Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ne kapiram kako ne radi kada ja već duže vreme koristim beta 2 i Fentastic iz njegovog repoa radi normalno🤔
 
Na koju foru mu se sam ažurirao na beta 3?
 
Je l moze pomoc kako da se vrati na prethodnu verziju, kada pokrenem instalaciju, na kraju izbaci App not installed?

Bio mi ukljucen auto-update..ne znam kako, bio sam siguran da sam to iskljucio
Omega je pre-release verzija znači da si ručno ažurirao. Pregazi tu beta 3 sa beta 2 i radiće.
 
Nece jednostavno da se instalira, pokrene install i pred kraj izbaci App not installed. Skinuo sam beta-u 2 kao sto si rekao, ali nece...
 
Onda bekapuj ".kodi" folder, deinstaliraj Kodi, skini beta 2, instaliraj i kopiraj/pregazi ".kodi" folder u /internal/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi. Startuj Kodi i uživaj.
 
Pustio sam da kopira .kodi folder, 2.07GB najavio da ce da kopira 8h :)
Ne znam da li postoji neki pametniji i bolji nacin, ali jedino sam mogao da pristupim tom folderu preko smb://

nisam uspeo sa X-File explorerom da kopiram taj folder, nemam opciju za copy
 
Pustio sam da kopira .kodi folder, 2.07GB najavio da ce da kopira 8h :)
Ne znam da li postoji neki pametniji i bolji nacin, ali jedino sam mogao da pristupim tom folderu preko smb://

nisam uspeo sa X-File explorerom da kopiram taj folder, nemam opciju za copy
Ne znam šta imaš u tom Kodiju, ali moj je težak 350MB. Brzina u lokalu zavisi od mnogih faktora. Probaj preko adblink-a ili syncthing pa synhronizuj sa telefonom ili drugim uređajem.
 
Najbolje da skine recimo Kcleaner addon i on se da pobrise svo nepotrebno djubre. Ima ga u @dEXE u repozitoriju.
 
Ne znam šta imaš u tom Kodiju, ali moj je težak 350MB. Brzina u lokalu zavisi od mnogih faktora. Probaj preko adblink-a ili syncthing pa synhronizuj sa telefonom ili drugim uređajem.
Od addon-a imam Disney+, Fen i Umbrella (ogroman je bio Thumbnails), ali sam njega preskocio za kopiranje...na kraju sam uradio uninstall kodi, install beta 2 i iskopirao foldere iz .kodi,
I opet imam FENtastic skin :)
Hvala svima na pomoci!
 
Thumbnails folder je veliki kada koristis biblioteku Kodijevu pa sve fanarts smesta u taj folder. Meni je Thumbnails folder trenutno 2,5 GB al nije mi bibiblioteka nesto preterano velika. Oko 500 filmova i stotinak serija. Mada vremenom Kodi kompresuje te foldere pa se smanje. Mada meni Kodi radi jos uvek odlicno (da kucnem u drvo :D ). Videcu kako cu kada bude preko 10GB :ROFLMAO:
 
Da li neko koristi Backup addon?Kada idem na backup sve ok ali restore uvek izbaci neku grešku.Probao na internoj memoriji,usb flešu i na NAS-u,isti đavo.Ili neki predlog ako ima neki drugi backup addon.
 
Da li neko koristi Backup addon?Kada idem na backup sve ok ali restore uvek izbaci neku grešku.Probao na internoj memoriji,usb flešu i na NAS-u,isti đavo.Ili neki predlog ako ima neki drugi backup addon.
Mozda EzMaintenance. Imas ga u dEXE repository.
 
Thumbnails folder je veliki kada koristis biblioteku Kodijevu pa sve fanarts smesta u taj folder. Meni je Thumbnails folder trenutno 2,5 GB al nije mi bibiblioteka nesto preterano velika. Oko 500 filmova i stotinak serija. Mada vremenom Kodi kompresuje te foldere pa se smanje. Mada meni Kodi radi jos uvek odlicno (da kucnem u drvo :D ). Videcu kako cu kada bude preko 10GB :ROFLMAO:
Da ako imaš library onda kapiram. Ako imaš mesta samo napred😁.
Da li neko koristi Backup addon?Kada idem na backup sve ok ali restore uvek izbaci neku grešku.Probao na internoj memoriji,usb flešu i na NAS-u,isti đavo.Ili neki predlog ako ima neki drugi backup addon.
Koristio ranije i radio je ok na kodi 19. Najbolje rešenje za backup je meni od skoro syncthing aplikacija sync sa NAS/telefon/tablet/cloud.
 
Probao sam ja bio sa onom komandom da prebacim taj thumbnails folder na eksterni al ne ide, nisam uspeo i batalio da se cimam oko toga, Gledao sam na Wikipediji sta i kako treba al nije htelo nesto. A i ne ma veze, ako bude bas zagustilo mozda se ponovo potrudim, al nece skoro da mi treba :)
 
E da znate ko je slucajno nesto pokusao da ubaci preko DMM-a pa ne moze da ga Elfhosted vidi da je cached rezultat, nesto zeza poslednjih dan, dva. Treba mu ili dan citav ako ne i vise da ucita to sto ste ubacili ili uopste ne ucita. Ne znam gde je problem.

Ja sam ubacio epizode Frozen Planet I iz 2011, (od EbP grupe). Pojedinacno zakacio epizode (1080p) i jedva ucitalo 5 epzioda (mislim da sam 3 ili 4 puta isao na ono share list), a ove preostale dve nikako. Ne znam tacno kad sam ih ubacio na RD, mozda u utorak a tek juce ih video u Kodiju. Tako da izgleda da nekih problema ima.:unsure:

Problemi sa serijama postoje, narocito kada su celi paketi sezona u pitanju, ali eto sada i ovo ovako zeza. Al ok pocetak im je tek, treba to dovesti u red.
 
E da znate ko je slucajno nesto pokusao da ubaci preko DMM-a pa ne moze da ga Elfhosted vidi da je cached rezultat, nesto zeza poslednjih dan, dva. Treba mu ili dan citav ako ne i vise da ucita to sto ste ubacili ili uopste ne ucita. Ne znam gde je problem.

Ja sam ubacio epizode Frozen Planet I iz 2011, (od EbP grupe). Pojedinacno zakacio epizode (1080p) i jedva ucitalo 5 epzioda (mislim da sam 3 ili 4 puta isao na ono share list), a ove preostale dve nikako. Ne znam tacno kad sam ih ubacio na RD, mozda u utorak a tek juce ih video u Kodiju. Tako da izgleda da nekih problema ima.:unsure:

Problemi sa serijama postoje, narocito kada su celi paketi sezona u pitanju, ali eto sada i ovo ovako zeza. Al ok pocetak im je tek, treba to dovesti u red.
Problem je bio do RD i veliki protok kroz razne skripte koje su u poslednje vreme isplovile tako da su limit udarili na 5 tor po nalogu pre neki dan. U međuvremenu su skinuli taj limit i sada bi trebalo da bude ok.
 
Znam za probleme sa RD, al nije ovo to. Evo ni danas mi nisu prosle dve epizode jos uvek od Frozen Planet. U RD stoje na 100% jos od utorka. Mora da sam jedno 5x sigurno podelio listu u DMM al ne vredi.
 
Koristi li ko easynews?
Pokusao da pustim Top Gun 1986 , ali ga ne pronalazi.
Zar je moguće to.
Uđem preko browsera i ukucam kada ono nema.
 
Nazad
Vrh Dno