Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Balkan green To je lako client autenth failed ;(. Nema novas nema Kesić. ;((


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako na filelist ratio utiče elementum?
Zar ne bi to bilo kao hit and run?
 
Ako neko uspe da namesti Filelist neka javi koju adresu je upisao?
Ovako ne radi:
8020883aa41b70432de0b4ab6bcddc60.jpg
 
U čemu je onda smisao dodavanja FL u elementum ako će biti detektovano kao h&r? Zar ne slijedi permanentni ban naloga?
 
Probao sam io i .io (sa i bez tačke neće). Ako je neko uspeo neka napiše. Ne radi ni IPtorrents.
 
Probao sam io i .io (sa i bez tačke neće). Ako je neko uspeo neka napiše. Ne radi ni IPtorrents.
Meni je pre oko dva meseca burst prestao da izbacuje rezultate za filelist i ipt. Vidim da ima jos slucajeva. Da li neko provalio kako se ovo pravi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
U čemu je onda smisao dodavanja FL u elementum ako će biti detektovano kao h&r? Zar ne slijedi permanentni ban naloga?
Skineš ga na komp i seed. Ne vidim problem.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Pa brate ne ide ti password vise za filelist nego passkey, lepo pise. Nema sanse da je toliko kratak passkey.:D I to kod domena ne treba nista, azuziran je Burts skoro (pre je trazio password, sada passkey) i namestena je nova adresa FL-a u Burstu po defaultu.

Podesite Elementum da ne brise odmah skinuto, nego na cuva i seeduje i nece biti hnr.

Sto se tice IPTorrentsa, ubacen je bio pre na Elementum isto kao recimo i onaj francuski YGG, ali sajtovi i trakeri koji su zasticeni cloudflare-om ne rade na Elementumu. IPTorrents, Xtreme Zone i YGG sada koriste cloudflare zastitu i developer Elementuma nije znao kako da je zaobidje i natera ih da rade na Elementumu.

Na Elementumu rade oni ruski/ukrajinski sajtovi, Torrentleech, Filelist, nCore, UHDBits, bitHumen.

Ni Zamunda nece da radi.
 
Poslednja izmena:
Ja kad hocu da gledam nesto sa Zamunde skinem link na telefin pa preko Elementum web interfejsa na telefonu pustim film/seiju preko Elementuma na boxu.
 
Kratko sam bio zagrijan za te privatne trakere, jednostavno mi to prekomplikovano. Siduj ovde , gledaj tamo....drži ga danima na sidovanju za nešto što gledam sat vremena mi i nema smisla pored ovih javnih na kojima ima sve to isto. Nego koristi li iko SPMC - često mi se dešava da nađe nešto što na kodiju kao da ne vidi od trakera. Jedina mana što nema alternativni domen pa mi ne nađe rutracker jer je u njemu stara adresa. Pitanje je jel se iko igrao sa tim, predpostavljam da se u onom njegovom skrivenom negdje može dodati tj izmjeniti adresa - jednom sam čačkao i nisam uspio. Da, sad se sjeti - ima još jednu manu, nisam uspio onaj zvanični titlovi pokrenuti, javlja eror.
 
Може ли ти Студент шта преправити?

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Nisam ga ni pitao, ne pravi mi toliki problem.
Obično krenem sa kodijem, ako ne ide pređem na spmc. Na titlovi su mi uvijek bolji prevodi jer su sređeniji pa ako se desi da me baš nervira pustim da ga skine do kraja i otvorim ga u kodiju :D ili skinem ručno titlove pa ubacim.
 
Poslednja izmena:
Pa brate ne ide ti password vise za filelist nego passkey, lepo pise. Nema sanse da je toliko kratak passkey.:D I to kod domena ne treba nista, azuziran je Burts skoro (pre je trazio password, sada passkey) i namestena je nova adresa FL-a u Burstu po defaultu.

Podesite Elementum da ne brise odmah skinuto, nego na cuva i seeduje i nece biti hnr.

Sto se tice IPTorrentsa, ubacen je bio pre na Elementum isto kao recimo i onaj francuski YGG, ali sajtovi i trakeri koji su zasticeni cloudflare-om ne rade na Elementumu. IPTorrents, Xtreme Zone i YGG sada koriste cloudflare zastitu i developer Elementuma nije znao kako da je zaobidje i natera ih da rade na Elementumu.

Na Elementumu rade oni ruski/ukrajinski sajtovi, Torrentleech, Filelist, nCore, UHDBits, bitHumen.

Ni Zamunda nece da radi.
Proradio FL. Ja uopste nisam registrovao da sada traze passkey, da mi ti nisi rekao ja bih i dalje mislio da je to do domena nesto. Jos nesto, vidim da se raspravljate oko h&r. Ja sam mesecima koristio IPT i FL za elementum. Na IPT sve ato sam gledao islo je u h&r dok kod FL nije. Ne znam sta je u pitanju, ali "snatchlist" mi je uvek bio cist. Na IPT-u sam se branio poenima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Klasicno zastrasivanje...
Mada mogu u eu da urade nesto, u Srb nista...

...Helios rising...
 
UK nije u EU.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ljudi, jedno pitanje... Da li postoji neki repo sa crtacima sinhronizovanim na srpskom, a ne na hrvatskom ili sl?
 
Ja sam odavno odustao od takve potrage. Na kraju poskidao ono što sam našao sa srpskom sinhronizacijom plus ono što imam na HBO GO!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Какав зелени Балкан грин, какав црни лајв тв Србија.
Ако вам је БАШ до гледања из кодија, инсталирајте сталкер клијент и јавите се да вам пошаљем податке које треба да унесете.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

I ja bih zelio upustvo :) ako moze, naravno! ;)
 
Nema tu neke velike mudrolije. Ukucaš u guglu kodi stalker client i odgledaj neki video, praktično nema nikakvih podešavanja-treba ti adresa i mac koju uneseš.
 
U Elementumu/Burstu ne mogu podesiti da prikaže 4k torrente mada ih na trakerima ima svakako.
Imam samo opcije 480/720/1080. TV je 4k naravno.
Ima li neki parametar da se ovo promjeni?
 
Nazad
Vrh Dno