Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Нема званичне информације да је пуштена v21, али ако се иде на секцију преузимања са странице - једино се скида верзија 21 Омега.
 
Sto se tice kodija na lgtv-u ja sam ga instalirao i instalirao bih samo elementum adon,ali me plasi da mi ne zauzme mesta na memoriji kao sto mi je to na android box-u gde je zauzeo mesto nesto manje od 1gb.To bi za tv bilo mnogo koji ima 2gb memorije.
Ako neko koristi kodi i elementum adon na webos lgtv,molim za vasa iskustva.
 
Sto se tice kodija na lgtv-u ja sam ga instalirao i instalirao bih samo elementum adon,ali me plasi da mi ne zauzme mesta na memoriji kao sto mi je to na android box-u gde je zauzeo mesto nesto manje od 1gb.To bi za tv bilo mnogo koji ima 2gb memorije.
Ako neko koristi kodi i elementum adon na webos lgtv,molim za vasa iskustva.
Radi ko singerica
 
Moram da preformulisem pitanje, a vi prastajte na mom neznanju. Vec sam pisao da sam instalirao Live tv kodi Srbija, ali tu skoro pa da i nema nista. Moze li me neko uputiti sta instalirati na android box, petpostavimo da je prazan, pa ono...od pocetka, ne snalazim se bas :unsure: Ako ima vec negde uputstvo za pocetnike, moze i link.
 
Treba mi pomoć u vezi kodija na LGTV. Uspeo sam da instaliram ali u addonovima ( Fen i Umbrela sa RD nalogom) ne mogu da dodam scrapere tako da mi ne pronalazi rezultate sem mog RD clouda. Izlazi mi da svi ovi ponuđeni externi scraper moduli nisu kompatibilni. Ima li nekog rešenja?
 
Treba mi pomoć u vezi kodija na LGTV. Uspeo sam da instaliram ali u addonovima ( Fen i Umbrela sa RD nalogom) ne mogu da dodam scrapere tako da mi ne pronalazi rezultate sem mog RD clouda. Izlazi mi da svi ovi ponuđeni externi scraper moduli nisu kompatibilni. Ima li nekog rešenja?
Ako pričaš od webos-u,normalno radi umbrella+rd tj cocoscraper se normalno instalira.
 
Hvala! Instalirao sam cocoscraper u međuvremenu. Postoji li još neki koji radi?
 

With this release we have seen over 3,750 commits since v20.0 "Nexus" was available to the world on January 15th, 2023!
 
Probao Kodi 21.0 omega. Kod mene isto kao i na RC omege Dolby Vision svremena na vreme se pojavi kratkotrajni bufer. Mozda malo bolje nego na RC. Ne pomaze ni povecanje bufer size-a. Isti strim od 87 GB na izmenjenoj kodi monsuns verziji sto je kolega
@Ivan® postovao radi bez problema.
 
Jeste, samo taj lik je rešio do kraja i niko više... I nestao :D. A problem je do kodija definitivno, takvi fajlovi u exoplayeru rade normalno recimo (bar meni kad pustim iz synclera)
 
Jeste, samo taj lik je rešio do kraja i niko više... I nestao :D. A problem je do kodija definitivno, takvi fajlovi u exoplayeru rade normalno recimo (bar meni kad pustim iz synclera)
Znaci jos par meseci koriscenja kodi monsoons-a (v20) dok traje podrska za Fen light i Cocoscraper.
200w.gif
 
Probao Kodi 21.0 omega. Kod mene isto kao i na RC omege Dolby Vision svremena na vreme se pojavi kratkotrajni bufer. Mozda malo bolje nego na RC. Ne pomaze ni povecanje bufer size-a. Isti strim od 87 GB na izmenjenoj kodi monsuns verziji sto je kolega
@Ivan® postovao radi bez problema.
Koji strim? Ja sve ovo što sam probao od DV-a preko 90GB sve radilo normalno na Omegi.
 
Koji strim? Ja sve ovo što sam probao od DV-a preko 90GB sve radilo normalno na Omegi.
Probaj ovaj:
IMG_08-04-2024_21-01-16_8.1.011.jpg
Buferuje kod mene na 07 sec, 50 sec, 1:13, 01:56 filma...Net imam 200/15 Mbs, uredjaj TCL C805, povezan preko gigabitnog lan adaptera (max izvlacim). Cak sam Cashing... Memory Size stavljao na 384, 512 MB. Nista ne pomaze.
Dok na modovanom kodi monsoons-u radi bez greske takodje na C805 posto imam obe verzije instalirane.
Probaj bas ne zanima kako ce biti kod tebe.
 
Snimci utakmica imaju na rutrackeru samo ne znam da li recimo izbaci linkove u elementumu, slabo se bavim streamovanjem.
Mene zanima da li radi Xconfluence na 21 volim te oldskul skinove.
 
Probaj ovaj:
Pogledajte prilog 437516
Buferuje kod mene na 07 sec, 50 sec, 1:13, 01:56 filma...Net imam 200/15 Mbs, uredjaj TCL C805, povezan preko gigabitnog lan adaptera (max izvlacim). Cak sam Cashing... Memory Size stavljao na 384, 512 MB. Nista ne pomaze.
Dok na modovanom kodi monsoons-u radi bez greske takodje na C805 posto imam obe verzije instalirane.
Probaj bas ne zanima kako ce biti kod tebe.
I na Nvidia Shield i na Sony tv-u radi odlično nema buffer ovaj strim. Možda je samo u tom trenutku bilo.
 
I na Nvidia Shield i na Sony tv-u radi odlično nema buffer ovaj strim. Možda je samo u tom trenutku bilo.
Ne znam. Zbunjen sam. Kod mene buferovanje. Dok u modovanom kodi monsoonsu sve ide gladko.Evo probao sam bez problema ide i stream od 105 GB instant premotavanje. Probao sam i od 124 GB gledao 5 min bez problema... Ali malo pobrljavilo kad sam premotavao (mozda limit zbog neta koji imam). Jel koristis caching u kodi 21.0 omega, neka podesavanja koje sam mozda prevideo. Sve sam probao menjao buffer mode, memory size stavljao sve vrednosti (cak i 1GB), read factor, chunk size. Ne vredi...
 
Poslednja izmena:
Ništa sve klot. Na Soniju pala i reinstalacija sve ok.
 
Ništa sve klot. Na Soniju pala i reinstalacija sve ok.
Nemam ideju u cemu moze biti problem. Mozda sto sam na ipv6. Videcu kroz naredne updejte. Iskustva drugih.
Jeste, samo taj lik je rešio do kraja i niko više... I nestao :D. A problem je do kodija definitivno, takvi fajlovi u exoplayeru rade normalno recimo (bar meni kad pustim iz synclera)
Koja je u stvari verzija kodi monsoons-a? Na pocetnom ekranu pise da je 20.0 a u systems vidim da je 21 Alpha. (mart 2023.)
 
Snimci utakmica imaju na rutrackeru samo ne znam da li recimo izbaci linkove u elementumu, slabo se bavim streamovanjem.
Mene zanima da li radi Xconfluence na 21 volim te oldskul skinove.
Па ако има онај метадата скрејпер за утакмице, као што је то рецимо ТМДБ за филмове и серије, онда може да нађе ако има на торент сајту. За утакмице је добар исто руски rgfootball. Али он није за Коди него овако ако некоме треба.
 
Snimci utakmica imaju na rutrackeru samo ne znam da li recimo izbaci linkove u elementumu, slabo se bavim streamovanjem.
Mene zanima da li radi Xconfluence na 21 volim te oldskul skinove.
Ne radi Xconfluence na 21, ja sam zato i vratio na 20.5 ne mogu da se snadjem niti ima wizard sa drugim skinovima, doduse od skoro koristim Kodi...
 
Ispravka, instalirao sam 21 sa neta skinuo apk i preko usb, radi Xonfluence, sve ok.
 
Meni ne radi ali nema veze snaću se imam i drugih forkova za gledanje. Nego šta je ovaj Elementum jacket da li to treba za funkcionisanje Elementuma nisam bio na času kad se to učilo xD
 
Ni meni nije radilo kada sam pokusao na verziju sa Google play da instaliram iz wizarda Kodi balkan v21, ali onda sam skinuo apk verziju 32 bita sa Kodi sajta i instalirao preko USB-a zatim iz wizarda v21 balkan i radi Xonfluence.
 
Nikako ne uspevam da ubacim u kodi eon adons,može li neko uputstvo?
 
Instaliraš addon, uloguješ i autorizuješ u MySbb. Ne treba ti nikakvo uputstvo.
 
Nazad
Vrh Dno