Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Rješenje za Exodus je u tome da se nađe apdejtovana verzija sa oznakom 3.1.19 ALI da se pazi da li je verzija za Krypton ili Jarvis. Nema nikakvog dodatnog editovanja bilo čega, samo se instalira na uobičajen način.

Neki dobri ljudi su se sjetili i nas koji smo sa starijim androidom zaglavljeni na Jarvisu i sredili šta treba da se sredi. Addon od juče vozi punom parom. :)

Elysium čuvam u rezervi, ipak mi je Exodus nekako elegantniji i tečniji u radu.
 
Jel vam radi exodus i salts? Meni nece nijedan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oni koji manje znaju ili nece da se muce, neka instaliraju osijek build i imace sve sto treba i ne treba :).
 
TV.Viet
Kod:
https://www.dropbox.com/s/a6xroe3r24nt2uk/TVviet.exe?dl=0
 
Imam problem odem na ovaj astro i sve lepo odradim i na kompu sve ide i radi, ali na boxu mi javlja da ne moze da skine fajl sa te lokacije i prekine instalaciju.
 
Imam dilemu!

Do skoro sam imao SBB kablovsku na TV-u ali nesto sam se zakacio sa komsijom i sad naravno nemam.
Trenutno gledam budjavi DVB T2 sa ukupno 16 kanala ali od toga 3-4 normalna.
I dalje imam dobar SBB net imam i WIFI po kuci (sreca u TpLink i DDWRT :) ) i imam nalog za D3GO (jos 2 uredjaja) jedan koristim na kompu i radi odlicno.
Juce sam porucio sa Ali-ja TV Box (https://www.aliexpress.com/item/Ori...32803258567.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1VYckv) sa sve svetlecom tastaturom :D

Moje pitanje glasi: dali cu moci da instaliram D3GO na ovaj gore pomenuti tv box i ako NE, sta mi vi predlazete da uradim?
Ne bih bas da se cimam sa Kodi-jem jel TV gleda samo zena i klinac, ko ce njima objasniti kako se to koristi!!!
 
To je trebalo da pitaš pre nego što si naručio box. Ali mislim da će da ti radi i na tom, a imaš i temu o boxovima, pa proveri tamo.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Drugari, sta za sport od kada nema Zem-a, sportsdevila i slicnih dobrih addonova? :)
GR, Elysium su mi zamenili Exodus, ali za sport nisam jos nist' dobro nasao...
 
Sto ne bi radilo, d3go app za android kao i svaka druga. Nemas problema.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pa moze na telefonu da instalira limitless remote i da koristi za app.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Imam jos jedno pitanje.

Negde sam cuo ili procitao ili sanjao... :p da se ovi D3GO nalozi mogu prodati?!?
I takodje sam negde cuo ili procitao ili sanjao... da D3GO moze da radi sa netom od drugog provajdera ali ne samo neki kanali nego svi?!?

Ovo su dva pitanja...FCK! :p
 
Radice ti kanali koje ima konkurencija, dakle neces dok gledas na konkurentskom internetu imati sport klub recimo. Sto se tice D3GO na android boxu, probao sam pre dva meseca na xiaomi mi box 3 i nije radilo jer je na boxovima "Android TV" a ne klasican kao na telefonima...

Sve sto se cini predobro da bi bilo istinito uglavnom i nije, samo se nagadja bzv...
 
Drugari, sta za sport od kada nema Zem-a, sportsdevila i slicnih dobrih addonova? :)
GR, Elysium su mi zamenili Exodus, ali za sport nisam jos nist' dobro nasao...
Ja imam Sports devil i meni radi ok. Takodje mi radi Exodus od kad sam zamenio repository. Upravo gledam 10th wolf 720p preko Exodusa. Radi fino.
 
Kako da menjam taj repository? Stari exodus mi je na zadnjoj verziji na jarvisu i nalazi fhd RD linkove za poslednju GoT epizodu ali kada stavim da pusti, izbaci da nema linkova? Teško nalazi za bilo koju seriju bilo koji link... Postoji li neka zamena za exodus koji koristi RD uslugu i radi na jarvisu ili mi je vreme da predjem na 17 verziju kodija? Jel tamo radi exodus?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
radi Exodus odlicno na Kodi 17....vec dve noci gledam seriju 'Vinyl'
 
Ništa, brišem Jarvis i idem na 17ticu.A Jarvis je bio baš kul tip ☺️.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Kako da menjam taj repository? Stari exodus mi je na zadnjoj verziji na jarvisu i nalazi fhd RD linkove za poslednju GoT epizodu ali kada stavim da pusti, izbaci da nema linkova? Teško nalazi za bilo koju seriju bilo koji link... Postoji li neka zamena za exodus koji koristi RD uslugu i radi na jarvisu ili mi je vreme da predjem na 17 verziju kodija? Jel tamo radi exodus?

Ja sam pre 10-ak dana taman iskoristio situaciju sa pucanjem Exodusa da pređem sa Kodija 16 na 17 - odnosno u mom slučaju na neki EBMC/MyGica fork 17.1, jer me mrzi da na Minix-u prelazim sa KitKat-a na Lollipop i ponovo se bakćem sa 150 instaliranih aplikacija, Xposed modula, podešavanjima, đavolima ...
Exodus sam zamenio sa ovde na temi već pomenutim "Elysium"-om i sa nekim novopojavljenim "Poseidon"-om, koji je skoro potpuno isti kao Exodus i za sada, koliko sam ga malo isprobavao, radi kako treba.

... A zapravo sam razmišljao da, barem za sada, ne instaliram nikakav Kodi, jer, s obzirom da nam služi samo za serije i filmove, pored Terrarium-a ga skoro nikad ni ne koristimo. "Terrarium TV" (+ MX Player) je brži, jednostavniji, pregledniji, redovno se update-uje ... Jedina mu je mana što subtitle ne može da se menja "na živo". No to sad ovde više nije tema.
 
Ili sam ja retard ili je ovaj elysium teško s....
Sve sredim,povežem rd nalog,nalazi rd fhd linkove sve uredno, ali ne mogu da pustim ni jedan jedini film/seriju, kada kliknem na link kao nešto traži pa na kraju izbaci poruku da nema linkova... hebavam se sa ovim od ranog jutra. Exodus nisam ni uspeo da instaliram.. dajte neki tut koji vama radi provereno. Sve ovo što sam nalazio na netu je blago rečeno promašaj u mom slučaju.
Kodi 17.3 je u pitanju.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
16 mi je radila savršeno do onog cirkusa sa oddonovima. A na početku je 17 imao dosta bagova koliko se sećam,nije me nešto vuklo da predjem do sada.Valjda će raditi lepo.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
ma radi odlicno...ako ti se bas ne svidja novi skin..ubaci 'Confluence'
 
Probao taj skin ali kada tražim na netu svaki tut za addonove je sa novim skinom i jedva se snalazim. Smash repository isto ne ide, izgubio pola dana i prošla me i želja da odgledam nešto [emoji85]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Da li ima neki dobar wizard za Jarvis?
Dobio sam neki stari drndoid na koji može samo Jarvis.
 
Nazad
Vrh Dno