Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

A zasto vam je uopste i ukljucena opcija ENABLE FILE SIZE LIMIT?
I da se jos jednom ponovi SEREn addon je predvidjen za korisnike sa Real-Debrid i/ili Premiumize account-om.
 
Poslednja izmena:
A zasto vam je uopste i ukljucena opcija ENABLE FILE SIZE LIMIT?
I da se jos jednom ponovi SEREn addon je predvidjen za korisnike sa Real-Debrid i/ili Premiumize account-om.
Koristim real debrid. Od svih addona samo je kod Serena po defaultu stavljeno max velicina fajla do 10Gb. Ta opcija mi nije bila vidljiva. Kod drugih addona Venom, FEN, TheOath nema size limita.
 
kako na A tabletu da preuzmem kodi 18,9 , u g play prodavnici mi nudi samo zadnju verziju kodija
hvala
 
Postoji život i van Google Play ;)

Kod:
https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/
 
hvala ali mi izlazi stalno sajt nije dostupan
Upitanju je tablet android - samsung i ide obavestenje sajt nedostupan
hvala moracu onda onaj robin hood da instaliram a on mi se nikako ne sviđa
hvala
 
uspeo iz nznm iz kog puta
a sada kad hocu da instaliram krene instalacija i na kraju pise nije instalirano
visoka matematika za menu svakom slicaju hvala na trudu
 
Lol, zašto bi uopšte kucao link umesto da kopira koji sam mu poslao? :D :D
 
ne pregleda na računaru nego na tabletu gde nije otvorio forum.
 
Postoji milion načina da link pošalje na tablet...
I sam apk fajl se mogao da skine na kompu pa da ga pošalje na tablet i instalira.
 
koliko je meni komplikovan i nezgrapan ovaj kodi( koristim najvise domace blue thunder/green build) vrlo user unfriendly
uzeo sam skoro novi tv i i dalje izbegavam da ga instaliram na njega, osecam se kao da instaliram neki bloatware. imam ga na kompu pa po potrebi castujem na tv
cim pocne da secka ili da zajebava, glava me zaboli
sreca pa u poslednje vreme radi poprilicno dobro, mada ga ja iskljucivo koristim za domace kanale.
kad udjem u kodi osecam se kao deda od 70 godina kada prvi put sedne za racunar
verovatno nesto radim pogresno
 
moguce

ni ne privlaci me preterano tbh
 
Poslednja izmena:
Ti onda plati IPTV listu pa gledaj u kom god hoćeš player-u :p
 
Lol, zašto bi uopšte kucao link umesto da kopira koji sam mu poslao? :D :D
Prvo HVALA tebi za link
Tako sam i uradio copy paste i nece da otvori prvo kodi sajt , pa posle kad otvori nece da otvori fajl kada se skine
Sex sinoc i danas pre podne
Uz to sto puta restart tableta i na kraju se sve poklopi pokrene i instalira .
Onda krene da zeza sa pokrertanjem kodija sa programima , pola ima pola nema i opet par puta restart i na kraju sve sad ima i sve sada radi
Blu tander sam instaliro
Sta je bilo sa tabletom nznm , memorija nije prepuna av nemam , nznm
Sada sve radi
ShamanNS HVALA
 
mislim da ja vise imam problem sa domacim buildovima nego sa kodijem

probacu iz pocetka sa nekim normalnim addonovima

moze neka preporuka, sta da instaliram na tv?
 
Избегавајте билдове, а поготово за гледање ИПТВ.
100х прежвакана тема и стално се враћамо на исто.
И после се почне кукакти како коди неваља, какао је смеће и слично.
 
Instaliran Balkan Green Wizard 2.2.1
Blue Thunder Build instaliran
Sada sve ok radi , a doklke videcemo
Hvala svima na pomoci
 
reci konkretno ako nije problem koji addon predlazes za filmove a koji za iptv za nekoga ko nije bas u toj prici
 
За филмове - елементум ако нежелиш да плаћаш RealDebrid.
За ИПТВ - НИТИ ЈЕДАН! Може евентуално PVR Simple Client ако имаш неку листу а баш имаш жарку жељу да је гледаш у кодију.
 
Ne treba uopste. Sve je pod enkripcijom, ISP (npr.) moze da vidi samo da vuces NESTO sa RD-a. Odlicno su osmislili ceo sistem da mogu da plivaju u sivoj zoni. Nema fajlova na izvol'te, nema pretrage, sve je encrypted, TI si taj koji dodaje torente ili druge linkove u sistem (rucno ili preko aplikacija kao Kodi ili Syncler) i samo dobijes fajl kao povratnu informaciju.

Opstaje, ocigledno.
Na RD-u ne mozes da radis pretragu sta te interesuje, ali se fajlovi indetifikuju preko magneta koje javni torentni sadrze. Kopiras magnet od torenta i ako vidis 100% odmah da je ispunjeno (u download manageru njegovom) to znaci da je taj torent vec neko pre tebe skinuo i da se jos uvek nalazi na njihovim serverima.

Odlicna je stvar za realno male pare. A da ima svasta nesto dostupno odmah za stream (ili sto se kaze cached) ima. Vise od pola stvari sto se nalaze kao "cached" ne mozes da skines ovako sa torenta jer duze vreme je taj torent bez seedera.

RD postoji od 2009. ali su relativno skorije ubacili ovu foru sa cached torrentima, mislim negde od 2017.
 
Uplatio sam RD za probu i ni dan ga nisam koristio, shvatam da je servis užas.
Jedino što je dugo tu i integrisan je u kodi adonove. Ako se iskoristi na pravi način, sve je ok, ali samo za tu jednu namenu.
Inače sam probao pre toga debrid link i pre svega je browser ekstenzija mnooogo bolja, a ima i webdav podršku.
Meni tako dosta bolje leži korišćenje. Na kompu kliknem dugme, a na tv u kodi imam folder (kao i lokalni folder sa NASa) sa tim filmovima i serijama. Ima i poseban addon koji je zapravo isto što i webdav folder samo u addon sekciji.
Alldebrid je takođe bolji zbog ekstenzije i webdav podrške.
 
Da mogu da promenim mail na nalogu, dao bih ti nalog.
 
Nazad
Vrh Dno