Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Znači da ta verzija IAGL addon-a koju pokušavaš da instaliraš/koristiš je napisana za Kodi Matrix (v19) / zahteva Python 3.x runtime a instalirao si na Kodi Leia (v18) koji koristi Python 2.7.x ili tako nešto.

Svakaki addon ima manifest fajl gde deklariše "dependencies" i pri instalaciji se to proverava da li je sve prisutno.
 
Resio sam malo da probam real debrid i njegovu upotrebu u pojedinim addonima. Testirao nekoliko na Kodi 19. Jos uvek ne rade na Matrix-u Exodus redux, Gaia, The Crew, Asgard, The Magic Dragon...Izgleda da samo rade Venom, Seren, Shadow. Seren i Shadow daju ok rezultate ali ima slabo remuxova. Ali je zato Venom za svaku preporuku. Bas mnogo linkova (vecih 4k remux-ova). Real debrid radi sjajno. Cashed torrents idu bas glatko i brzo. Bas ok iskustvo za ne bas veliki novac 16e za 6 meseci nije puno.
 

Prilozi

  • MVIMG_20210310_234922.jpg
    MVIMG_20210310_234922.jpg
    525.3 KB · Pregleda: 59
Resio sam malo da probam real debrid i njegovu upotrebu u pojedinim addonima. Testirao nekoliko na Kodi 19. Jos uvek ne rade na Matrix-u Exodus redux, Gaia, The Crew, Asgard, The Magic Dragon...Izgleda da samo rade Venom, Seren, Shadow. Seren i Shadow daju ok rezultate ali ima slabo remuxova. Ali je zato Venom za svaku preporuku. Bas mnogo linkova (vecih 4k remux-ova). Real debrid radi sjajno. Cashed torrents idu bas glatko i brzo. Bas ok iskustvo za ne bas veliki novac 16e za 6 meseci nije puno.
Instaliraj ovo i probaj real debri
 
Не ажурирајте елементум на 0.1.71 ако користите КОДИ 19!!!
Престаје са радом.
 
Супер.
Мени на боксу није хтео да ради никако, а на рачунару код сина нестао.
Срећом, бекап на боксу одрадио пре тога, па брзо вратих на 18.9
 
Ista prica. Pomislih da sam nesto zeznuo.
Na Samsung Tab A('19) tabletu elementum tj.kodi štuca, postoji taj sttuter slike. Nikako da namestim.
 
Na svim Android uređajima ima taj problem osim nvidia shield
Jedino da instaliraš spmc pa da mijenjaš fresh rate
 
Који проблем има? Човек не спомиње чувено замућење слике при брзом кретању, већ штуцање кадрова. Тај проблем нисам никада имао ни на једном уређају.
1. Повећај бафер у елементуму.
2. Колика је брзина нета?
 
Može li se u elementumu menjati boja i veličina titla? Sve sam pretražio i nisam našao...
 
Za stutter ima resenje koje se zove AFRd.
On prilagodjava refresh rate TVa u odnosu na fps videa.
Box mora biti rootovan da bi radio.
 
Probao ja na Beelink GT1 Ultimate i nije bilo dobro opet.
Ne znam da li je rutovan boks
 
Čovek lepo napisa da koristi tablet. A šanse su poprilične da display tog tableta podržava samo 60 Hz refresh rate... kao što i većina monitora za max rezoluciju podržava samo jedan refresh rate.
 
Који проблем има? Човек не спомиње чувено замућење слике при брзом кретању, већ штуцање кадрова. Тај проблем нисам никада имао ни на једном уређају.
1. Повећај бафер у елементуму.
2. Колика је брзина нета?
Ne, ne, ok je bafer, ucitavanje je OK, prosto nije snimak tečan, kao je je fps niži.
Btw, na ovom novom matrixu, elementum ne radi kad je tablet u pitanju. Videh na githubu da je to opšte poznata činjenica.
 
Danas elementum nije hteo da se pokrene, pa sam ga instalirao iz početka. I sad se mogu podesiti titlovi po želji :)
 
Zdravo, uzeo sam danas xiaomi mi stick android tv. Netfliks i youtube rade savršeno. Ali bih volio nešto preko Kodi da gledam uživo naše programe. Međutim, ja se ne razumem puno. Koliko sam shvatio za kodi 19 nema puno tih novih add-ona gde se gleda uživo balkanske stanice. Da li ima neko živaca da mi objasni ili uputi kako na jednostavan način da gledam kanale uživo? Tutoriale sam pratio ali ni livetvserbia i sl nisu dostupni.
 
Poslednja izmena:
Zdravo, uzeo sam danas xiaomi mi stick android tv. Netfliks i youtube rade savršeno. Ali bih volio nešto preko Kodi da gledam uživo naše programe. Međutim, ja se ne razumem puno. Koliko sam shvatio za kodi 19 nema puno tih novih add-ona gde se gleda uživo balkanske stanice. Da li ima neko živaca da mi objasni ili uputi kako na jednostavan način da gledam kanale uživo? Tutoriale sam pratio ali ni livetvserbia i sl nisu dostupni.
Ne znam ima li taj stick gplay prodavnicu, ako ima bolja ti je opcija d instaliras neki player i da ti neko da privtnu iptv listu. Imas temu gde se dele te liste, ovo besplatno ti ne radi stabilno.
 
Gledam. Ne brini. Sports HD addon, radi sa v19 ako ti slucajno treba. ;)
Probao sinoc, za nba.
Od dve utakmice sto su bile, jedna je radila, druga nije. Postoji samo "jedan link" za utakmicu i malo je losija slika nego sto sam navikao preko Crew-a
neki prvi utisak
 
Ne znam ima li taj stick gplay prodavnicu, ako ima bolja ti je opcija d instaliras neki player i da ti neko da privtnu iptv listu. Imas temu gde se dele te liste, ovo besplatno ti ne radi stabilno.

Ima, isti je kao mi box s samo manji. odatle (play prodavnica) sam preuzeo kodi. Kako da pretražim te player-e, mislim pod kojim su naslovom ovde
 
Nazad
Vrh Dno