Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Koji add on je dobar za arenu sport? Ja koristim croatia on demand,ali tamo secka uglavnom. Na njemu odlično rade Slovenački SK oni imaju ligu šampiona. A možda je do mene jer Arena kanali su 720p oni seckaju a SK su SD oni rade odlično.
Na cemu gledaš? Na android boxu?
 
Meni na kodiju arena i sport klubovi svugde seckaju, sem na live tv serbia slovenački sport klub, jedino je on ok. Pa gledam na modbro. Mozes instalirati bluestucks na win7 pa na njega modbro pa probaj.
 
zem addon za SK i sport zakon!!!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ima zem arenu ali (meni barem) koči i negledljiv je praktično.
livetvserbia mi se pokazala najbolje za arenu.
 
Jbt na tom live tv Serbia prošli put gledao sport klub u 144p, sa batmanstream-a strimovali samo.
Moram pogledati sutra da nađem šta normalno za sport klub, uveče tekma.
Ima na tom zem sport klub?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja imam Sportklubove Full HD, opremio se za KK Zvezdu. vec odavno. Za to placam 13$ mjesecno. Jeste mnogo s' obzirom da CATV placam duplo manje, ali nisam nasao nista manje, a da valja tj. da ne puca, da je stabilno i kvalitetno. Pored toga imaju i Arene u HD-u, i dosta jos kanala HD i Full HD. Medjutim skoro sve to imam na TVu, a pored SKa, mozda jos gledam PrvuTV.

Ima li sta za preporuciti nesto kvalitetno za SK (HD najmanje), a da je manje love. :)
 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau* na tom live tv Serbia prošli put gledao sport klub u 144p, sa batmanstream-a strimovali samo.
Moram pogledati sutra da nađem šta normalno za sport klub, uveče tekma.
Ima na tom zem sport klub?
Check Holiday Gift Guides and Michaels Ad.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
ima, otvoris zem pa ides na slow sport i nadjes, imaju SK1 SK2 i SK3, nekad SD nekad HD meni je ok slika

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li je neko imao problem sa instalacijom f4mTester na raspberryPi 3b.
Na win7 mi radi sa Jarvisom, i na androidu mi radi sa Jarvisom, al na raspberryju jednostavno nece. Prijavljuje error prilikom instalacije i to je to. Predlog ? Ideje ? Resenje ?
 
Ja imam Sportklubove Full HD, opremio se za KK Zvezdu. vec odavno. Za to placam 13$ mjesecno. Jeste mnogo s' obzirom da CATV placam duplo manje, ali nisam nasao nista manje, a da valja tj. da ne puca, da je stabilno i kvalitetno. Pored toga imaju i Arene u HD-u, i dosta jos kanala HD i Full HD. Medjutim skoro sve to imam na TVu, a pored SKa, mozda jos gledam PrvuTV.

Ima li sta za preporuciti nesto kvalitetno za SK (HD najmanje), a da je manje love. :)
Reci mi koliko placas za te arene u HD-u i gde?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Ja imam pretplatu na artiptv 10€ mesečno i imaju sve živo od domaćih programa kao i sve arene i sk u HD, ponešto i u fHD i jos brdo sportova koje inače ne gledam ali znam da su tu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
a571d401ccb216943b69b5dcccbea437.jpg
28e493460a7d7badec981421d2e54689.jpg
1f03cf3956f31dc2e6681eef5ec6247d.jpg
25707cf5d630a29bf39bf0f6affc4bc7.jpg
fbfa2e5ec9d16bb704113b7c6ef5c97d.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa instalacijom f4mTester na raspberryPi 3b.
Na win7 mi radi sa Jarvisom, i na androidu mi radi sa Jarvisom, al na raspberryju jednostavno nece. Prijavljuje error prilikom instalacije i to je to. Predlog ? Ideje ? Resenje ?
Moras pre njega da instaliras Exodus ili bilo koji drugi movie add-on. Ne pitaj zasto, jer nemam pojma ali znam da drugacije nece....[emoji23] [emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Preko cega gledate iptv, kodi? Ja koristim lazy iptv.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
U mom slučaju je posebna aplikacija od provajdera.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Moras pre njega da instaliras Exodus ili bilo koji drugi movie add-on. Ne pitaj zasto, jer nemam pojma ali znam da drugacije nece....[emoji23] [emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Hmmm... ako se dobro secam tako sam i radio, al ajd probacu ponovo.
Hvala.
 
Mora da radi...100%

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
može li se kako pretraživati zem ili livesrbija ili bilo koji addon? kad kliknem options/search, ne daje mi nikakav rezultat. Ima brdo kanala, a da ne idem 1 po 1
 
Reci mi koliko placas za te arene u HD-u i gde?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
https://www.tvviet.tv

Izvukao listu i gledam u PotPlayeru sa HW ubrzanjem, mnogo vise je smooth. SK FullHD...
Kome trebaju samo arene i tako to ima basic paket.

Napravi se nalog, a uplate idu preko sledeceg sajta, uplate se automatski vezuju za nalog i moze se odmah gledati:

http://gamatv.info

Sad ce uskoro ubaciti jos kanala u HD kao N1 itd...

Mene licno nerviraju gledanja preko web browsera ili 'kodi' playera. Vlc, pot, mhc imaju bolju podrsku za codece, hw acceleration, bolje renderuje itd ja sam jedan od rijetkih kome se kodi ne svidja, kad sam ga probao na androidu, smucio mi se zivot (klasicni bloat, odavno nisam sreo losiju i neoptimizovaniju app na androidu, delete all iste sekunde). Ivako imam IPTV na androidu, ubacim listu i otvara u VLC playeru koji takodje podrzava HW ubrzanja.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv

Edit:
Po sajtovima za streaming, ima boljih ili istih streamova tekme nego preko kodija (imam u bookmarks dobre).

http://cloud.tapatalk.com/s/58c2b47f5ce8c/Screenshot_20170310-151249.png?

Eto, sve imate...[emoji136] [emoji106]

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
svako ima pravo na misljenje....pa ako si se nasao u takvoj opciji za strimove..super...:)
ja sve na Kodiu prvo slozim na Mac-u,pa kad vidim da sve sljaka,uradim full Backup i sve to premestim na Wetek igracke pod Androidom..i sve leti...plus sto vucem i UHD kanale sa SatRisivera koji nije UHD 4k i sve ide ko doxa...itd...onamad bas gledao tekmu sa Turskog UHD 4K kanala...:)
@nije bas KODI za svaki AndroidTV,sto mnogi ovde i pominju,da nesto uvek zeza....a ima uredjaja iza kojih stoji zvanicni KODI tim,pa sve ferca kako treba...:)..a tu su jos i Libre/Open Elec....
 
Poslednja izmena:
Da nije sve tako crno, ima i drugih iskustava. Koristim nvidia shield, spmc i iptv simple client.

Imam iptv listu koju sam platio 3e/mesecno i za sada sve sljaka bez problema
1df807cc9a8301c4a461ac7f5064910f.jpg

9d772e6a382400e113e14d030cac6fc0.jpg


8da89951b23bc04e76435d03c3f6cfac.jpg


Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sta sve sadrzi ta lista od 3€? Samo sportove ili i osnovne domaće kanale?Moze i na pp.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Koristio sam te jeftinije iptv liste (imaju bruku programa, od kojih ne gledas 90%), medjutim nije kvalitet slike SKa, ni priblizno ovome sto sad koristim, 50FPS, 1080p. Cesto pucaju liste, koce, mijenjaju se strimovi, nekad bude HD, nekad bzvz, nekad bude hrvatski SK, nekad srpski itd. Ovde mi nikad ne koci, niti se nesto mijenja. Vremenom i povecavaju kvalitet. Bas sam zadovoljan, jedino mozda ne i cijenom.
Ako neko ima nesto bolje, rado prihvacam preporuke...

Jos veceras KK Zvezda Real na FullHD, ne zalim ni marke...[emoji23]


Mislim, nista ovo se ne moze porediti sa javnim TV servisima naravno (prije svega kvalitet slike, fps...), ali dobro dodje kao dopuna za isti, da se nekako premostis. Kod nas u BiH ni jedan operater nema SK (samo TotalTV), B92, PrvaTV, pogotovo ne sve to zajedno jos sa Arenom. Ali zato bitno da imaju bruku Pink programa. :mad:

Sent from my G
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    288.1 KB · Pregleda: 179
Poslednja izmena:
Ja imam solidnu listu iotv po cijeni od manje od dva eura, ali to je uz cs. Sportklubovi su srpski ali 720p, vecinom gledam na sat tvu u full hd-u, ali ovo mi je suoer za sobu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ja imam solidnu listu iotv po cijeni od manje od dva eura, ali to je uz cs. Sportklubovi su srpski ali 720p, vecinom gledam na sat tvu u full hd-u, ali ovo mi je suoer za sobu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Gledaš srpske Sportklubove na satelitu ili sam pogrešno razumeo?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koristio sam te jeftinije iptv liste (imaju bruku programa, od kojih ne gledas 90%), medjutim nije kvalitet slike SKa, ni priblizno ovome sto sad koristim, 50FPS, 1080p. Cesto pucaju liste, koce, mijenjaju se strimovi, nekad bude HD, nekad bzvz, nekad bude hrvatski SK, nekad srpski itd. Ovde mi nikad ne koci, niti se nesto mijenja. Vremenom i povecavaju kvalitet. Bas sam zadovoljan, jedino mozda ne i cijenom.
Ako neko ima nesto bolje, rado prihvacam preporuke...

Jos veceras KK Zvezda Real na FullHD, ne zalim ni marke...[emoji23]


Mislim, nista ovo se ne moze porediti sa javnim TV servisima naravno (prije svega kvalitet slike, fps...), ali dobro dodje kao dopuna za isti, da se nekako premostis. Kod nas u BiH ni jedan operater nema SK (samo TotalTV), B92, PrvaTV, pogotovo ne sve to zajedno jos sa Arenom. Ali zato bitno da imaju bruku Pink programa. :mad:

Sent from my G
u BiH i Telemach ima sve SK kanale

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
mali off..koga zanima Zvezda preko Satelita...ima na...
Movistar Deportes HD
Astra 19e....10935 V 22000 2/3 DVB-S2 8PSK Nagravision 3
 
Što ne napravite faq u prvom postu sa osnovnim podešavanjem najpopularnijih addonova za KODI?

Moram priznati da sam pokušavao da podesim KODI po uputstvima sa youtube-a ali nisam uspeo.

Onda sam prešao na vlc player i M3U liste i jako teško nalazio besplatne a dobre (da rade)

Koristio sam i IPTV Stream program isto kao i vlc slaba vajda sa M3U listama.

Ako možete napišite i da li isključivo koristite liste koje se plaćaju i da li isključivo gledate preko KODI-ja
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno