Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Settings pa subtitles, imas opciju da stavis izabrani jezik,mada kazem,iako sam stavio srpski on skida hrvatski koji uvek zuri ili kasni.
 
Settings pa subtitles, imas opciju da stavis izabrani jezik,mada kazem,iako sam stavio srpski on skida hrvatski koji uvek zuri ili kasni.
Meni to ne radi, odavno sam upalio tu opciju stavio srpski i nikad mi nije skinuo titl...mislim da ne mozes da sredis offset kao sto ne mogu ni slova da se srede

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni to ne radi, odavno sam upalio tu opciju stavio srpski i nikad mi nije skinuo titl...mislim da ne mozes da sredis offset kao sto ne mogu ni slova da se srede

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Može da se sredi offset naravno. Ja sam stvavio da mi traži srpski,bosanski,hrvatski i onda sam odaberem koji ću koristiti. To što kasni ili žuri nije do kodija nego titl ne odgovara videu
 
" One Nation " ekipa je zakljucala servere trajno :-/

lose vesti ...
 
Al smo poceli da glumimo Evropu i postuju se propisi i prava...
pa uvek ce se narod boriti protiv harača i drzave koja te svuda dere a nista ne daje..
nema predaje! :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ljudi jel još uvek radi netflix add on

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Hocu da promenim sources.xml na kodi, ali samo dobijam poruku da mi promene nisu sacuvane.
Saveti?
 
Na telefonu....
naso sam neki add on.
Ulogujem se sve lepo, ali nece da pusti ništa.
Aj pošalji mi add on u poruku

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Па кад користите те кршеве.
9e5099b077e4c2c9840a62db6c27935e.jpg
5844796b2774b48f91af7b8bf6ae1bd4.jpg
f681c42df408443155fcb9482f5b0c1f.jpg

300639ec6c09b48d7b8b6c279d2788f4.jpg
eca57b47c3425377f44029fbb23d57c8.jpg


Морадох на брзину на послу да све инсталирам [emoji16]
Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:

Ти не зезај! Лепо сам написао да нисам код куће :d
Овај службени крш не може ни 2К, а камоли 4К да пусти :smash:

Niko nije spominjao "Elementum"
1d4eee45af92d7eda0e931a62f8df0d1.jpg
b388be250fb47bac5d133b374b4dee96.jpg
3204cf45ba113fab9c86d2b19d21318e.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Kod mene ni jedan add on ne radi

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

Ја колико видим ТИ си написао да ти ни један адон не ради.
 
Mislio sam brate od ovih tipa "Exodus" "Fire dragon" itd...
Naravno da mi radi i "HBO GO" i "Amazon prime" i " Elementum"
Moja greška nisam se lepo odrazio...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
A jel nekome radi bugarska Zamunda u Elementumu (sa ovim njegovim standardnim Burst-om)?

Nikad nisam video ništa u "available streams" sa Zamunde, a opet ni nikad nikakav Error da piše negde ili tako nešto?!
Na Zamundin web sajt se najnormalnije logujem sa svojim Username i Password - koji su, je li, upisani i u Kodiju, tj. Elementum Burst setinzima.
 
ОК. Ја лупам, а ти плаћај real debrid. И уживај у најбољем квалитету 1080р филмова од 1.5-2 GB. Претерах - има их и чак од 4 GB.
Ја лупам и гледам blu ray remux од 40-50 GB, или 4К од 80 GB.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da pitam nešto.
Može li neko da mi kaže, kako da castujem (i da li je to uopšte moguće) kada na primer na telefonu pustim kodi, i otvorim recimo "HBO GO" add on, pustim neku seriju. E sad jeli moguce, i kako da to prebacimo na tv.
Znam da može da se castujem preko elementum-a, a koliko vidim nikako ne mogu da castujem recimo "netflix add on" ili "HBO GO" ili "Amazon prime" add on.
Sve ostalo mogu da castujem, jedino ova tri add on-a nemogu.
Zna li neko zašto, i kako.
Hvala

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
@DUSANSUNI: Verovatno zato što sva 3 servisa su zaštićena sa Widevine DRM a Kodi tim (i eventualno sami developer-i tih addons) neće sebi da prave potencijalne probleme koji bi verovatno isplivali brzo kad bi dozvoljavali Cast tj bilo kakav dalji share decrypt-ovanog videa jer tako nešto otvara prostor za dalju "zloupotrebu" i snimanje / trajno čuvanje.
Sa logikom kome treba Cast taj ne koristi Kodi već zvaničnu aplikaciju, Kodi je za tamo gde ne može da se ima Cast?

Samo nagađam... ali me to što si pitao automatski asociralo na situaciju da Kodi tim godinama ne dozvoljava da PVR IPTV Simple a(ddon kao deo zvanične Kodi addon ponude) ima mogućnost da snima random HTTP streamove...
 
Jesi probao sa web video caster?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi probao sa web video caster?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesam, imam čak i na TV-u web wideo caster apk.
Najviše sam hteo da castujem Nerflix zbog prevoda. na web wideo casteru mogu da se ubace prevodi pa zbog toga..nema veze..
Nemam desk top, a kodi imam samo na telefonu, zbog toga sve ovo i pitam...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
E bre ovo je it forum, a vi izgelda ni google ne znate da koristie :)))...server za indeksaciju serija je prsao...i ljudi ga popravljaju vecina add onova zbog toga ne radi...druga je stvar sto je "decentralizovana" platforma ipak izgleda centralizovana :) khm khm sta li to moze da znaci ;)....ima i addonova koji su na foru exodusa, a rade, opet koristite google :)...a elementum i nije bas neki addon vise je torent klijent...da ne pricam da mi AV konstantno javlja da je opasan...
 
Први пут чујем да је неком елементум пријављен као вирус.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno