Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Kako stoji Vavoo sa ovim international sport kanalima? Vidim da ima odvojeno.
 
Vavoo ima sve. Jedina mana nemački interfejs koji se može donekle prebaciti u engleski

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Vavoo kida.
Hvala hvala hvala

Duplo bolje arene i sport klubovi od kodia.


Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Nema na čemu. Ja sam fosta dugo tražio dok nisam naleteo na vavoo.

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Koliko dugo ga imas?
Jel menjaju kvalitet slike i tako to. To na kodiu na dnevnoj bazi rade [emoji3]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
instalirao Vavoo, prebacio na english, zanima me IPTV, koji su koraci da dodjem do kanala i da gledam, ajd ako nekoga ne mrzi, nesto se ne snalazim, nigde listu ne vidim tj kanale, HVALA
 
Ja to ne mogu naci live tv..ajd step by step pojasni,hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Imas dole na dnu suche filmen serien...listaj ulevo i nadji live tv.
Unutra imas balkan
I tu ti je sve nase

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Koliko dugo postoji ovaj Vevoo? Ima li neko ko ga duže koristi?

Nadam se da ovo nije samo jednokratno, za sada fino radi, nemam veće zamerke. Jedino kanali na kojima piše HD nisu to, ali OK, za besplatnu stvar koja radi bez većeg seckanja je super. Samo da potraje.
 
Jedno. Mjesec mozda koristim. Tj instalirana je, rijetko gledam preko nje, ali kad god udjem radi :)
 
Da,ali i dosta programa nasih koci tj ide isprekidano,malo sam detaljnije pregledao e sad da li je do mog neta,kome je down 15 mbits? Ne znam

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Na vrijedi to momci, uvijek će se naći neki pametnjaković koji će izvaditi listu i negdje je javno okačiti. To jedino može šljakati ako je neki zatvoreni krug ljudi, sve ostalo je kratkog daha.
 
^Kako se vade te liste
 
inace, neki dan instalirao na Kodi koji imam Phoenix reborn nasih autora, svaka cast sta sve ima a prilagodjeno ljudima koji zele nase kanale, serije i filmove, sve nastimano na jezicima EX YU, vrlo lako za koristenje, nema stimanja prevoda, ma nista, hvala momcima na trudu i nadam se odrzavanju...

Da dosta dobro za sada radi,koliko će potarjati videćemo. Nisam nigde našao bolji kavlitet arena sport kanala naravno mislim na besplatne izvore. Ovo su inače momci iz hrvatske odradili.
 
Sa Phoenix reborn u kompletu dolazi i serbian live tv addon . Za sada dobro radi ,instalacija najprostija
Probao Vavoo, sa prethodne stranice takođe ima exyu kanala nešto i sportskih.Ali mi se ne sviđa kvalitet filmova i serija
 
Znam da nije bila loša Osijek build, nekad je probao - nemam pojma dal sad radi. Negdje sam to imao u kompu...
 
Ima raznih alata, recimo URL snooper ...
Ma nisam bio ozbiljan. Vec pitah zbog toga što si napisao da ljudi te liste zloupotri*mjau**mjau**mjau**mjau*.
Mada, i operateri sami jednako mogu izvući strimove...
 
Lakše je naći listu, strpati je u Live TV nego pouzdati se u te liste.
 
Pa meni je ipak slika bolja na phoenix rebornu Arena i SK

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Sad malo kad pogledam i meni se cini da je tako. Stim sto SK malo, malo pa ne radi na Phoenix Rebornu, kao sto je kod mene sada slucaj. Sto se stabilnosti tice WSS i Show Sport TV su meni bez premca za SK, stim sto je 480p realnosti. Tu i tamo 720p radi s` vremena na vreme.

Nego kad smo vec kod lista, gde ih vi nalazite?!
 
Poslednja izmena:
Torpedo ako imaš dobru listu da su sk i arene full hd salji ako imaš viška :)
 
Nazad
Vrh Dno