Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Koristim RD preko 4. godine, za to vreme je bilo problema sa pojedinim posterima možda 10-ak puta. Sve što mi treba skidam sa hostera ili torent prebacim u RD link. Ako torent ima 1 seed on ga sam svuče u zavisnosti koliko je upload seedera (to kada nije keširan).
Neki hosteri ponekad imaju sporu vezu pa ih prebacim preko weba u RD linkove (unrestrict my links)
Imate i integraciju sa JDownloader.
Može da radi i na 2 IP adrese (ne u isto vreme), provereno za ove 4god.( Srbija i Italija), bez VPN.
Od svih plaćenih servisa tipa Netflix, Amazon (a plaćam ih 5) , Real Debrid je na prvom mestu.
Jedina mana je što se plaća😀
 
Koristim RD preko 4. godine, za to vreme je bilo problema sa pojedinim posterima možda 10-ak puta. Sve što mi treba skidam sa hostera ili torent prebacim u RD link. Ako torent ima 1 seed on ga sam svuče u zavisnosti koliko je upload seedera (to kada nije keširan).
Neki hosteri ponekad imaju sporu vezu pa ih prebacim preko weba u RD linkove (unrestrict my links)
Imate i integraciju sa JDownloader.
Može da radi i na 2 IP adrese (ne u isto vreme), provereno za ove 4god.( Srbija i Italija), bez VPN.
Od svih plaćenih servisa tipa Netflix, Amazon (a plaćam ih 5) , Real Debrid je na prvom mestu.
Jedina mana je što se plaća😀

I ja imam Netflix, Amazon, Disney koješta još, pa se zato dvoumim da i ovo platim, mada iskreno, nije neka kinta.
 
Kakvo je stanje na RD po pitanju domaćih naslova, i drugo, mogu li se naći sinhronizovani (na srpski ili drugi exyu jezik) dugometražni crtići?
 
Мени је од ажурирања шилда на Андроид 11 следеће стање са адонима:
  • Елементум - не ради иако сам га ажурирао на 0.1.86. Избацује грешку "Daemon error, permision..."
  • Нетфликс - на појединим филмовима има проблем са бојама - као да је пуштен Долби Вижн, иако је у очитавањима 1080р. У нетфликс апликацији је све нормално
  • ФЕН - ради најнормалније
  • Веном - ради најнормалније
Jesi uspeo napraviti elementum?
 
^^
kodi-19.3-Matrix-armeabi-v7a_28.apk

Sa ovom verzijom radi elementum i sve ostalo
 
Jel iko pokušao (uspio) instalirati dve različite verzije kodija - 18 i 19.
 
Časkom proguglao, to se izgleda odnosi na PC. Ja bih želio na box-u i ovu 19 imati uporedo jer mi definitivno ne odgovara, ne podržava dosta toga što mi je bitno.
 
Stavis neki fork, tipa BNMC i Kodi, tako je kod mene na boxu.
 
Uplatio sam danas RD i odusevljen sam sta sve ima.Samo sto nece da mi pusta na Kodiju preko Mi Sticka ali zato povezem racunar i tv i sljaka super.S tim sto me preko Venoma zeza sa instalacijom Metahandlera pa koristim Oath.Ako moze neko da mi napise kako da resim problem.Mrzi me sto mi stalno iskace da instaliram metahandler a kad kliknem ok,pojavi se greska.
 
Stavis neki fork, tipa BNMC i Kodi, tako je kod mene na boxu.
Moguće da je ovo dobro rješenje. Instalirao ga , pokreno i ugasio. Kopirao skrivene iz kodija 18,9 u skriveni bnmc-a i ono što sam do sad probao (elementum, viet, netflix....) sve mi radi. Gledaću ga jedno vreme da vidim kako radi tj jel stabilan pošto sam negdje pročitao kako se ruši.
 
Ajde probaj starije francuske i italijanske
Kada sam imao real - debrid meni je slabo pronalazilo.
 
Е, сад... Да ми требају па да их тражим.
Јави ми на ПП шта те интересује па ћу пробати.
 
Има понешто и од италијанских и француских
 

Prilozi

  • 20220114_212602.jpg
    20220114_212602.jpg
    365.9 KB · Pregleda: 38
  • 20220114_214005.jpg
    20220114_214005.jpg
    254.1 KB · Pregleda: 35
  • 20220114_214147.jpg
    20220114_214147.jpg
    271.4 KB · Pregleda: 33
Koga zeza KODI na android 10/11 sa dozvolama moze da koristi jedan od ova 2 fajla kod kojih je promenjen samo Target SDK na android 9.
Radi Elementum, Venom, Fen...

Kod:
https://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/Matrix/
armeabi-v7a Download: ANDROID_9_kodi-Matrix-14-Jan-2022.apk

Kod:
https://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm64-v8a/Matrix/
arm64-v8a Download: ANDROID_9_kodi-Matrix-14-Jan-2022.apk
 
Crew, Oath i FEN, koji je ujedno i najbrzi, mislim najpre stizes do gledanja.
 
Jel radi RD na Kodi 19.3 Matrix?
 
Da li postoji mogucnost pretrage RD-a a da to nije kroz neki kodi addon, odnosno da se kroz RD pretraze hosteri za sadrzajem koji nije Film ili serija, primer softwer ili igra?
 
Mozda je bilo ali ne mogu da nadjem. Sta se desava sa prevodima?
 
Uplatio
Jel radi RD na Kodi 19.3 Matrix?
Na 19.3 radi bez problema Venom, Fen i Oath addoni. Posle ovoliko pisanja za RD i ja uplatio za probu na mesec dana, ali AllDebrid.com

Da li nekom na 18.9 radi jedan od ovih 3 addona? Kod mene na 4 uredjaja ne mogu na 18.9 da instaliram addon.
Na svakom izbaci gresku :
The dependency on xbmc.python version 3.0.0 couldn not be satisfied
Addon-ovi navodno podrzavaju kodi 18 i 19 ali na 18 nece pa nece kod mene.
 
Kod mene sve radi na 19.3 ali kod Venoma imam problem sa instalacijom Metahandlera koji mi non stop iskace.Ne znam kako to da resim.
 
@maxa007 Greška ti sve kaže. Verovatno si skinuo verziju tih addons za Kodi 19 tj za Python 3.x a ne za Kodi 18 / za Python 2.
Juri addon zip-ove ili repository koji sadrži te addons a da su za Kodi 19.

U addon.xml možeš lepo videti da li je to što si skinuo za Python 3 ili Python 2:

Kod:
https://github.com/123Venom/plugin.video.venom/blob/d9afaf094f95bb9f698dab38b75dced9125b534c/addon.xml#L3
 
Uzeo sam pre neki dan TCL 75C728 imam problem sa Kodijem v19.3 tj ne radi mi Bluethunder add-on. Da li je neko instalirao ovu kombinaciju i da li radi (Elementum konkretno)?
 
Nadam se da je i sa BD ISO i Remux koncertima ista prica da nema sta nema preko RD.
Na jednom televizoru imam Shield a na drugom Google TV stick oba su na istoj mrezi.
Jedan RD nalog bi znaci mogao da trosim na oba uredjaja ali ne istovremeno?
To mi je skroz ok ako je tako.
 
Nazad
Vrh Dno