Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Pozdrav ekipa treba mi arena nekako za kodi ono preko lajv teve serbija ne radi vise (namerno sam tako napisao) wko neko ima nesto ili da me uputi neka posalje na pm ako ne sme javno.
 
Pozdrav ekipa treba mi arena nekako za kodi ono preko lajv teve serbija ne radi vise (namerno sam tako napisao) wko neko ima nesto ili da me uputi neka posalje na pm ako ne sme javno.
Javi se meni preko PM šaljem ti sutra, tj. danas kasnije, kad budem za kompom.

Inače IPTV i Kodi spajaj samo kad napraviš svoj lokalni/host-ovani .m3u fajl sa tipa ##/### tvojih omiljenih kanala, ne voli Kodi IPTV pogotovo kad ima ##k kanala jer oj d' crkne od toga. ;)
 
Елементум је за филмове и серије. Коди није најсјајније решење за ИПТВ, поготово за те канале по разним билдовима - то час ради, час не. Може коди, наравно и за ИПТВ са SIMPLE IPTV адоном у који убаците неку своју листу.
sta je najbolje za gledanje arene ako nije kodi? (free verzija)
 
Зависи на чему гледаш.
За рачунар то је СФВИП плејер, за андроид бокс има више апликација. Тренутно се највише користе листе на MAК адресу.
Имаш тему ИПТВ искуства. Више информација можеш и на ПП.
 
Prevod latinica? Auuuuu :ROFLMAO:
 
Нисам тражио друге преводе. Битно ми је било да тестирам следеће:
  • Слимбокс бета 2 за ГТ Кинг про ( бету 3 данас добио па је сутра тестирам )
  • брзину нета
  • нови трекер
 
Ma zezam se malo. Koji treker je u pitanju?
 
Кинозал, руски наравно. Нема га још увек у елементуму, али се да скинути торент па тестирати.
 
^

Kako ga bre nema još uvek, Kinozal u Elementumu imam barem 4 godine?

Relativno često se dešava "Timed Out" kada se radi search nečega. Nisam odavno isprobavao, ali mislim da je najbolje staviti domen https://kinozal-tv.appspot.com/ tamo u Elementum Burst setinzima kao "Domain Alias", jer imaju nekoliko domena.
 
I onda tamo neki nas nazovu "Elementum sektom". :ROFLMAO: Ma istetoviraću Elementum logo bre. :ROFLMAO: Zaista najbolja stvar za Kodi ikada! Sad kako ko ima prilike sa brzinom neta ali opet, za svakoga može biti koristan.
 
Hoće biti mesta na čelu da stanu i Xiaomi logo i Kodi i Elementum? :D
 
Realno nvidia 2015 radi i sada dobro i realno se isplatila kuputi
I dan danas dobija nadogradnju.
Sačekaj novu nvidia ako izađe, možda će početkom 2022 izaći.
 
^

Kako ga bre nema još uvek, Kinozal u Elementumu imam barem 4 godine?

Relativno često se dešava "Timed Out" kada se radi search nečega. Nisam odavno isprobavao, ali mislim da je najbolje staviti domen https://kinozal-tv.appspot.com/ tamo u Elementum Burst setinzima kao "Domain Alias", jer imaju nekoliko domena.
Добар ти тај елементум. Ја кинозал немам. Ни у јавном ни у приватним.IMG_20210820_083746.jpg
IMG_20210820_083822.jpg
 
^

6p546YZ.jpg
 
^
Trackeri su podeljeni u po 2 taba - 2 Public i 2 Private, ukupno 4 taba. Poređani su po abecednom redu, ali tako da prvo idu brojevi (koji su početni karakter imena trackera), pa za brojevima idu slova engleskog alfabeta, i na kraju idu ćirilična (ruska) slova. To je standard i u fajl menadžerima itd.

Dakle, Kinozal ti se nalazi na poslednjem mestu drugog Private taba, zato što je ime ispisano ćirilicom.
 
Нашао. Мислио сам да им је назив латиничан, није ми пало на памет да тражим ћирилицу.
ХВАЛА!!!
ИЗМЕНА: једино што мени ништа не приказује понуђено од КИНОЗАЛ 🤔
 
Poslednja izmena:
^


Drugi deo posta, drugi pasus. Druga i treća rečenica, od ukupno tri u postu.

EDIT:

2Administracija

Ovo linkovanje postova nešto ne radi kako treba. Linkovao sam svoj post na ovoj stranici - #6,286... a citiran je neki, ko zna čiji post (u kome se pominje Netflix).
 
Poslednja izmena:
Нашао. Мислио сам да им је назив латиничан, није ми пало на памет да тражим ћирилицу.
ХВАЛА!!!
ИЗМЕНА: једино што мени ништа не приказује понуђено од КИНОЗАЛ 🤔
Ponovi pretragu, ne ubode nekad iz prve
 
Ne mogu danima da se prijavim na Netflix, na kompu mi je ostao 18.9, a na boxu 19. Sve je radilo bez problema dugo, kucao podatke 100% tacne 10-ak puta i nista, pogresan pasword na oba.

Ukucam sve isto na pretrazivacu i na tv-u sve radi. Kako da resim kodi, ima neko predlog?
 
KODI + Elementum + BURST je dobitna kombinacija, ali mora da se malo čačka da bi npr filmovi sa 90 Mb/s bitrejtom radili.
Prvo mora net da bude dobar (250 Mb/s i više) mora bafer da se podesi i naravno treba dobar privatni torrent treker na kome bi su brzine ok i na kojem postoji već bafer.

Ima još jedan problem elementum - odeeee :(

Screenshot-20210825-161934-2.png


 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno