Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Nema teorije😓 mislim da sam pokrio sve scenarije i dalje dobijam "Nothing was found" za nove instalacije.
Pogledajte prilog 342569
-Instalirao redom tikeart, accounts2.0.0 scrapers2.1.8, Fen2.6.13/14 / Venom6.5.5/6
‐Ubacio kreirani TMDB api, user,psw i authorized session i RD info u MyAccounts i resync
-Napravio trakt api ključ sa urn:ietf:wg:eek:auth:2.0:eek:ob
-Ubacio trakt api clientid i secret u script.module.myaccounts/lib/myaccounts/modules/trakt.py & plugin.video.venom/resources/lib/modules\trakt.py
-Autorizovao Trakt u MyAccounts i proverio u Connected apps da se zove onako kako sam i kreirao
-Clear svih Cache od addona do Kodija i 2-3 restarta Shield-a
-Revoke Trakt naloga i opet autorizovao
Rezultat vidite na screenshot.
Sve radi sem mojih watchlista i search
Probao FEN isti rezultat.
Ne kapiram gde grešim😤 ?!
Instaliraj jos i TMDb helper addon. Pa preko njega pustaj linkove sa pomenutih addona.
 
To je radilo i pre. Ali me zanima zašto ne radi direkt iz oba addon-a više, a svi prijavljuju da im proradilo. Radi i Nightwing ali sam navikao na F(V)enom.
 
Ja sam odustao od ove gimnastike pa sam instalirao Seren i fino sljaka.Al me zanima zasto ne mogu da izvucem 4k na Netflix i HBO Max add on?Na Seren mogu lagano da pustim 4k sadrzaj dok mi ovamo pusta maximano FHD,tj.1080.
 
The Crew адон такође ради увезан са трактом за сада, без хелпера, апи-ја, кључева и слично.
Него користи ли неко још увек елементум? Сад пробах са филмом ,,Унчартед", даје ми само руске провајдере.
 
The Crew адон такође ради увезан са трактом за сада, без хелпера, апи-ја, кључева и слично.
Него користи ли неко још увек елементум? Сад пробах са филмом ,,Унчартед", даје ми само руске провајдере.
Deh2BLf.png
 
Да, хвала, била ми ограничено време претраге, па давао мање линкова. Помислих у овом метежу да и елементум иде под лед полако. Има их као и раније, мада је РуТор баш убедљив са овом бојом.
 
Konačno sam uspeo da namestim Fen i to bez ubacivanja trakt api. Ne znam ni sam kako je proradio, jer sam menjao verzije accounts i Fen, pregazio ma svašta nešto. Venom i dalje neće. I sada kao čovek lepo dodam Favourites i uživam 😀
screenshot00024.png
 
Može li pomoć za instalaciju kodija na android TV,za MATRIX 19.3 ili 19.4 i preporuka za m3u liste besplatne
 
Treba mi vaša pomoć,instalirao sam 19.3 verziju na android tv sa sve Elementumom i to radi odlično_Onda sam instalirao istu verziju sa storea na Mi box s i nema Elementuma.Jel ima neko link sa sve Elementumom a da hoće da pošalje a da me ne grdi što sam lenj i ne potražim sam?Jer sam pokušavao i ne vredi?
Treba mi vaša pomoć,instalirao sam 19.3 verziju na android tv sa sve Elementumom i to radi odlično_Onda sam instalirao istu verziju sa storea na Mi box s i nema Elementuma.Jel ima neko link sa sve Elementumom a da hoće da pošalje i da me ne grdi što sam lenj i ne potražim sam?Jer sam pokušavao i ne vredi?
 
ne znam za elementum jer ga ne koristim ali s obzirom da koristiš matrix preporučam ti 19.4 verziju koje nema na storu,ima dosta bug fixova:
 
Treba mi vaša pomoć,instalirao sam 19.3 verziju na android tv sa sve Elementumom i to radi odlično_Onda sam instalirao istu verziju sa storea na Mi box s i nema Elementuma.Jel ima neko link sa sve Elementumom a da hoće da pošalje a da me ne grdi što sam lenj i ne potražim sam?Jer sam pokušavao i ne vredi?
Kako nema elementuma? Zar ga ne skidas odavde https://elementumorg.github.io/ ?
 
Treba mi vaša pomoć,instalirao sam 19.3 verziju na android tv sa sve Elementumom i to radi odlično_Onda sam instalirao istu verziju sa storea na Mi box s i nema Elementuma.Jel ima neko link sa sve Elementumom a da hoće da pošalje a da me ne grdi što sam lenj i ne potražim sam?Jer sam pokušavao i ne vredi?
Strpi se do večeras, poslat ću ti komplet skriveni sa namještenim postavkama.
 
Meni treba pomoc kako da podesim na Kodiju rezoluciju za HBO i Netflix da mi pusta 4k sadrzaj?Preko Seren i 4K add on-a pusta bez problema dok mi je na HBO slika katastrofa.U cemu je fora?
 
Na čemu tačno koristiš Kodi? Fora je da HBO Max i Netflix koriste Widevine DRM i zahtevaju Widevine L1 za HD i 4K stream. Što znači da na kompu u Kodi to nećeš gledati ;) Niti na random kineskim Android box uređajima.
 
Extra🤨Znaci,preko kompa nema sanse da gledam posto nemam Widevine L1?
 
U Kodi na kompu jok (na Android boxevima sa Widevine L1 da, može 4K). U Edge browser-u zavisno od toga koji CPU i GPU imaš možda koristeći PlayReady DRM možeš da dobiješ 1080p i 4K stream.
U Chrome nećeš sigurno :D
A Kodi addons koriste Widevine dll "pozajmljen" od Chrome-a, a to je Widevine L3 nivo.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: gec
Da li mozda treba jos neko podesavanje u hbo max addonu jer meni kad pustim i video test streams od slyguy repository i video " "InputStream Adaptive - Dash with Widevine" slika je puna pikselizacije ( kockice i preliva se) kao i kad pustim hbo max addon dok Netflix addon super radi (1080p) u kodiju ( 19.3 ) pri tome hbo max apk super radi i sve to na Eon kaon boxu
Addon od hbo max a ne apk bi mozda koristio za Usa streaming sa vpn-om pa da lakse nadjem prevod
Pratio ovo
 
Pozdrav, imam problem sa Kodi Netflix addonom na Eon boxu zadnjih mesec dana, izbacuje mi ovu grešku, a do skoro je lepo radilo, probao sam i force widevineL3 ali ništa
 

Prilozi

  • 16514424586086237040451564238172.jpg
    16514424586086237040451564238172.jpg
    304 KB · Pregleda: 36
Da li mozda treba jos neko podesavanje u hbo max addonu jer meni kad pustim i video test streams od slyguy repository i video " "InputStream Adaptive - Dash with Widevine" slika je puna pikselizacije ( kockice i preliva se) kao i kad pustim hbo max addon dok Netflix addon super radi (1080p) u kodiju ( 19.3 ) pri tome hbo max apk super radi i sve to na Eon kaon boxu
Addon od hbo max a ne apk bi mozda koristio za Usa streaming sa vpn-om pa da lakse nadjem prevod
Pratio ovo
Probao sam i ja da vidim po tom uputstvu. Nisam instalirao HBO, ali kada pustim test, secka i pokazuje kvadtatiće. U pitanju je Kaon, Kodi je 19.4
 
Pozdrav, imam problem sa Kodi Netflix addonom na Eon boxu zadnjih mesec dana, izbacuje mi ovu grešku, a do skoro je lepo radilo, probao sam i force widevineL3 ali ništa
Meni se isto desilo prije mjesec i po dana na mecool kd2 i dvije aplikacije koje sam koristio za gledanje Netflix u HD, Kodi fork sa Netflixom i Netflix HD (RCU MOD). Nije pomoglo ni factory reset boxa.
 
Instalirao sam aadon za gledanje filmova sa RDga. Nadjem film počnem da gledam I želim da nastavim sutra. Koja je procedura?
 
Instalirao sam aadon za gledanje filmova sa RDga. Nadjem film počnem da gledam I želim da nastavim sutra. Koja je procedura?
Koji je adonn u pitanju? Ako je Fen kada odes na isti fajl filma koji si predhodnog dana pustao ima resume opcija. I nastavljas gde si stao. Ima to isto i u Venom addonu ali kod mene ne znam iz kog razloga nije radilo. Vidim opciju resume ali kada kliknem film krece izpocetka.
 
Nisam ga odavno koristio. Ali trebalo bi da i on moze. Ali moras pustiti isti fajl da bi se pojavila resume opcija. Ili pamtis koji je fajl ili ides bolje u istoriju serena pa odatle pustas. Neki addoni imaju i real debrid history.
 
Sam sebi da odgovorim. U Serenu ima My Movies - > Finish Watching, i tu je lista svih ne zavrsenih filmova, ide se ba resume i nastavi se gde si stao. Odlična opcija.
 
Као некада VHS касета. Извадиш касету/угасиш видео плејер и наставиш када хоћеш тамо где си прекинуо гледање 😁
Одличан је дебрид.
 
Malo off topic, ako sme.
Dokazano je da mladje generacije I je znaju sta su VHS kasete. Drugo, morao si da ideš u video klub da ih uzmes, a sada cela kinematografija na dva klika.
 
Meni se najvise svidja sto pamti gde si stao i nastavlja od tog trenutka i na drugom uredjaju(kao kod Netflix i HBO max). Imam Kodi na 3 boxa(2 EON SDMC i 1 Mibox ) . Isti Kodi,isti addoni. Pocnem film u spavacoj, negde na pola odem u dnevnu da zapalim cigaretu i nastavim da gledam tamo gde sam stao. Ovo konkretno vazi za Fen addon sa Trakt i TMDB nalogom.
 
Nazad
Vrh Dno