Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Meni Netflix nikako da proradi. Ulogovan sam, vidi sadrzaj ali play nece. Pokusavao sam u podesavanjima sve opcije on/off i nece.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da torrent fajl rucno ubacim u elementum kako bi mi čitao film? Copy paste ne pomaze jer čim stisnem desni klik izađe mi iz programa.Dešava mi se cesto da mi u search ne pronalazi film.Hvala
 
Da li neko zna kako da torrent fajl rucno ubacim u elementum kako bi mi čitao film? Copy paste ne pomaze jer čim stisnem desni klik izađe mi iz programa.Dešava mi se cesto da mi u search ne pronalazi film.Hvala
Skines torent falj na komp i pustis ga preko elementuma.Opcija add torrent. Ima opcija za to. Ili ubacujes skinuti fajl ili jednostavno kopiras magnet link i ubacis u elementum. Copy paste u kodiju ne radi na taj nacin sa desnim klikom. Kopiras sta zelis da ubacis, zatim kliknes u kodiju gde treba da se to ubaci i Ctrl+v (na tastaturi). Copy- paste se moze raditi i preko mobilne aplikacije Kore (oficijelni daljinski za kodi).

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel neko kupovao neki jeftiniji kontroler za igranje igrica?
 
Колико сам успео испратити по неким рецензијама, немају ни сви контролери подршку за све игре. Мислим на команде тастерима. Сад, вероватно да се неки могу додатним програмима мапирати.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
To ne zavisi od kontrolera vec od aplikacije.

Aplikacije za mapiranje tastera se sve po pravilu placaju ove besplatne uglavnom ne rade (placene nisam probao)

Ja sam kupio davno neki BT gemsir ili tako nesto, i dalje lepo radi.
 
I ja sam mislio na neku jeftiniju verziju kontrolera.
 
Мислим да је логичније да се о овоме прича у теми о андроид боксевима, а не овде у коди адонима.
У сваком случају, ево пар видеа на тему контролера / џојпеда


 
Poslednja izmena:
igram se nesto sa prvom generacijom AppleTv1..ubacio sam onaj OSMC....ide to nekako....ima neko neki predlog za neki lagani build da ne opterecuje Kodi,da nije pun nepotrebnih addonsa...
 
Sta ce ti uopste build?

Instaliras samo ono sto ti treba.
 
Daj neki predlog...probao sam Elementum...prijavljuje mi istu grešku kao na MacOSX...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jesi ovo podesio
System - settings - services

zjpVr98.jpg
 
Nisam obraćao pažnju...da li je to bitno zbog Elementuma ili za nešto drugo
da dodam..uradio sam to..ma isto....neche..:)
Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Restartuj računar ili boks šta već imaš.
Pobriši skor Kodi i sveb addonove iz njega pa nanovo.
Skini onaj od 157 mb i podesi ovo što sam postavio.
 
Ok...moram kasnije kad moj Dječarac završi Game...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imam amazon stick. Insaliran kodi balkan green. Kada pustim sinhronizovane crtane filmove stlno koci i pokusava da ucita cash. Da li mozda treba da pofesim neka setovanja? Nisam bas vest u ovome.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Brzina interneta može da utiče na učitavanje,poveži kablom ako si u mogućnosti
A možda je trenutačan problem,puno ljudi koristi balkan green
 
Vezano za Netflix add-on, i one koji nisu mogli dobiti veću rezoluciju od 960x540, sad sam ponovo nabacio CoreELEC, i u njemu instalirao Netflix add-on. I sad mi sve ide u fullHD i Netflix-ove i one koje nisu. TV je 4K. Nisam uspio dobiti 4K ali sam i sa ovim zadovoljan, 960x540 je baš loše. Add-on se normalno instalira, prvo iz zip-a instaliram castagnait repository a iz njega onda addon. Nakon logovanja na nalog i prvog puštanja video sadržaja ponudiće da skine čitav Chrome OS recovery image, i iz njega će da izvuče widevine CDM. To potraje par minuta. Uglavnom to je to, najjeftinija hardverska varijanta za fullHD Netflix sa prevodom :D
 
Poslednja izmena:
Zadnjih nekoliko dana kad gledam neki film preko Elementuma, izbacuje mi na svakih 5min obaveštenje "track authentication need to be update". Jel zna neko kako da rešim ovaj problem?

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
 
Jel moze nekako da se namesti Nova S preko kodija? N1 radi doduse malo kasni zvuk ali ok... Da mogu Kesica da gledam

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
ne moze da se namesti..mora da se nadje stream...
pokreni ovaj link u VLC..i vidi el kasni..N1
HTML:
https://best-str.umn.cdn.united.cloud/stream?stream=sp1400&sp=n1info&channel=n1srp&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0
 
Poslednja izmena:
A što ne bi moglo?
5989348facdd28b171338d1edafd9901.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
pa ti mu onda daj listu,nisam reko da ne moze nego da treba da se nadje...:)..nisam se lepo odrazio..:)..zivci,pivo,karantena..:)
 
Vezano za Netflix add-on, i one koji nisu mogli dobiti veću rezoluciju od 960x540, sad sam ponovo nabacio CoreELEC, i u njemu instalirao Netflix add-on. I sad mi sve ide u fullHD i Netflix-ove i one koje nisu. TV je 4K. Nisam uspio dobiti 4K ali sam i sa ovim zadovoljan, 960x540 je baš loše. Add-on se normalno instalira, prvo iz zip-a instaliram castagnait repository a iz njega onda addon. Nakon logovanja na nalog i prvog puštanja video sadržaja ponudiće da skine čitav Chrome OS recovery image, i iz njega će da izvuče widevine CDM. To potraje par minuta. Uglavnom to je to, najjeftinija hardverska varijanta za fullHD Netflix sa prevodom :D

Na kom boxu ti je fullhd netflix preko coreeleca ?Ako je onaj box sa s912 mislim da je max 720p....
 
Jeste, Tronsmart vega S96 sa S912. Postaviću kasnije par slika.


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel moze nekako da se namesti Nova S preko kodija? N1 radi doduse malo kasni zvuk ali ok... Da mogu Kesica da gledam

Sent from my MI 9T using Tapatalk

Preko balkangreen addona nova s secka i baferuje. Ima li resenja da se preko kodija gleda normalno? Pozdrav !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno