Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Šta je najbolje za besplatno gledanje TV-a preko net-a, a da ne šteka, nebitan je kvalitet slike, imali tako nešto ili ne?
 
kada pokrenem instalaciju kodi i upisem kodi balkan i klik na dalje stalno mi izlazi unable konekt
zna li neko kako to da prevazidjem
optika na kablu non stop
:mad:
 
Juce je bilo neko preopterecenje sa serverom pa je nesto zezalo mnogi su se zalili, ili nisi lepo ukucao adresu. Idi na fejs grupu imas sve detaljno objasnjeno...
 
sve to odradim i svaki pit u zadnjih par dana izace da sam van mreze
nznm da mts ne blokira ih od skoro ili nznm sta
hvala
 
Evo sad sam probao na telefonu da odradim instalaciju Blue thander i sve radi normalno... Istekao im je bio server pa je zato bio problem sinoc, probaj jos jednom sve ispocetka, mora da radi ...
 
couldn'tretrieve directory information . This could be due to the network not being conected .Would you like to add it anyway
ovo mi pise non stop akada ukucam http.//kodi.csadria.org/repo/kodibalkan
ovo mi se pojavi svaki put kad ukucam i potvrdim gornji tekst - adresu
zna li ko u cemu moze biti problem
hvala
 
Nije ni taj, i tu kad odes stoji stari url...
Kad vec koristis kodi balkan, imas grupu na fejsu, tamo ti je sve sto te interesuje...
 
Za kodi 19 je ispravan link koji ujedno radi i na 18... Tj to je ujedno jedini koji radi...
 
Izvinjavam se krastavac ne moze se kucati i utakmica gledati a vidim decku bas tesko ide da nadje adrese 😁😃👍 sve je bilo iz dobre namere
 
@lega99 Drži se ti onoga što znaš, a ovu tematiku očigledno da ne poznaješ.

Kodi 19 link ima očigledan typo / slovnu grešku: kodobalkan
Kad das coveku da jede g...a daj mu i kasiku. to sto je okacio za 19 mogao je da proveri kucanje, to su add-onovi kojim pretvaras obican kodi u to sto covek trazi. Laiku kao tom coveku kako sam razumeo treba link da skine file i instalira gotov proizvod a ne da od kodija pravi verziju za sebe. Ja sam to sve skrpio odavno kad sam hteo da probam Kodi. :)
 
Nije mu poslao link do addon zip već do repository zip. Posle kad instalira repo iz repo-a instalira addon(e).

To što si nekad radio očigledno je bilo bez razumevanja.
 
Nije mu poslao link do addon zip već do repository zip. Posle kad instalira repo iz repo-a instalira addon(e).

To što si nekad radio očigledno je bilo bez razumevanja.
Hej covece boli me taki dal sam se pravilno izrazio, znas ti dobro sad talasas previse, sa me gabri dal sam razumeo ili nisam jednostavno ne zanima me odradio sam, ja sam gledao uputsva na netu i odradio. Lepo cevek kukao teamviewer pa da mu neko odradi na daljinu... Ja sam tero kodi u Manjaru i Arch-u (linux). :)
 
Nije mi jasno da kad vidis da je covek laik niko nije od vas u stanju da mu preko teamviewera ili nekog drugog programa odradi to ili da mu napise trebas da uradis to i to pod 1. pa pod 2. pa pod 3. Ti si sebe kristio shamanNS, ok ti si u tome i to te zanima ali treba da shvatite da ima ljudi kojima je to spansko selo. Ajde da bezim shaman moze da mi napravi neku magiju :D Karlos Kastaneda shamani itd...
 
Ne moram uvek ja da pomažem i rešavam sve drame.
Ja sam dok si ti bio mali imao sa drustvom forum, pomagali samo ljudima maksimalno, znaci ako treba i vidim da covek veze nema onda mu objasnis u sitna crevca, teamviewer tad jos nije postojao. To je nekad bila sustina foruma, pomoci drugima. Bio sam i na yyyyyy(linux).rs gde sam jedno vreme maksimalno pomagao pocetnicima onoliko koliko sam umeo i znao. Niko ne kaze da moras ali sta onda uopste i pises, ako te mrzi preskocis. Bas zbog takvog ponasanja na forumima oni propadaju, forumi su imali svrhu pomoci drugome, sad gube tu osnovnu svrhu...:)
 
Forumi su nekad služili da nađeš rešenje za netipične situacije, za stvari koje nema odgovora na prvoj stranici Google search. A danas pretražno da gotovani ne troše svoje vreme i da ne bacaju pare na tu kablovsku bre kad su čuli da to ima mufte u Kodi.

I naravno služe da te neko usvoji u moderne porodice : Spotify, Netflix...

Ja eto više neću po 163865885435686 put da ponavljam nešto što sam pisao 10+ godina u nazad.
 
jel moguce da je celu instalaciju zezalo zbog dns
te nece da ucita - skine wizard
te nece zip da skine
na kraju promenuo dns i odradilo i radi
prvi kad sam podigao samo lista srbije radila , a sada rade i ostale
Hvala svima na pomoći
 
Nazad
Vrh Dno