Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Tako je. Samo sam hteo da nagovestim za entuzijaste koji vole beta i rc verzije, a nisu bili svesni ove promene. Dev je stavio na github helper i fentastic verziju(zip) da se skine direkt ako neko već neće da čeprka po addon.xml-u. Najavio da će ažurirati addon kada izađe stabilna Omega.
 
Prvo proveri u podesavanjima fx file explorera da li je u oocijama ukljuceno da vidi skrivene fajlove. A trebalo bi da budu:
/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/
Posle data ne vidim ni jedan file,ispise mi da nemam pristupa (access was denied). Kako u podesavanjima da otkljucam zakljucane fajlove
 
Možda je bilo ali ne nalazim. Predlog za free addon za gledanje repriza NBA utakmica ako postoji neki?
 
Posle data ne vidim ni jedan file,ispise mi da nemam pristupa (access was denied). Kako u podesavanjima da otkljucam zakljucane fajlove
Na zalost nisam ti spomenuo da od androida 11 nije moguce pristupiti.
 
Pozdrav svima , tek pre neki dan sam poceo da koristim Kodi ali svaki film koji pustim sa videoteke ili balkanteke mi posle 20ak minuta prekine i sam izadje na meni sa nazivom tj izborom filmova.
Kodi je v20.5 instaliran po uputstvu sa YT Kodi balkan.
 
@Antara Jesi li siguran da je odgovor za mene? Na znam šta bih sa ovim u mom slučaju.
 
Da siguran sam. Ne znam šta ti nije jasno? To je file manager u okviru kodi-ja. Dodaj bilo koji share i transfer šta god poželiš.
 
Ne kapiram definitivno kako će mi to pomoći da gledam reprize NBA utakmica. Glup sam, krastavac.
 
Razmatrao sam league pass ali bih free soluciju ako postoji. Baciću pogled na sajt.
Edit: Na telefonu sa adaway radi ok, videćemo kako će da se ponaša na Android TV što se tiče reklama.
 
Da li ima neko ko koristi Kodi na Xbox, konkretno series s. Zanima me kako rade tamo 4k filmovi? Da li moze da se gleda preko addon-ova(real debrid) bez nekog rizika da ce banovati konzolu?
 
Nazad
Vrh Dno