Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Odusevljen sam...Prosto mi neverovatno kako radi, gura fhd od 8gb sa externog hdd sa 50% snage..Vredi svaku funtu :)

uploadfromtaptalk1487099584702.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Jel moze jedna provera .... jel Vam radi serija ubice moga oca u LiveTvSerbia?
 
Meni ne radi dobro nijedna serija ili film sa LiveTvSrbija sa Kodi 17, krene par sekundi i posle samo secka, nije upotrebljivo. Sa Kodi 16.1 sve radi kako treba. Ipak i kad radi kvalitet je uglavnom veoma loš - možda očekujem previše. Ima li neko slična iskustva ili je potrebno neko dodatno podešavanje. Takođe danima već tražim MTV kanale (MTV Hits i MTV Dance) ali mrka kapa. Svaki savet dobrodošao.
 
Nakacio usb hub i na njega wifi antenu, usb reciver za tastaturu i imam jos dva usb porta za hdd ili fles...napajam ga direkt iz tv-a, posto TV ima usb port i sve radi lagano :)


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Tnx, znači može i tako.

Danas sam pokušao preko brata u parizu da naručimo Pi Zero za 5.5E https://www.kubii.fr/fr/148-pi-zero ali ispade da nema ništa na stock-u.

Izgleda da samo britanci imaju Pi Zero na zalihama...Samo što je skuplja dostava od samog uređaja :mad:
 
Kada vidim za koliko ga prodaju kod nas, 1300 din koliko me izasao sa Pimoroni-ja, nije mi zao :D
 
Ja sad proverio kod mene ne radi.[
Upravo, Ubice moga oca, preko Live tv Serbia
7398437b4ba5dd82c7cd6839fb56a1e2.jpg

Kodi 16.1
 
Poslednja izmena:
Da, evo ga i kod mene radi sad. Ali danas nije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2017-02-15-22-22-11.png
    Screenshot_2017-02-15-22-22-11.png
    120.3 KB · Pregleda: 251
Ja odgledao prije par dana prvu epizodu na Live tv Srbija, i tad je svako malo zapinjalo, užas... čim sam odgledao, skinem sa torrenta ostalo da se ne bih nervirao više :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Jel postoji neki addon za filmove sa 5.1 zvukom a da se ništa ne plaća...?
Pokušavao sam nesto sa MorePower addonom ali i tu treba pretplata na real-debrid servis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
deluxemusic

Jel znate neki addon za kodi kroz koji mogu da streamujem nemacki deluxemusic?

I jos neki predlozi za nemacki sadrzaj su dobrodosli.
 
Početnik sam u Kodiju, instalirao sam program, ali ne znam kako dalje, gledam neke tutorijale na yt, ali su pomalo zbunjujući. Vidim da se pominju addonovi, liste, fajlovi itd, ako može neka pomoć :)
 
Hvala, uspeo sam da ubacim add on i pokušao sam Arena sport, ali je slika kao najjadniji fleš strim, nadam se da ima boljih :)
 
Dodaj Exodus za filmove, skynet (tv programi), Zem i Sport Devil (sport).
 
Poslednja izmena:
Za 5.1 imas u Phoenix-u podadon More Power ,a imas ih i na Ice filmsu (The BFG, Underworld), kao i na Silent Hunterom, pozz
 
Potrazi na YT, sve ima na YT. Tako sam ja uradio.
 
Poslednja izmena:
Za 5.1 imas u Phoenix-u podadon More Power ,a imas ih i na Ice filmsu (The BFG, Underworld), kao i na Silent Hunterom, pozz
Za Morepower znam , za 5.1 nije besplatnan,Icefilms nece ni da se pokrene addon a Silent Hunter uglavnom nista ne radi ....
 
Ice Films bio aktuelan pre nekoliko godina...
moj uzi izbor...
-Exodus
-Live TV Serbia
-Ultimate IPTV
ima jos,ali ovo uglavnom koristim...
 
Ljudi, kako da resim ovo? Kad hocu da gledam nesto sto ide preko openloada i kad mi trazi da uparim uredjaje.Kuci preko wifi mogu, nije problem, pustim na boxu i uparim preko telefona ili laptopa ali npr. kad nisam kuci i gledam preko 3g na telefonu. Pustim film na kodiju trazi da ga uparim ja izadjem iz kodija udjem na openload.co/pair na browseru i uparim, pise uspesno uparivanje vratim se u kodi i nista,ne pusta film. Ako ste me razumeli? :)
 
A jesi probao da ne odradis uparivanje pa on izabere drugi host?
 
Nazad
Vrh Dno