Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

ako ste dobili indigo add on u njemu imate opcije za automatsko instaliranje dodataka...
 
Promenite skin i bude isti kao verzija 16,doduse primetio sam da je trom.
 
Mašala, sad je i OpenSubtitles prestao da funkcioniše... Za filmove se još i može naći prevod na subscene.com, dok za serije za sad samo učitavanje lokalnih prevoda...

Sent from my Redmi Note 3
 
Ja sam malopre probao da odgledam seriju i bio iznenadjen da nijedni titlovi vise ne rade. Sramota.
 
A na podnapisi.net nesto moze da se ubode ali tek ponesto.
Edit: Pre nisu ni radili bsplayer prevodi a sad mi izbacise za Fawlty Towers par prevoda.
 
Poslednja izmena:
Isto i kod mene. Večeras puče OpenSubtitles, a BSPlayer mi izbaci jedan od dvadeset.
 
Mašala, sad je i OpenSubtitles prestao da funkcioniše... Za filmove se još i može naći prevod na subscene.com, dok za serije za sad samo učitavanje lokalnih prevoda...

Sent from my Redmi Note 3

ja mislio problem samo kod mene...jel ima bilo kakvo objašnjenje/obaveštenje? osim da im je zinulo za pare...
 
Opensubtitles.org je veceras bio offline i od tada nema ni prevoda na kodiju. Sad je online ali kontam da su uradili isto sto i titlovi.com i da im ne pada na pamet da pustaju addon za kodi. Kao i oni sto se na titlovi.com forumu prave ludi, nemaju kao pojma, kakav addon, kakav kodi.
 
Ovo sam jedino nasao za titlovi. com kod Ramira na profilu.
 

Prilozi

  • 16708607_10208293798884423_6185077177491110160_n.jpg
    16708607_10208293798884423_6185077177491110160_n.jpg
    22.3 KB · Pregleda: 432
ja sam probao sa nekom drugom verzijom jutros i evo rezultata..:)
 

Prilozi

  • Screen Shot 2017-02-13 at 08.33.48.png
    Screen Shot 2017-02-13 at 08.33.48.png
    734 KB · Pregleda: 495
Poslednja izmena:
Da, i ja sad provjerih na telefonu... [emoji41]

Sent from my Redmi Note 3
 
u novoj verziji kodija ne nalazim više opciju get more za dodatke? gde su sada recimo add ons za titlove koji su po defaultu u kodiju, tipa podnapisi, titlovi.com...?
 
Titlovi rade samo opensubtitles by opensubtitles,ostali ni jedni ne nalaze titl a bs kaze da nije podrzan striming.
 
Kod mene rade i Podnapisi (treba iskljuciti srpsko-hrvatski prevod u kodiju) a radi i ovo sto je despot77 okacio iznad za titlovi.com
 
Da ne bude da lazem,inace taj srpsko-hrvatski nemam.
Probao dve serije.streberi i igra prestola.

aos107.jpg
 
Poslednja izmena:
Niko ne kaze da lazes, napisao si da radi samo opensubtitles. Moj kodi 16.1 na kompu (slika je iz Exodusa)
 

Prilozi

  • GoT-titlovi.jpg
    GoT-titlovi.jpg
    277.9 KB · Pregleda: 298
Poslednja izmena:
9382f3d22d7df865a1a428e0e4b27b72.jpg


Kodi 16.1 na Androidu
 
Poslednja izmena:
Najbolje bi bilo kad se pise da li nekome nesto radi ili ne radi da se navede koji je kodi (ako ima i build) u pitanju i na kom uredjaju.
 
Na fb grupi Osijek Build ima objasnjeno i link za skidanje. Skinuo zip datoteku od titla. Preko Kodiji instalirao i to je to
 
Kodi 17,deinstalirao stari dodatak,instalirao novi i opet ne radi.
Podnapisi mi takodje ne rade.
 
Poslednja izmena:
Kodi 17 krypton,radi sve bez problema,samo instalacija,bez prethodnog brisanja
 
Ja imam kodi 16 i open subtitles radi bez problema.Nekad se dešava da neće odmah da povuče titl pa je potrebno nekoliko puta stisnuti na pretragu.Titlovi.com i podnapisi ne rade već duze vreme,tj ništa mi ne izbacuje.
 
Izbacen je novi za titlovi.com ima stranicu nazad,medjutim kod mene ne radi.
 
Meni sada rade i titlovi i opnsub na kodi 17 na pi zero.
Samo neki put treba vise pokusaja, nece odmah da nadje prevode.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
A, pa naravno, pi zero samo za dokazane advanced users :D
Kako se ponaša Kodi na tom hardverčiću?

Sent from my Redmi Note 3
 
Nazad
Vrh Dno