Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ko što reče kod mene sve radi kako treba. Nisam odavno gledao po elementumu šta ima i sad malo prošvrljao. Uredno prikazuje moje liste, dokle sam stao, premijere. Uglavno ne vidim problema sa traktom.
 
Ne radi ni meni više autorizacija Trakta preko API. Probao više verzija Elementuma i Kodija.

"internal server error".
 
Управо одрадио ауторизацију ТРАКТ налога преко АПИ кодова на андроид боксу. Све нормално ради.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
I meni radi. Dva dana nisam imao svoju kolekciju sa trakta. Jutros samo startovao kodi i kolekcija je tu.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Nisam odavno probao radio je i Open weather map, napravis api na njihovoj strani i ukucas u Kodi.
 
Nisam odavno probao radio je i Open weather map, napravis api na njihovoj strani i ukucas u Kodi.
Nisam nikad probao ni jedan drugi osim Gizmeteo i Yahoo.

Šta tačno znači ono podešavanje za mape? Otvoriš mapu ili kako se beše zove, radarsku mapu prognoze u Kodi?
 
Kod mene još uvek ne radi trakt, ali ko ga šiša, proradiće.
Valjda...
 
open weather nema CG gradove, treba mi za CG.

Giz ne radi do sad sam njega koristio.
 
Od svih uređaja u kući baš je još unutar Kodi neophodna vremenska prognoza...
 
Od svih uređaja u kući baš je još unutar Kodi neophodna vremenska prognoza...
Mozda kada bindzujes neku seriju pa izgubis pojam o vremenu, ne znas da li je napolju dan ili noc, mozda neka kisica...

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Jel ne skida te stvari Elementum kao svi drugi sa TVDB API-a?
 
Nesto definitivno nije u redu sa posterima na elementumu. Prikazuje ali ne sve. Valjda ce neko preuzeti da razvija elementum dalje kao takav ili slican projekat jer ce ocigledno biti sve vise problema sa ovakvim kakav je sad.
 
Eztv mi ne radi u burstu, da dodam adresu rucno ili?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I kod mene isto. Ceo dan nameštam, autorizovao Kodi, ubacio api i neće da prikaže slike za filmove i serije pa da ga ubiješ.
Juče je i sajt bagovao, nisam mogao ni ručno da ubacim nešto. Probajte danas, sajt barem radi.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ne pokazuje nikome. Samo starije naslove kome je ostalo u kesu od ranije.
 
Idite u Add-ons pa My Addons pa All. Jel i vama prikazuje Artwork Downloader da je Broken?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ja taj addon nemam. To je verovatno od nekog skina a ja koristim kodijev default.
 
Zato što je negde neki API prso ili je "samo" izmenjeno nešto zbog čega više ne radi download fotki.
Većina addon-a skida fotke sa TVDB ili sa fanart.tv... A TVDB API je u proteklih godinu dana više puta imao problema i prekida.
 
I ja bih voleo da znam. Nesto je prslo da li u elementumu ili izvoru odakle vuce. Ja sam pomislio da mi je puko kodi na eonu pa sam reinstalirao sve i sad nemam ni jedan poster. Ako se ukljuci da vuce sa fanart.tv onda ima nesto ali nije to resenje.
 
Ima li neka alternativa elementumu?

Samo da yifi torrente pronalazi yts

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Prvo pitanje je da li vam radi Mobdro? Ja koristim balkan wizard i preko njega odbija saradnju.

Drugo pitanje je da li znate gde mogu da procitam neko sistematsko uputstvo kako da podesavam i instaliram add-onove, iptv, i sve ostalo sto ga cini interesantnim?
 
Postaću naporan kako mi sve radi ok :d tako da ne treba tražiti zamjenu za elementum
Kolko vidim za YTS izbacuje rezultate
amxZ4so.png

A i sve ostalo radi ok
13d1gqg.png
 
I meni radi sve ok što se linkova tiče ali ništa od slika. [emoji849]
 
Nazad
Vrh Dno