Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ima li jos neko podesavanje koje mogu da promenim, jesam li preterao sa bufferom?
 
Нисам банован, наравно.
Да си пажљиво читао, видео би да сам са власником направио тест период од 24 сата да би људи видели како ради када је највеће оптерећење.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
Aha nisam video taj deo. Mene interesuje to oko deljenja i restrikcije jer nema bas puno informacija na njihovom sajtu. U okviru moje mreze ok, ali da li se preko vpn ili preko date na mobu racuna kaondruga konekcija ili ne to mi nije najjasnije.
 
Колико је мени познато (а проверићу), са једне ИП адресе могуће је конектовати више уређаја ( жена гледа серију на ТВ, ти спорт на компјутеру), али истовремено са више ИП није дозвољено.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
@salacue

Jel mozda znas, jel moze tvviet da se gleda preko iptv smarters?


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Taj novi iptv smarters ima mogucnost za ubacivanje m3u listi. Ako daju listu onda moze. Aleksandar ce vec da odgovori na to pitanje.Mogu vam reci da je od svih listi koje sam imao prilike da probam(mislim na placene) ova najbolja i najbrza. Nema milion nepotrebnih kanala. Vecina kanala je u HD,ima mogucnost vracanja na vise kanala. Arene imaju savrsenu sliku. Ako sbb ukine d3i koji sad koristim prelazim na tvviet zasigurno.
 
Taj novi iptv smarters ima mogucnost za ubacivanje m3u listi. Ako daju listu onda moze. Aleksandar ce vec da odgovori na to pitanje.Mogu vam reci da je od svih listi koje sam imao prilike da probam(mislim na placene) ova najbolja i najbrza. Nema milion nepotrebnih kanala. Vecina kanala je u HD,ima mogucnost vracanja na vise kanala. Arene imaju savrsenu sliku. Ako sbb ukine d3i koji sad koristim prelazim na tvviet zasigurno.
Meni trazi log in cim pokrenem aplikaciju...a nemam nigde da se registujem..kolko sam citao treba iptv provajder da ti da log in pa onda mozes da ubacis listu..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Screenshot_2019-02-22-11-12-44-110_com.nst.iptvsmarterstvbox.png
Iptv smarters pro iz prodavnice. Prva opcija ti je za svoju listu a druga za to o cemu pricas.
 
Pogledajte prilog 266078
Iptv smarters pro iz prodavnice. Prva opcija ti je za svoju listu a druga za to o cemu pricas.
Meni je drugacije...evo prvi ekran kad otvorim aplikaciju
05310717208e013abda831c52d733dc6.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stara ti je aplikacija. Do skori nisi mogao da ubacis svoju listu. Ovaj skrinsot sto sam postavio je od pre neki minut. Skunuo app iz prodavnice da proverim,i izbrisao je. Ne koristim vise liste. Nadogradi aplikaciju ili skini novu. Iptv smarters pro verziju.
 
jel neko radio update na Kodi18 iz samog Kodija? Ja sam na Crypton, pa se mislim da pokusam, koliko vidim dosta toga bi on sam trebao da migrira od podesavanja.
 
ТВВиет подржани:
1. Windows кроз браузер
2. Андроид апликација
3. КОДИ адон (самостално може да се скине и инсталира као посебан коди, а постоји и класичан адон који се инсталира из ЗИП датотеке)
4. Андроид ТВ апликација
5. Министра плејер за МАГ уређаје

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
ТВВиет подржани:
1. Windows кроз браузер
2. Андроид апликација
3. КОДИ адон (самостално може да се скине и инсталира као посебан коди, а постоји и класичан адон који се инсталира из ЗИП датотеке)
4. Андроид ТВ апликација
5. Министра плејер за МАГ уређаје

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
Jel mozda ima ovaj Ministra player za android box? Skinuo sam neki ali kad ga pokrenem zakuca samo crni ekran...a valjda je nabolje gledati kroz taj Ministra

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel mozda ima ovaj Ministra player za android box? Skinuo sam neki ali kad ga pokrenem zakuca samo crni ekran...a valjda je nabolje gledati kroz taj Ministra

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ja imam neku aplikaciju proxy go, imitira emulator od maga i extra radi

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Колико је мени познато (а проверићу), са једне ИП адресе могуће је конектовати више уређаја ( жена гледа серију на ТВ, ти спорт на компјутеру), али истовремено са више ИП није дозвољено.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
Znaci mogu da banuju ako gledas preko telefona recimo? Hmm.
 
ТВВиет подржани:
1. Windows кроз браузер
2. Андроид апликација
3. КОДИ адон (самостално може да се скине и инсталира као посебан коди, а постоји и класичан адон који се инсталира из ЗИП датотеке)
4. Андроид ТВ апликација
5. Министра плејер за МАГ уређаје

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока

Sta je najbolje za box? Standalone aplikacija, Kodi ili preko ovih iptv playera? I gde da nadjem taj zip fajl?
 
ТВВиет подржани:
1. Windows кроз браузер
2. Андроид апликација
3. КОДИ адон (самостално може да се скине и инсталира као посебан коди, а постоји и класичан адон који се инсталира из ЗИП датотеке)
4. Андроид ТВ апликација
5. Министра плејер за МАГ уређаје

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
Kakav je izbor kanala? Jel na ugovor ili plaćaš kad ti zatreba?
 
Ја испадох портпарол овде. Тражио сам му повишицу [emoji23]
Да кренем редом да одговарам:
1. Не, наравно да нећеш бити банован ако гледаш на телефону или било ком од наведених уређаја.
2. Који је најбољи начин за гледање? Па то је индивидуална ствар - мени одговара нпр. у кодију, теби андроид апликација, неком кроз браузер...
3. Плаћаш претплату - 1, 3, 6, 12 месеци или месец за месец.
4. Списак канала - гуглајте тввиет
5. Квалитет - ајде нек неко други напише. Да не буде да сам ја субјективан

А luc-luc ме зеза на скајпу - каже сам сам се увалио.
ДОПУНА: Са једне ИП адресе могуће је гледати на три ( и бројем 3) уређаја истовремено. За попусте на ПП.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja nisam nasao bolji kvalitet od tvvieta..probao sam jedno 10 listi...vidim na nekim drugim forumima da hvale neki red devil ali do njega nisam dosao, ne odgovara covek na mailove, i ima neki cable gay on je vidim dosta jeftin ali neverujem da je dobar kao tvviet, nisam probao posto sam uzeo tvviet na godinu dana ne trazim dalje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ma ima se 166 kanala, sve ex - yu najbitniji plus sky sport bundesliga i skay sport de 1 i 2
 
Елементум нова верзија - 0.1.15

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imao sam prilike da probam vise tih placenih listi,od 5 do 13 e mesecno. Ove jeftinije imaju puno vise kanala i cak gomilu filmova i serija. Za gledanje na telefonu su odlicne. Medjurim,kad dodje vreme zaneki bas bitan sportski dogadjaj onda vidis da Arene koje su pola sata pre toga bile u hd formatu vise nisu takve nego su u sd formatu. Znaju da ispadaju tokom utakmice,da emituju nesto sto uposte nije na programu i sl. Pre par dana kolega @salacue mi je omogucio da probam tvviet dok ide liga sampiona. Jeste da ima malo kanala u odnosu na druge,nema filmove i serije,ali ima sve kanale koje bih zeleo da imam i sto je najbitnije svi su u hd formatu. Arena sport-slika perverzija,SK odlican,ostali kanali filmski i dr odlicni. Hrtovi u hd,rts takodje. Ubedjujem moje prijatelje koji su u inostranstvu da uzmu tvviet i da uzivaju u kvalitetu kanala na televizoru velike dijagonale jer se na njemu najbolje vidi kvalitet kanala. Znaci,ko hoce kvalitet i ima veliki ekran preporuka za tvviet. Ko gleda na laptopu,telefonu moze da bira neku od ovih jeftinijih listi. Pun je fb reklama za to.
 
Ја испадох портпарол овде. Тражио сам му повишицу [emoji23]
Да кренем редом да одговарам:
1. Не, наравно да нећеш бити банован ако гледаш на телефону или било ком од наведених уређаја.
2. Који је најбољи начин за гледање? Па то је индивидуална ствар - мени одговара нпр. у кодију, теби андроид апликација, неком кроз браузер...
3. Плаћаш претплату - 1, 3, 6, 12 месеци или месец за месец.
4. Списак канала - гуглајте тввиет
5. Квалитет - ајде нек неко други напише. Да не буде да сам ја субјективан

А luc-luc ме зеза на скајпу - каже сам сам се увалио.
ДОПУНА: Са једне ИП адресе могуће је гледати на три ( и бројем 3) уређаја истовремено. За попусте на ПП.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока

Hvala daj PayPal da posaljemo koji dinar za zasluzne gradjane[emoji16]. Pa ako moze da se pomogne sto da ne majku valjda smo tu za to[emoji3].
Ja cu da napisem za kvalitet da te odmenim malo[emoji23]. Odlicno rade svi kanali, HD odlicno izgleda na 4k tv-u. Odlicno je sto ima prevod za one sa slabim znanjem engleskog jezika. Popust? Daj neki info na PP s tim u vezi.
 
tvviet koliko uredjaja može istovremeno sa istog naloga na istu mrežu u kući? Imam 4 tva i ostali tableti. Ako je jedan nalog vezan za jedan tv to mi ništa ne znači ni da je za dzabe.
Znači programi imaju prevode? Popust je 135 na 12 meseci ispadne malo preko 11€ mesečno. Sto je ok ako su stabilni strimovi u fHD-u.
Jel tvviet pouzdana firma?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
tvviet koliko uredjaja može istovremeno sa istog naloga na istu mrežu u kući? Imam 4 tva i ostali tableti. Ako je jedan nalog vezan za jedan tv to mi ništa ne znači ni da je za dzabe.
Znači programi imaju prevode? Popust je 135 na 12 meseci ispadne malo preko 11€ mesečno. Sto je ok ako su stabilni strimovi u fHD-u.
Jel tvviet pouzdana firma?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Mislim da sa jedne ip adrese mozes da gledas na 3 uredjaja u isto vreme...skoro svi imaju prevod..ovi glavni imaju, ima par nemackih kanala koji nemaju samo

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stara ti je aplikacija. Do skori nisi mogao da ubacis svoju listu. Ovaj skrinsot sto sam postavio je od pre neki minut. Skunuo app iz prodavnice da proverim,i izbrisao je. Ne koristim vise liste. Nadogradi aplikaciju ili skini novu. Iptv smarters pro verziju.
Zaboravi da ti se zahvalim [emoji3] radi sve bio si u pravu stara apk...mada izbrisao sam je posle 5mina bezveze je skroz..ipak je perfect player najbolji za gledanje iptv

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ona je dobra ako ti provajder da user i pass. Onda imas lepsi pogled na kanale,ima epg,u desnom uglu ti je mali prozor u kome vidis trenutni kanal. Ovako sa listom pusta kanale kao u Kodiju.
 
Ona je dobra ako ti provajder da user i pass. Onda imas lepsi pogled na kanale,ima epg,u desnom uglu ti je mali prozor u kome vidis trenutni kanal. Ovako sa listom pusta kanale kao u Kodiju.
Da to sam video ali mislim da tvviet nema to...pitao sam ih rekli su da ce da provere

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako nekom treba samo sportski paket postoji ta opcija u boom tv gde moze da se kupi za 6e mesecno.

Proverio sam samo kako radi Arenasport kanali i mogu reci da sam jako zadovoljan. Kvalitet slike je odlican na Arenasport HD kanalima i to je ono sto meni treba da mogu da pratim domaci fudbal, kosarku, italijane, ligu sampiona i ligu evrope.
 
Nazad
Vrh Dno