Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Jesam. Ali ništa. Ovo konkretno mi se desilo za seriju Persona ( tursku ne korejsku). U Stremiu torrentio pronalazi nekoliko verzija ali u Fenu nema ni jedne sem sa mog RD clouda.
Jesi siguran da nisu iste verzije ili manjeg kvaliteta pa se filtriraju, jer recimo umbrella mi je izbacila 10 duplikata iz rezultata i kao fen nalazi jedan, dok seren 2-3 i 2 korejske, wako jednu i dve korejske...
Btw odakle ti titlovi za nju, čini mi se da na titlovima nema?
 
@dEXE Imaju bosanski za season 1.
Ja ne znam sta je sa ovim titlovima, iako za seriju piše AKA, kad pretražujem na webu Persona ne nalazi a na Sahsiyet nalazi regularno... Verovatno je isto sa addonom, i to mi se često dešava, onda to aka i nema poentu... A nema niko tamo od adminova da normalno odgovori što je to tako...
 
Jesi siguran da nisu iste verzije ili manjeg kvaliteta pa se filtriraju, jer recimo umbrella mi je izbacila 10 duplikata iz rezultata i kao fen nalazi jedan, dok seren 2-3 i 2 korejske, wako jednu i dve korejske...
Btw odakle ti titlovi za nju, čini mi se da na titlovima nema?
Eto vidiš, tebi Fen nalazi makar jednu a meni ne bi ništa da nisam u stremiu otvarao pa imam na RD cloudu. I da, ima samo za prvu sezonu bosanski iako piše sve sezone.
 
Nazad
Vrh Dno