417_072106_Chrome.jpg
    73.3 KB · Pregleda: 49
Pozdrav! Imam instaliran Fen i Umbrella Add-on i Premium RD nalog, ali za razliku od Stremia uopšte mi ne izlaze rezultati za neke serije sem sa mog RD clouda. Imam onaj Coco scraper, ,koliko razumem on ima integrisan torrentio, ali ne daje iste rezultate kao u torrentio u stremiu. Teba li nešto u podešavanjima Coco scrapera da menjam?
 
To je to , da imam dobar uploud prebacio bi sa easynews remux filmova na Real debrid
Pogotovo ti starijih , novih ima većinom i 4k remux.
 
I ja imam loš upload. Novijih ima. DDM dev ako nabavi od privatnih trakera info hash onda će biti još više sadržaja. Do tada ni ovo nije loše.
 
Nova jubilarna verzija 0.1.100 Elementuma je izasla. Ima dosta izmena, pa ko voli...
Jedna od izmena kod mene na fs 4k max v2 je da ne radi. Radi ali neće da izlista strimove, kao izbroji sve ali se ne desi ništa ili kaže 'item failed to play'.
 
I ovo važi samo za movies, tv shows normalno lista i radi. Probao sve, od clear cache kodija, preko reinstalacije elementuma i reseta addona.
 
Sad sam probao iz Debrid managera da nadjem poneki domaci film ili seriju i nista ne pronalazi. A bilo bi lepo da postoje neki stari kulti filmovi.
 
Nova jubilarna verzija 0.1.100 Elementuma je izasla. Ima dosta izmena, pa ko voli...
v0.1.100 izmene:
- Many changes around caching and parsing speed to make browsing faster.
- Changed default 'gold' color to 'bold' to show properly on light backgrounds. (Thanks to @vasilky3)
- Removed auto-scrape functionality to avoid bombing websites with search queries.
- Fixed listing TMDB countries/languages.
- Added config setting to avodi installing Elementum standalone repository.
- Added config setting for order of public DNS-over-HTTPS services.
- Many changes around Trakt lists rendering and Arts selection in general. (Thanks to @antonsoroko, @matke-84)
- Added config settings for Second Language to be used if Primary language translation is not available.
- Replaced Opensubtitles.org with Opensubtitles.com API.
- Thanks to @antonsoroko , @vasilky3 , @matke-84 , @GladistonXD and other people (sorry for not mentioning you, ping me to fix this) who took part in reporting issues, testing, development!
 
Nazad
Vrh Dno