Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Добих и ја проблем са Кодијем који ме збуњује.
На лап-топу из потписа неће 4К да пусти како треба - не постоје боје, тј. све је бело. Звук и превод су нормални. Драјвери ажурирани, ВЛЦ пушта најнормалније 4К видео, јутјуб 4К такође нормално ради.
Није ми јасно шта може да зеза :unsure::unsure::unsure: ?
 
Probaj neku stariju verziju Kodija(mada ne znam koju si ubacio, verovatno 19.1). Ili probaj Kodi Portable, možda uradi posao, ja sam imao pre instaliran i Kodi i Kodi portable pa sam se tu zezao sa raznim stvarima.
 
Да, 19.1
Не кошта ме ништа да пробам старију верзију - идем на 18.9 па јављам утиске.
Ради нормално на 18.9.
Хвала!!!
 
Poslednja izmena:
Zadnja verzija KODI koja radi kako treba je 18.9 sve kasnije verzije pre ili kasnije daju problem i ne mogu se normalno gledati
 
Гледах сад на гитхабу ( или џитхаб... џихаб... џихад :unsure: ), изашла је верзија 2.7.8 за HBO GO адон. Да ли је неко пробао како ради ( и да ли уопште ради ) са КОДИ Матриксом?
Наводно је од верзије 2.6.1/2.6.2 компатибилан са Матриксом.
 
Гледах сад на гитхабу ( или џитхаб... џихаб... џихад :unsure: ), изашла је верзија 2.7.8 за HBO GO адон. Да ли је неко пробао како ради ( и да ли уопште ради ) са КОДИ Матриксом?
Наводно је од верзије 2.6.1/2.6.2 компатибилан са Матриксом.
ja ju imam već neko vrijeme i radi ok na windowsima, na android tv-u imam također matrix i nanoviji hbo go addon ali tamo mi se povremeno pikselizira slika odnosno pojavljuju se kvadratići ali taj problem imam od prije,tako mi je bilo i na 18.9 verziji
 
Zadnja verzija KODI koja radi kako treba je 18.9 sve kasnije verzije pre ili kasnije daju problem i ne mogu se normalno gledati
ja imam matrix i sve što koristim radi bez problema,čak neke stvari i bolje nego prije,npr. imao sam problema sa netflix addonom,hdr i dolby vision nije dobro radio, sad radi prefektno,jedino imam problema sa hbo go na androidu ali taj isti problem je bio i prije
 
Ja sam imao problema sa addonovima za titlove i strimingom video materjala sa računara kroz mrežu, sve radi perfektno otkad sam se vratio na 18.
 
Ja sam imao problema sa addonovima za titlove i strimingom video materjala sa računara kroz mrežu, sve radi perfektno otkad sam se vratio na 18.
meni rade bez problema svi addoni za titlove koje koristim,titlovi.com,opensubtitles i 4Ksubtitles
nije sad da nagovaram ljude da žure na matrix ali meni šta god sam probao radi, što se streamanja tiče čini mi se da inputstream adaptive i inputstream helper bolje rade(netflix addon koji radi preko njih mi je prije štekao)

najbolje je prvo probati na nekom kompu gdje ti nije bitno, iako android je opet druga priča
 
Imam tv Mi 4S,da li mogu da instaliram Kodi,da li sa Google Play ili da tražim negde drugde?Na drugom tv imam Mi box S,instaliran Kodi i sve radi savršeno,da li bi smetali jedan drugom?
 
А да се не би мучио, прекопирај подешавања са бокса и убаци на ТВ.
Ако треба помоћ - на ПП.
 
Imam tv Mi 4S,da li mogu da instaliram Kodi,da li sa Google Play ili da tražim negde drugde?Na drugom tv imam Mi box S,instaliran Kodi i sve radi savršeno,da li bi smetali jedan drugom?
Mislim da to nije dobra ideja. TV baš i nema neke memorije, zatrpaće ga časkom.
 
Koliko memorije ima slobodno? Mene je sony tv iznenadio sa samo 4,4gb raspoloživog prostora a kao ukupno je 16gb.
 
Nisam to pokušavao nikad pa ne znam - ako je neko imao iskustva nek piše. Ja na tv ne koristim ni jednu aplikaciju koja odlaže te podatke, znam da su ljudi imali problema kad su gledali youtube i guglali.
 
Izbacuje mi poruku:"waiting for external storage" i ne mrda.Gde sad da mu nadjem spoljnu memoriju, zašto ne koristi internu?Nisam skinuo sa GP jer je tamo matrix,jesam se zeznuo?
 
Ниси се зезнуо. Ниси скинуо са гугл продавнице, али јеси са КОДИ званичне странице. Уосталом, ништа те не кошта да скинеш матрикс са продавнице, па види шта ће ти рећи.
 
Izbacuje mi poruku:"waiting for external storage" i ne mrda.Gde sad da mu nadjem spoljnu memoriju, zašto ne koristi internu?Nisam skinuo sa GP jer je tamo matrix,jesam se zeznuo?
kao što je rekao kolega ništa te ne košta da probaš matrix,lako ga makneš,ne znam za šta ti točno treba kodi odnosno koji addoni,od toga zavisi da li će biti problema,kao što sam već pisao tu meni radi sve što sam probao,ovdje imaš popis kompatibilnih addona:

koja ti je to verzija androida gore? pogledao sam na webu i piše samo android based,to naravno isto ima utjecaja,ja npr. imam Android TV 9 (Pie)
 
Android 9.Mislio sam da koristim SMB protokol da šerujem na tv sa računara.
 
Drustvo ,treba mi pomoc ko zna.Instalirao sam na Android tv Kodi i Netflix add on ali kad hocu da udjem preko mejla i lozinke pozakuje im da je pogresna lozinka i da udjem preko authentication key.Tako mi se jednom desilo na Windowsu i uspeo sam da resim.Kako to da uradim na Androidu?Na sajtu ima opcija da se skine NF authentication key za Windows i Linux.
 
Drustvo ,treba mi pomoc ko zna.Instalirao sam na Android tv Kodi i Netflix add on ali kad hocu da udjem preko mejla i lozinke pozakuje im da je pogresna lozinka i da udjem preko authentication key.Tako mi se jednom desilo na Windowsu i uspeo sam da resim.Kako to da uradim na Androidu?Na sajtu ima opcija da se skine NF authentication key za Windows i Linux.
to samo znači gdje ćeš koristiti tu aplikaciju koji skineš a koja ti generira taj NFAuthentication.key fajl i password,znači skineš za windowse,pratiš upute i taj fajl koji ti generira samo učitaš na androidu,ja sam to nekoliko puta odradio bez problema
 
to samo znači gdje ćeš koristiti tu aplikaciju koji skineš a koja ti generira taj NFAuthentication.key fajl i password,znači skineš za windowse,pratiš upute i taj fajl koji ti generira samo učitaš na androidu,ja sam to nekoliko puta odradio bez problema
E to me zanima,kako da ucitam na androidu?Na Windowsu kad kliknem na auth.key nadjem gde sam skinuo zip fajl,ukucam pin i to je to.
 
Odustajem,ne mogu ovo na androidu da resim.Prebacim exe fajl sa moba na tv ali dalje nece kad udjem u Kodi da ga nadje.
 
Nazad
Vrh Dno