Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ne mogu da se ulogujem na Neflix preko Kodi-ja nikako. Na pc radi normalno.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nisam ni primjetio da je stala :smoke: potvrđujem da radi sa ovim novim. Ne gledam je jer me nervira što je sve SD.
 
Radi zadnji addon. A zasto je sd kad placam za 4k. Zbog addona?
 
Poslednja izmena:
Istekao mi edit...i slika mi je zelena na nekim filmovima a ima ton.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
pa šta prićate gluposti... addon radi na Androidu sa Widevine L1 i certifikatom Netflixa u 4k HDR i Dolby Vision... a na W10 radi max 1080p zbog toga što Kodi player nije u stanju šljakati 4k HDR... od jeftinih kineskih boxova ne očekujte ćuda... samo Xiaomi MI box S i Beelink GT 1 a.... a EON boxić isto može samo 540p max...
 
pa šta prićate gluposti... addon radi na Androidu sa Widevine L1 i certifikatom Netflixa u 4k HDR i Dolby Vision... a na W10 radi max 1080p zbog toga što Kodi player nije u stanju šljakati 4k HDR... od jeftinih kineskih boxova ne očekujte ćuda... samo Xiaomi MI box S i Beelink GT 1 a.... a EON boxić isto može samo 540p max...

Eto drago mi je da se neko pametan pojavio da nam pojasni :D
 
Ja imam X96 Max 4/64 S905X2 ne verujem da je bas najslabiji box.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ne čitate šta je napisano, sve je objašnjeno par postova iznad.
Nema veze da li je najjači mogući box u pitanju ili neki drugi, samo i jedino zavisi da li će Netflix dati sertifikat! Nema sertifikat onda sd Netflix ili nešto zaobilaznim putem ukoliko je moguće za 4K.
 
Kako da vidim da li ima sertifikat..a pisem da je na kodiji addon u SD tako je napravljen. Btw ne mogu uopste da se ulogujem na Neflix aplikaciju koja je dosla uz Box.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
https://androidpcreview.com/netflix-hd-android-tv-box/
Drugim rečima sve od Android box-ova zvanično ne 4k,nezvanično zavisi koliko je "popularan" box tj ukoliko neko napravi neki fix.
Google sertifikovani android TV box-ovi trebalo bi da mogu 4k,ali i ovde ima izuzetaka npr mecool km3 iako tera zvanični Android TV OS za sada samo sd Netflix (mislim da postoji nezvanični fix za 4k).
 
Poenta priče je da Netflix u kodiju radi kao i preko zvanične aplikacije. Što u kodiju :trust:pa radi titla.
 
Yoda nece da pretrazuje linkove, da li neko zna sta se desava?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Evo koja verzija box-a je kod mene. Na kodiju Neflix na nekim filmovima ima zeleno ali ima ton.

4b9042f80a25ea3de160de32cc56c255.jpg
2aa202063d79ebde076222d570150524.jpg
3a16d39a85cf4b74285f72a076be6c9a.jpg
fc9bf90769f9d2dc87c7c9d14d102fe1.jpg
8a4921eb22c8faa0213711e569c38cff.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Netflix bar 480p bi trebalo da radi... idi u podeševanje addona izaberi EXPERT pa izključi:
enable HEVC profiles...
force support of HDPC...
 
Ok, hvala, a sto sam uplatio 16 eur za Real Debrid, je lto samo za Yodu bilo ili mogu povezati sa drugim?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pa naravno da možeš samo uradiš onu autorizaciju u opcijama addona

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ne mora ni to, svi ti addonovi uglavnom koriste
Urlresolver i resolveurl, kad si uradio autorizaciju, to je zapamćeno, tako da ne moraš ponovo...
 
Koja je dobitna kombinacije kodi (verzija) i addon pack za mi box 3? hvala unapred
 
Probaj neki build. Ja na mom Miboxu koristim Green build u kombinaciji sa Elementum i Hbo Go addonom. Sve lepo radi.
 
Nazad
Vrh Dno